Zaloguj się, aby obserwować  
vvvh

szalone przygody kaczora donalda

6 postów w tym temacie

Witam!
Czy może ktos wie co zrobić aby kończąc grę na poziomie np. drugim jakoś ją zapisać, żebym mogła jutro przejśc bezpośrednio na ten poziom a nie zaczynać znów grę od samego początku.To jest denerwujące bo gra ma wiele poziomów ...próbowałam wczytywac itd. ale nic to nie daje...pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:39, vvvh napisał:

Witam!
Czy może ktos wie co zrobić aby kończąc grę na poziomie np. drugim jakoś ją zapisać, żebym
mogła jutro przejśc bezpośrednio na ten poziom a nie zaczynać znów grę od samego początku.To
jest denerwujące bo gra ma wiele poziomów ...próbowałam wczytywac itd. ale nic to nie daje...pomocy...


Witaj ;))

A jak przechodzisz na np. drugi poziom to nie otrzymujesz jakiegoś kodu do tego poziomu??
A czy w menu nie ma opcji save lub zapisz grę? Najczęściej klawisz ESC uruchamia mnu gry ;))
Sprawdź jeszcze czy nie ma specjalnych miejsc w których zapisuje sie grę np. jakieś księgi komputery itp. ;))
Ewentualnie sprawdź w instrukcji tej gry ;))

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście kody są po kazdym przejściu poziomu jest wyścig i jeśli sie go wygra to stary kaczor przekazuje kod do następnego poziomu, ale trzeba uwaznie patrzec bo kod jest krótko pokazany...Swoją drogą nie tak łatwo jest przejść te poziomy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, podczas porządkowania kolekcji gier natknąłem się na "Szalone Przygody Kaczora Donalda", nie przypominałem sobie, żebym kupował pożyczał, albo kupował taką grę, pewnie mój brat pożyczył, nie zagrał i nawet nie oddał. Tak więc ja to zrobiłem, zachęciło mnie logo Ubi Soft na okładce (bardzo lubię ich starsze produkcje, nowsze też :D).
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to loga twórców (jak na tagie coś jest tego dużo), potem nieco rozikselizowane menu główne, kilka sekund w opcjach i wszystko jest w porządku... po rozpoczęciu nowej gry zobaczyłem intro o bardzo niskiej rozdzielczości, widać gra preferuje bardziej 640x480.
Po kilku minutach gry stwierdziłem, że SPKD to nic innego jak lekko podrasowany Rayman 2, mógłbym powiedzieć, nawet on wygląda od tego lepiej. Na enginie tej gry wcześniej powstały jeszcze cztery gry (Rayman 2, Hype: The Time Quest, Speed Busters i Tonic Trouble). Gra ma kilka rodzajów plansz, przypominające bardziej 2D platformówki, bieganie przed siebie i omijanie przeszkód w 3D i walka w bossem, jak na grę dla dzieci jest tu dużo bezsensownej przemocy... :/
Po kilku godzinach, Szalone Przygody Donalda miałem już ukończone. Gra jest bardzo krótka, mimo to grało mi sie przyjemnie, nadal nie wiem od kogo Szopa włosów pożyczył tę grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować