Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

Hejka ludzie sorki ze przeszkadzam ale Musze DOstac odpowiedzi w ramach pracy na technoligi informacyjnej .:
a pytania sa nastepujace
- co to jest Netykieta????
-co to jest ifnormacja ???
-co to jest Macintosh??

Prosze was o pilna odpowiedz mam tylko 15 min pliss pomozcie jak nikt nie wie to niech napisze nie mam pojecia lub cos w tym stylu .... plisss

chodzi mi o odpowiedzi wlasnymi slowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko. Co trzeba zrobić, żeby grać w fife przez neta? Gdy próbowałem uruchomić gre to mi wyskoczyło, że trzeba zainstalować coś tam z jakiejś strony. Wszedłem tam, ale udało mi się zainstalować tylko uaktualnienia składów, a przy tym drugim wyskakuje mi okienko i pisze tam "Old File not found...". Nie wiecie co to może być i jak się z tym uporać. Prosze o szybką odpowiedż. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam orginalną fifę 08 i kiedyś instalacja przebiegała bez problemów. Ale teraz podczas instalacji wyskakuje takie coś. Co robić?

20080510101755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 08:56, Łukaszenka napisał:

Witam. Czy w fifie można jakoś ustawić rozdzielczość większą niż 1024x720? Ja chcę np.
1400x1050.


Chyba maksymalna to 1280/1024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:03, Clear napisał:

Witam, wiecie może jak strzela się rzuty wolne z całej siły w górny róg bramki
??


Hmm... Z całej siły rzadko wpadają chyba, że po ziemi strzelisz (Q+D albo Z+D na treningu możesz sprawdzić)
Ja zawsze żeby strzelać mocno wciskałem D gdzieś tak do połowy mocy i trzymałem dwie strzałki kierunkowe tzn: jedna w tą stronę, w którą chciałem podkręcić a drugą do przodu i może nie zawsze wpadały ale w bramkę leciały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:11, jakoktochce napisał:

> Witam, wiecie może jak strzela się rzuty wolne z całej siły w górny róg bramki

> ??

Hmm... Z całej siły rzadko wpadają chyba, że po ziemi strzelisz (Q+D albo Z+D na treningu
możesz sprawdzić)
Ja zawsze żeby strzelać mocno wciskałem D gdzieś tak do połowy mocy i trzymałem dwie
strzałki kierunkowe tzn: jedna w tą stronę, w którą chciałem podkręcić a drugą do przodu
i może nie zawsze wpadały ale w bramkę leciały :)


Dobra, dzieki lece sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:03, Clear napisał:

Witam, wiecie może jak strzela się rzuty wolne z całej siły w górny róg bramki
??



Ja szukam luki w murze i strzelam po ziemi(Strzał + Zmiana zawodnika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 11:55, Clear napisał:

Dobra, ale ja chcę strzał górny. Niewiem jak to zrobić ...


No już Ci tłumaczyłem przecież ;P Nie pomogło? Przytrzymujesz strzałkę do przodu i jeżeli nie przekroczysz siły strzału więcej niż 3/4 to zazwyczaj leci bardzo mocno w bramkę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanie. Otóż przymierzam się od kupna FIFY 08. Pierwszy raz kupuję FIFĘ na PC, więc chciałem się dowiedzieć, czy gra poszłaby na najwyższych detalach na tym kompie : IPD 2.8 Ghz, GF 8800 GTX, 4 GB RAM ? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:19, jakoktochce napisał:

Będzie Ci płynąć na full detalach ;P Ale moim zdaniem lepiej jest poczekać trochę i kupić FIFE 09 ;P


Hehe, to dobrze. Wiesz, ja tam takim specjalnym fanem nie jestem, po prostu chcę popykać w jakąś grę piłkarską. Jako, że zawsze miałem sentyment do fify ( konsole ), to myślę, że tym razem gra mnie nie zawiedzie. Chyba, że o czymś nie wiem ? Czy gra jest faktycznie słaba, że polecasz kupno 09 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsza była 07 bo 08 jest taką kopią. I to dość słabą w dodatku. Kupić możesz ale ja żałowałem.
Na konsoli też grałem chyba w 2002 i mi się podobała. A FIFE 08 stanowczo odradzam ;P Ale to jest tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować