Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2007 o 08:48, pro evo napisał:

Nikt niewie jaka będzie fifa 08,kiedy premiera też.Ja bym chciał żeby nic niezmieniono,bo poco
coś zmieniać jak można kupić PES ??

zgadzam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 08:46, Fragles213 napisał:

Jaka będzie fifa 08 ?? Kiedy premiera ?? Co waszym zdaniem należy zmienić względem fifa 07
i 06 ??

Kiedy premiera nie wiem,A co zmienic dodać 2-3 polską ligę,nowe triki,publicznośc żeby śpiewała jakieś piosenki do danego klubu,lepsza grafika i nizsza cena!!
PS.pro evo co się stało że jesteś Bumelantem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 08:46, Fragles213 napisał:

Jaka będzie fifa 08 ?? Kiedy premiera ??

Pewnie jak co roku, czyli gdzieś w 4 kwartale. EA jest w tym względzie punktualne jak szwajcarski zegarek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 09:32, boduczek napisał:

> Jaka będzie fifa 08 ?? Kiedy premiera ?? Co waszym zdaniem należy zmienić względem fifa
07
> i 06 ??
Kiedy premiera nie wiem,A co zmienic dodać 2-3 polską ligę,nowe triki,publicznośc żeby śpiewała
jakieś piosenki do danego klubu,lepsza grafika i nizsza cena!!
PS.pro evo co się stało że jesteś Bumelantem??



Wywrotowcem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o fifie??Bo według mnie jest lepsza od PES z według ciebie?/

Dnia 13.01.2007 o 09:41, pro evo napisał:

Wywrotowcem :(

Już??!Dlaczego cię tak degradują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, Fifa 08. Zrobią ciut lepszą grafikę, uaktualnią drużyny i dodadzą parę nowych bajerów. A EA znowu nam będzie za to zapłacić 130 zł. Ja i tak wolę PES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda fifa praktycznie jest taka sama. Nigdy jej nie kupię, bo dla mnie to po prostu słaba gra. Nie wzbudza wlasciwie zadnych emocji, ktos chyba w CDA albo innym pismie swietnie to nazwał : Jest to fast food, ktroy wcinamy bez zainteresowania, ale jednak wciaz, co roku .

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 10:21, novy154 napisał:

Każda fifa praktycznie jest taka sama. Nigdy jej nie kupię, bo dla mnie to po prostu słaba
gra. Nie wzbudza wlasciwie zadnych emocji, ktos chyba w CDA albo innym pismie swietnie to
nazwał : Jest to fast food, ktroy wcinamy bez zainteresowania, ale jednak wciaz, co roku .

Właściwie to nie masz racji.Może różnice pomiędzy 06 a 07 nie są aż takie duże.Ale jeśli zsumować te małe różnice to wyjdzie wielka różnica pomiędzy np.Fifą z 2000 roku a fifą 07:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to sie uczepiles, w sumie wlasciwie. Bo masz rację, ale dla mnie ta gra w rozwoju sie zatrzymala na 2003 , o wczesniejszych wersjach nie mowię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 10:21, novy154 napisał:

Każda fifa praktycznie jest taka sama. Nigdy jej nie kupię, bo dla mnie to po prostu słaba
gra. Nie wzbudza wlasciwie zadnych emocji, ktos chyba w CDA albo innym pismie swietnie to
nazwał : Jest to fast food, ktroy wcinamy bez zainteresowania, ale jednak wciaz, co roku .

Może podobne,ale nie do końca zazwyczaj EA wprowadza jakieś zmiany ale nie duże.Ja osobiście uważam że EA zrobi wsztstko aby dostać naszą forse bo narazie nie widziałem z ich firmy naprawdę pożądną gre do której by się naprawdę przyłożyli,poprostu robią dużo gier ale byle jakich i to jest moim zdaniem ich najwiekszy błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 10:27, novy154 napisał:

No dobra, to sie uczepiles, w sumie wlasciwie. Bo masz rację, ale dla mnie ta gra w rozwoju
sie zatrzymala na 2003 , o wczesniejszych wersjach nie mowię ;)

Nie grałem w fife 03 ale różnica pomiędzy 04 a 05 była rzeczywiście żadna.Zmienił się tylko tytuł i rozszeżyli tryb menadżerski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 10:32, Master J napisał:

Może troche przesadziłeś.Simsy z EA zrobiły wielką furorę ale nie były za dobre.Ale za to seria
NFS.. .

A czy wiesz dlaczego Simsy zrobiły wielką furore??Bo czy jest jakaś inna gra dla małych dziewczynek które najcześciej w to graja.Wystarczy tylko potem namówić rodziców i mają te gre,a furora polega na tym że mogą sie poprostu sprawdzic w roli młodych matek;)
A seria NFS nie specjalinie przypadła mi do gustu,wole np :Toca Race Drivers 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla małych dziewczynek są też gry barbie:)A mnie simy się nawet spodobały nie grałem w nie zbyt długo ale były nawet,nawet.A co do seri NFS to najlepsze z gier to te robione na motywie szybcy i wściekli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 10:41, Master J napisał:

Dla małych dziewczynek są też gry barbie:)A mnie simy się nawet spodobały nie grałem w nie
zbyt długo ale były nawet,nawet.A co do seri NFS to najlepsze z gier to te robione na motywie
szybcy i wściekli.

Tak może i są ale w czasach których żyjemy Barbie odchodzi w zapomnienie,ja tak samo nie mówie że Simsy są zle bo sam w nie z godzinkę grałem.A NFS,jakoś mnie jeszcze nie przekonał,może nastepne podejście EA do kolejnej z gry z tej seri zmieni moje poglądy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 10:44, boduczek napisał:

> Dla małych dziewczynek są też gry barbie:)A mnie simy się nawet spodobały nie grałem w
nie
> zbyt długo ale były nawet,nawet.A co do seri NFS to najlepsze z gier to te robione na
motywie
> szybcy i wściekli.
Tak może i są ale w czasach których żyjemy Barbie odchodzi w zapomnienie,ja tak samo nie mówie
że Simsy są zle bo sam w nie z godzinkę grałem.A NFS,jakoś mnie jeszcze nie przekonał,może
nastepne podejście EA do kolejnej z gry z tej seri zmieni moje poglądy:)

Lepiej już nie spamujmy to temat o fifie 08 a nie o grach EA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować