Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Liga mistrzów - rozstrzygnięcie konkursu

111 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 00:31, Spaykus napisał:

Tak jak mówiłem - paczki wyszły od nas. Nic więcej nie wiem :(


Jeżeli poszły kurierem to może można sprawdzić gdzie są itd., jeżeli pocztą to co się mogło stać jeśli jeszcze nie doszły NIKOMU to nie mam pojęcia :| Szkoda trochę że tak wyszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nagrody zostały wysłane priorytetowymi paczkami pocztowymi, za potwierdzeniem odbioru. Dotychczas nie otrzymaliśmy żadnych zwrotów, a co za tym idzie możecie spróbować dowiedzieć się czegoś na temat tych przesyłek w obsługujących Was urzędach pocztowych.

Jeśli otrzymamy zwroty, nagrody wyślemy raz jeszcze, a laureaci zostaną o tym fakcie poinformowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.
Więc w moim Urzędzie Pocztowym nic na temat paczki nie słyszeli, lecz poradzili mi bym skontaktował się z Rozdzielnią Paczek. Lecz do tego potrzebny mi jest numer nadania paczki. Więc prosiłbym o podanei mi tego numer na maila: badylkolek@gmail.com
Liczę na prędką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może u was na poczcie się paczki zapodziały i to przez to bo mój sąsiad jest listonoszem i też nic nie widział żeby do mnie przyszło :(
Ja tam się nie znam zresztą, przyjdą to przyjdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest odrobinę dziwne, żeby paczki nie dotarły do ŻADNEGO z bodajże 10 laureatów. Wina raczej nie leży po stronie UP w naszych miejscowościach. Może problem tkwi, tak jak napisał cubba w Rozdzielni Paczek. Ewentualnie może paczki zostały źle nadane (nie wiem- bez znaczka czy opłaty ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... Mi też tutaj coś nie pasuje... Ja jestem w takiej sytuacji, że równie dobrze mógłbym pojechać do siedziby CDP, jeśli nie wysłali nic, bo mieszkam w sumie niedaleko... No ale ciągle jest utrzymywane że paczki wysłane. A fakt, że (chyba) do żadnego z 10 laureatów przesyłka nie doszła jest niezbyt przyjemny...
Nie myślałem że te nagrody mogą tyle kłopotów przysporzyć... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cała sprawa bardzo mnie niepokoi, bo jak dowiedziałem się, ze wygrałem bardzo się ucieszyłem i z niecierpliwością czekałem na nagrodę, której do tej pory nie ma. :( Czy ktoś dostał ja w ogóle? CDP czy moglibyście się coś więcej dowiedzieć na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20.01. - Spayki PL odpowiada na pytanie wilkasa czy paczki zostały już wysłane: POSZŁY :)

04.02. - CDP dalej utrzymuje, że paczki zostały wysłane...

05.02. - ...i to ponoć priorytetem

10.02. - a paczek jak nie było tak nie ma. Dzięki wielkie CDP :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... 20.01 podobno były w drodze...
Dnia 22 stycznia zamówiłem sobie na allegro bluzę z USA... Wczoraj przyszła przesyłka... o.O
A nagrody za ten konkurs ani widu ani słychu...
Sądzę, że to cdp powinien się też troszkę o to zatroszczyć... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z reguły to naprawdę mało marudny jestem i wogóle ugodowy ze mnie człowiek, ale w tym przypadku powoli tracę nerwy. Oczywiście, wiem- nie dość, że wygrałem to jeszcze mi coś nie pasuje. Powinienem cicho czekać na swoją paczkę. No ale ja przepraszam, ile można? Jeżeli zaszło jakieś nieporzumienie z pocztą to na pewno nie z naszej, zwycięzców, strony. Także, na litość boską CDP zróbcie coś z tym. Prośba taka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh :( Nie było mnie prawie tydzień, myślałem że coś się ruszy, ale jak widać się przeliczyłem :(
Może jest i druga strona medalu, piłki na lato prawie przyjdą to będzie gdzie grać, na razie zima :P Marne pocieszenie, ale zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:49, MastAlol napisał:

Może jest i druga strona medalu, piłki na lato prawie przyjdą to będzie gdzie grać, na razie
zima :P Marne pocieszenie, ale zawsze...

Jesli w ogólne przyjdą... :/ A zaczynam w to wątpić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musimy się pogodzić z tym, że nagród już nie zobaczymy. :( Tym bardziej większa będzie frajda jak w końcu nagrody przyjdą do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że CDP się tym zbytnio nie przejmuje :| To już prawie miesiąc przecież, a usłyszeliśmy tylko że sami musimy interweniować na naszych pocztach do których paczki nie doszły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 17:58, MastAlol napisał:

Szkoda tylko że CDP się tym zbytnio nie przejmuje :| To już prawie miesiąc przecież, a usłyszeliśmy
tylko że sami musimy interweniować na naszych pocztach do których paczki nie doszły :(

A może zredagować jakiegoś mejla, wszyscy go wyślemy. Jak dotrze do CDP w 10 kopiach to może w końcu coś się ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli paczka wysłana priorytetem nie dojdzie po 14 dniach to jej nadawca powinien zgłosić reklamacje w odpowiednim oddziale poczty skąd paczka wyszła, ale musi też przynieść dowód nadania, taki kwitek co niby z każdą paczką jest. Ja raz miałem pompe bo wysłałem RAM pocztą i nie doszedł na czas, koleś któremu słałem chciał, żebym reklamował, a zgubiłem kwitek ^^ Dzięki Bogu paczka doszła w końcu, ale dopiero po 18 dniach od nadania. I jeśli paczki nadal po miesiącu nie dochodzą, to raczej ten kto je nadał powinien na tą pocztę pójść i zgłosić reklamacji o ile wcześniej tego nie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 22:29, MastAlol napisał:

Jeśli mogło by to pomóc to możemy spróbować :)

Niestety nie my tylko nadawca... :/ Gdyby to ode mnie zależało to bym na pocztę poszedł już tydzień temu, lecz gdy chciałem się dowiedzieć o numer z tego świstka, dostawałem od cdp odpowiedz tylko, ze powinienem bardziej przycisnac ludzi na poczcie a mi na pewno cos powiedza. o.O lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, że to co jest teraz to przegięcie na całej linii, ale nadzieja jakaś tam jest jeszcze. Np. jak wygrałem coś u Cenegi to też czekałem prawie miesiąc... może jeszcze przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować