Spayki

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2324
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Spayki

 • Ranga
  Przewodniczcy
 1. > Spayk, zjazd owszem, ale czy ostatni :) ? > Zjazd kolejny. Zajazd ostatni. Na Litwie ;)
 2. > Jak to "To znaczy ja byłem młody i o coś mi chodziło."??? To znaczy, że... jakby to powiedzieć... yyy... no Orzech już wtedy najmłodszy nie był, prawda? ;) Piterus_Von_Drackus > o, przepraszam, ja wspominam, Sol w domyśle również. Gohan1989> krótkie podsumowanie? Nie ma szans! To 9 lat, setki (tysiące?) wydarzeń, wspomnień, wartych upamiętnienia chwil. Warto chyba pogrzebać w archiwum. A my, cóż, chcąc nie chcąc uderzyliśmy w odrobinę melancholijną nutę. Za rok 10-lecie. Może by tak, nawet nieformalnie, jakiś zjazd (ostatni zajazd?) zorganizować? Tak tylko rzucam.
 3. Serio? Mnie demo zniechęciło. Strasznie powolny, zupełnie pozbawiony dynamiki, toporny system rozgrywki. W ogóle nie mam wrażenia, że ciosy łączą się w jakiekolwiek sekwencje. Ot, animacja jednego ciosu, później powrót do postawy wyjściowej, drugi cios. Brakuje płynnych przejść. Do tego model Batmana jest nieciekawy.
 4. Spayki

  Szukam gry podobnej do...

  Spartan: Total Warrior (slahser), Titan Quest (hack''n''slash), Age of Mythology, Faraon, Zeus, Cezar (strategie) - to na pewno. Jeżeli chodzi o wariacje nt. mitologii, to polecam jeszcze Too Human.
 5. Moje wrażenie były zupełnie inne. Pomysł świetny i... tak naprawdę niewiele więcej. Napisałem tekst na ten temat na blogu. Niedosyt po seansie pozostał niestety spory.
 6. Spayki

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Szykuje się również spora obniżka cen (-50% dla Plusolwiczów) pozostałych epizodów. Zdecydowanie warto! Choć przyznam, że - pomimo okazjonalnych problemów z płynnością animacji - najlepiej w The Walking Dead grało mi się na iPadzie.
 7. Postanowiłem przeczyścić delikatnie kolekcję. Dlatego tez mam na sprzedaż kilka ciekawych tytułów na PS3, m.in. Mortal Kombat Komplete Edition (w folii) i Maksa Payne 3 (w stanie idealnym). A także nieużywany, najnowszy model urządzenia PVR umożliwiającego zgrywanie obrazu z konsol w rozdzielczości 1080p! Po szczegółowe informacje zapraszam tutaj: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=463445
 8. Spayki

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Rozmawiamy o sklepach "stacjonarnych". Sprzedaż internetowa to zupełnie inna bajka. Ja na przykład nie pamiętam nawet kiedy po raz ostatni ściągnąłem fizycznie z półki pudełko z grą i pomaszerowałem do kasy ;)
 9. Spayki

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  To nie tak - MM i Saturn mają jednego właściciela, stąd de facto nie są dla siebie konkurencja, kasa i tak leci do jednego wora. Dlaczego zatem funkcjonują pod dwoma, na zewnątrz postrzeganymi jako konkurencyjne, brandami? To proste - w ten sposób zapychają miejsce na rynku i na realną konkretncję nie ma miejsca. Media Expert? Bez jaj :D
 10. Spayki

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Przecież to od lat (nie chcę powiedzieć "od zawsze", bo tego pewien nie jestem) jedna spółka.
 11. Spayki

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Warta rozważenia promocja na FIF-ę 13 w sklepie The Hut (w zestawie z dwiema parami bokserek Levisa): http://www.thehut.com/offers/fifa.list Poprzednie części z brytyjskiej dystrybucji posiadały polską wersję językową.
 12. No to wszystko jest okej - masz dwie nowe gry. Nikt nie mówił, że już teraz miało się pojawić więcej.
 13. Spayki

  Darksiders II - Temat ogólny

  Tak, to prawda. Nawet zapomniałem, że mam konto na US ;)
 14. Spayki

  Darksiders II - Temat ogólny

  Niekoniecznie. Gra jest już dostępna na OnLive wraz z 30-minutową wersją próbną (oczywiście darmową).