Zaloguj się, aby obserwować  
Hitmanu

Nowa wojna?

16 postów w tym temacie

O przygotowywanym ataku ("prewencyjnym" hahahahaha) na Iran, jest już głośno od dłuższego czasu. Na dzisiejszym onecie można sobie przeczytać co tam chłopaki z Guardiana wykombinowali na podstawie specyfikacji ostatnich morskich przesyłek (świeże mięcho armatnie + paczka Patriotów): http://tiny.pl/wdjq

Czy pierwszy starteg formacji kretynów G. Bush (z Kerrym na czele, przerżnęła, jak wiadomo, ostatnie wybory), wykona wolę USRaela i rozpocznie naloty? Czy Polska wykorzysta swoją eksportową specjalność i pośle parę tysiaków wojaków coby "powąchali trochę prochu"? Czy atomowe grzybki zepsują nam kolejnego Sylwestra. Dlaczego jedne państwa (które np użyły już broni atomowej, albo które hm, no są eeee wybrane) mogą ja mieć "w imię pokoju" a inne już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pada gospodarka hamerykańska to przywódcy chwytają się czego się da żeby ją ruszyć, a co lepiej temu sluży niż uruchomienie przemysłu ciężkiego. hAmeryka uzyskała swoją pozycję dzięki wojnom I i II światowej i teraz dzięki wojnom stara się ją utrzymać. Zresztą oni eksport dobrobytu do innych krajów doprowadzili do perfekcji (patrz Afganistan czy Irak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stany Zjednoczone i tak nigdy nie prowadzili wojny na swoim terytorium jak dla mnie to jedynie tchórze i niekompetetny naród jak raz im zabrali prąd i nie było to była taka panika, że ludzie wykupywali latarki itp rzeczy a ich komandosi i wogóle to jak dziewczynki w końcu to nasz jednostka specjalna GROM odbiła jakąś tam wioske w Iranie nie pamiętam dokładnie i też nie chce wprowadzać w błąd jeśli to ma być potęga to Amerykanie będą walczyć jak lew a padnie jak mucha hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:07, fifomaniak napisał:

SPAMER! Kolejny temat sprzed roku, ktory odkopujesz nie wiadomo po co. Daruj sobie ze spamowaniem....

Człowieku nie zwróciłem uwagi na to rozumiesz jesteś jak .... wiesz szkoda mi na ciebie słów poprostu nie zwróciłem uwagi mój błąd lepiej teraz !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:09, Bibciu napisał:

> SPAMER! Kolejny temat sprzed roku, ktory odkopujesz nie wiadomo po co. Daruj sobie ze
spamowaniem....
Człowieku nie zwróciłem uwagi na to rozumiesz jesteś jak .... wiesz szkoda mi na ciebie słów
poprostu nie zwróciłem uwagi mój błąd lepiej teraz !.

Bibciu, ciągle mówisz, że nie zwracasz na to uwagi. Więc niby jak znajdujesz te wątki ?? Nie ma ich na pierwszych stronach. Ty po prostu wertujesz najstarsze zakamarki forum w poszukiwaniu tematu w którym możesz sobie nabić posta i szukać dalej kolejnego.
Odkopałeś już kilka(naście) tematów, które zostały zamykane przez modów. Jeden z nich nawet powiedział Ci, że nie toleruje tego rodzaju zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:11, JaqbD napisał:

> > SPAMER! Kolejny temat sprzed roku, ktory odkopujesz nie wiadomo po co. Daruj sobie
ze
> spamowaniem....
> Człowieku nie zwróciłem uwagi na to rozumiesz jesteś jak .... wiesz szkoda mi na ciebie
słów
> poprostu nie zwróciłem uwagi mój błąd lepiej teraz !.
Bibciu, ciągle mówisz, że nie zwracasz na to uwagi. Więc niby jak znajdujesz te wątki ?? Nie
ma ich na pierwszych stronach. Ty po prostu wertujesz najstarsze zakamarki forum w poszukiwaniu
tematu w którym możesz sobie nabić posta i szukać dalej kolejnego.

Człowieku nie wypowiadaj się za mnie nie zwróciłem na to uwagi rozumiesz a po drugie nie wiem dlaczego miałbym ci to tłumaczyć powiedziałem swoje jak zrozumiałeś to dobrze jak nie to trudno i dzieki za info wezme to do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja juz widze czwarty czy piaty temat sprzed roku ktory odkopujesz... A "Gangsterskie gry"? Juz nie pamietam pozostalych tytulow. Poza tym tematy sa segregowane wg daty ostatniego posta, to jak ty to robisz ze nie zwracasz uwagi, ze szukasz na, powiedzmy, 200 stronie forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:20, fifomaniak napisał:

Tylko ze ja juz widze czwarty czy piaty temat sprzed roku ktory odkopujesz... A "Gangsterskie
gry"? Juz nie pamietam pozostalych tytulow. Poza tym tematy sa segregowane wg daty ostatniego
posta, to jak ty to robisz ze nie zwracasz uwagi, ze szukasz na, powiedzmy, 200 stronie forum?

To dziwne bo ty też je przeglądzasz i chodzi po nich nie zwróciłeś na to uwagi albo jest tak, że sam siebie nie widzisz a kogoś tak a poza tym przyczepiłeś się jak rzep końskiego ogona i nie wiem o co ty tak walczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Przegladam bo jak ty napiszesz post, to wysuwaja sie na poczatek, logiczne, nie?
2. Przegladac nikt Ci nie broni, ale zauwaz ze ja tylko przegladam, a ty sie dopisujesz, co jest duuuuuza roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może korzysta z wyszukiwarki. Lepsze to niż tworzenie co tydzień tego samego tematu, który pada jak poprzednie.


W temacie:
Wojna zawsze napędza gospodarkę, głównie dzięki przyspieszonemu rozwijania nowych technologii, przemysłu zbrojeniowego itp.
Jednak na wojnę trzeba mieć kasę. Bo liczyć na późniejsze zyski to ciężka sprawa. Może się uda może nie.
Wojny trwały, trwają i będą trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ale moderator juz mu zwrocil uwage, a ten dalej swoje...

No dobra, koniec tego offtopu, bo nie chce ostrzezenia dostac, moderator przyjdzie i zrobi, co uzna za sluszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:25, T4KEDA napisał:

Może korzysta z wyszukiwarki. Lepsze to niż tworzenie co tydzień tego samego tematu, który
pada jak poprzednie.


W temacie:
Wojna zawsze napędza gospodarkę, głównie dzięki przyspieszonemu rozwijania nowych technologii,
przemysłu zbrojeniowego itp.
Jednak na wojnę trzeba mieć kasę. Bo liczyć na późniejsze zyski to ciężka sprawa. Może się
uda może nie.
Wojny trwały, trwają i będą trwały.

A to ja rozumiem to on sam się wysłowić nie może tylko musisz mu pomóc aha to nie wnikam jasna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:28, Bibciu napisał:

A to ja rozumiem to on sam się wysłowić nie może tylko musisz mu pomóc aha to nie wnikam jasna
sprawa :)


Ja się za nikogo nie wypowiadam. Nie lubię jak ktoś próbuje wciskać swoje słowa do moich ust i ja tego nie robię.
Napisałem jedynie sugestie. To ty powinieneś napisać jak trafiasz na te wątki - mi to do niczego nie potrzebne i jak dla mnie nie musisz tego pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować