Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Dark Messiah of Might and Magic - dzień piąty

41 postów w tym temacie

No nareszcie o DM! I to w jaki ciekawy i orginalny sposób. I pośmiać się troszkę można. Ogólnie to bardzo dobry tekst. Ciekawe o czym będzie jutro. Już się nie mogę doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc? Ściągnąłem Dark Messiah''a, zainstalowałem i... Jak włączam grę zamiast filmików, pojawia się biały prostokąt z jedną przekątną i słysze dźwięki filmów, ale widze tylko ten prostokąt... Później włącza mi się wczytywanie i wtedy wyskakuje do pulpitu i na tym się kończy moja gra... Od razu mówie, że wymagań min nie spełniam, ale na internecie czytałem, że u kolesia o bardzo podobnym sprzęcie do mojego śmiga na medium detalach... Jest na to jakaś rada, poza "możesz to wywalić do kosza"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 10:05, Brudny Jack napisał:

Może mi ktoś pomóc? Ściągnąłem Dark Messiah''a, zainstalowałem i...


Ściągnąłeś? Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie crashuje!!!Moze to dla tego ze mam orginalną??Nic sie nie wysypuje i super chodzi, gram sobie bez żadnych kłopotów!:):)Natoniast powiem wam ze koledzy z piratami nie macie łatwego życia.Sam dałem koledze zrobil sobie image ,zassał cracka i mówi mi że gra do bani bo mu sie non stop wysypuje!Gra jest EXTRAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do multi grał juz ktos z innymi ludźmi przez sieć jeżeli tak to jakie wrazenia bo ja pragne sobie sie z kimśpojedynkować:)Najlepiej 16X16 na ubitej ziemi na same miecze i tarcze:DByłoby na prawde klimatycznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczne w multi jak skończe solo misje bo z tego co słyszałem to jak zaczne w multi to juz nie skończe solo:),a szkoda by było:)Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie chce nikogo urazic wiem ze duza częsc osób z problemami z tą gra nie ma piratów,jasne sa jeszcze problemy ze sterownikami ,sprzetem i optymalizacja komputera.Z doświadczenia wiem że demka niestety bywają niedopracowane!Mówie tylko ze mam orginalna gre i nic mi sie nie wysypuje,nie zacina i gra dziala bardzo stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze gry mi sie lubiły wysypać gdy za bardzo podkręcałem proca lub karte graficzną.Długo trzeba experymentowac zeby znalezc"złote taktowanko":)Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 14:37, Migotek napisał:

Dodam jeszcze ze gry mi sie lubiły wysypać gdy za bardzo podkręcałem proca lub karte graficzną.Długo
trzeba experymentowac zeby znalezc"złote taktowanko":)Pozdro.

Ano prawda, dlatego właśnie moje kolejne maszyny, służące przecież po części do recenzowania gier, zawsze projektowane są tak, by miały maksymalną zgodność hardware i nigdy nic w nich nie jest kręcone - dla zachowania "czystości" - optymalności środowiska testowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować