Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PGR 3 jako Gran Turismo HD

46 postów w tym temacie

:D ja tam sie ciesze z wpadki PS3. :D I tak Xbox 360 leprzy. Microsoft wykupuje coraz wiecej produkcji ktore mialy byc tylko na PS3 ;). A w USA Xbox 360 jak narazie króluje i jest leprzy od PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A wszystko to, bo (...)" ps3 miało start spóźniony, ot, co! :D I teraz, chłopaki jadą na feldze. Mam jednak nadzieję, że jakoś do tego pit stopu dojadą i w końcu prędkości nabiorą, hehehe. Podkreślić muszę - nadzieję mam, choć osobiście preferuję X''a, proszę fan bojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 13:07, Koleś napisał:

> Ale i tak Playstation 3 będzie najlepsze...

Może i tak, pytanie tylko w jakiej kategorii?? Najmniejszej ilości egzemplarzy na starcie?
Najszybszy spadek ceny na eBayu? Najdroższej konsoli? Konsoli, której potencjału nikt nie wykorzysta,
ze względu na przekombinowaną konstrukcję??

Można by tak jeszcze długo wymieniać :)


To było świetne! Masz u mnie plusa za ten komentarz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 22:21, shinian napisał:

A teraz tak na poważnie:
Bentitoks:" Co do newsa to M$ ponoć przekupuje autorów blogów i prasę żeby pisali źle
o Sony"

Tiaa tak się zdobywa uzanie na śląsku. No daj spokój już lepiej te pieniądze wydać na reklamę
niż na opłacanie redaktorów:P Tak się rodzą miejskie legendy:P

Kurcze no nie pamiętam gdzie o tym czytałem, to było zaraz po świętach, pojawiło się info że M$ (albo Bill osobiście nie pamiętam) wysłał prezenty gwiazdkowe do autorów blogów i redaktorów różnych pism warte 130.000 $ ...wydać na reklamę? to jest reklama, tania i skuteczna;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować