Zaloguj się, aby obserwować  
Ari_Zmc

Broken Sword:Anioł Śmierci - temat ogólny

98 postów w tym temacie

Jeszcze nikt nie zrobił tematu ogólnego na temat najnowszego Broken Sworda ja narazie nic o nim nie moge napisać bo jescze go nie kupuje i zastanawiam sie czy warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie (wersja gry 1.1) działa ona FATALNIE na Athlonie 2000, Radeonie 9800 PRO i 1,2 GB RAM... Nie mam pojęcia dlaczego. Próbowałem zaktualizować stery. Liczba FPSów wynosi maks 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:22, Snake_GMC napisał:

U mnie (wersja gry 1.1) działa ona FATALNIE na Athlonie 2000, Radeonie 9800 PRO i 1,2 GB RAM...
Nie mam pojęcia dlaczego. Próbowałem zaktualizować stery. Liczba FPSów wynosi maks 8.

To umnie by nawet nie chodziło
Semprom 1.83 Ghz 2600+ Radeon 9250 i 512 ram
kompa masz b.dobrego a ci sie wali może masz za dobrego kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za drugiego posta ale mi powinno chodzić gdyż:
Rozsądne wymagania:
Pentium 4 1.4 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 3 lub lepsza), 2.6 GB HDD, Windows XP.

Mój komp raczej jest lepszy(równy) niż przewidują wymagania z Snake_GMC to ja niewiem współczuje tak dobrego kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 22:38, Snake_GMC napisał:

Jest napisane w readme, że gra lubi się walić na ATI, a teoretycznie wersja 1.1 poprawia współpracę
gry z ATI i AMD. A g... uzik!

No to ja tak samo jak ty miałbym przewalone
Odechciewa mi sie kupić tę gre
Tylko my tu piszemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzęcie ( 2.5 procek 512 ramu 256 mb karta graf.) broken sword chodzi bardzo ładnie.
Any asaling ustawiony na maxa i wysoka jakośc grafiki. BTW szkoda że tylko 12,5h jej przejscie zajeło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją wypowiedź bardzo uogólnie.... Broken Sword to kicha... grałem w poprzednie części i na pewno ta nie jest lepsza ;( jestem troche zawiedziony że temat o tej grze nie zapełnił się komentarzami na jej temat... mógłbym wtedy ocenić pozytywnie bądź negatywnie kolejną cześć BS przed jego kupnem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plusy:
+Grafika
+Fabuła
+Humro
+Głos Szyca jak George''a :p

Minusy
-Krótka..
-Czasem bug typu George ma złapac się gzymsu a lapie.. powietrze..
-Kilka nie przetłumacznoych kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W jakiej wersji jest polskie wydanie Broken Sword''a 4 bo jak chcę zainstalować patcha 1.1 to wyskakuje komunikat, że nie mam zzainstalowanej gry??? I jeszcze jedno ... w hotelu w Istambule gdy pojawia się Nico jako zakonnica nie można u mnie zapisać stanu gry. Wyskakuje komunikat że nie było można zapisać. Miał ktoś tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 14:00, materna napisał:

Mam pytanie. W jakiej wersji jest polskie wydanie Broken Sword''a 4 bo jak chcę zainstalować
patcha 1.1 to wyskakuje komunikat, że nie mam zzainstalowanej gry??? I jeszcze jedno ... w
hotelu w Istambule gdy pojawia się Nico jako zakonnica nie można u mnie zapisać stanu gry.
Wyskakuje komunikat że nie było można zapisać. Miał ktoś tak???

Masz orginała ? bo jak tak mówisz to wydaje mi sie że nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko odnosnie gry nowa karte graficzna musze ponownie oddac do serwisu (caly czas resetuje mi sie komp) natomiast stara mam Supergrace Radeon 9000 PRO 64 MB, procesor Athlon 2000 natomiast Ram-u 512 MB czy gra mi pojdzie na takiej karcie. Pytam bo ostatnio jak oddalem nowa karte do sersiwu czekalem na nia ponad miesiac a grac chce juz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 18:12, kostek99 napisał:

Mam jedno pytanko odnosnie gry nowa karte graficzna musze ponownie oddac do serwisu (caly czas
resetuje mi sie komp) natomiast stara mam Supergrace Radeon 9000 PRO 64 MB, procesor Athlon
2000 natomiast Ram-u 512 MB
czy gra mi pojdzie na takiej karcie. Pytam bo ostatnio jak
oddalem nowa karte do sersiwu czekalem na nia ponad miesiac a grac chce juz teraz.

Gra ponoć gryzie sie z Radeonem więc i mi by sie waliło na Radeonie 9250 128 MB wydaje mi sie że moja jest lepsza i tak pewnie będzie sie walić
PoZdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jest cos takiego
czasami jakl georg gada to w polowie tekstu juz nie sklychac tego co mowi a czasami nawet wogle nie slychac jego wypowiedzi a muzyka w tle gra wiec napewna nie jest to wina karty dzwiekowej i tez jak chce zainstalowac patcha 1.1 to nie wykrywa jej a mam orginala bo dzis dostalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem grę w empiku... broken sword 4... pomijam to że jestem fanem tej gry i że prezent w postaci 3 części gry nie jest mi potrzebny gdyż posiadam ją jak i również 2 i 1 częśc... zaraz idę grac zobaczę czy dobrze zrobiłem kupując ją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tez kupilem oryginalna gre i nie moge w nia grac. Kursor myszki opoznia sie, wystepuja jakies zanieczyszczenia obrazu a patcha nie da sie zainstalowac, bo nie widzi, ze na kompie gra jest zainstalowana.
Czy ktos juz znalazl moze rozwiazanie dla tego problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurczę nie mam pojęcia. daj konfiguracje sprzętową to może coś to pomoże trochę.... ja kupiłem oryginał w empiku i chociaz mam kartę ATI RADEON to chodzi dobrze, ale przyznaję że demko trochę lepiej chodziło. na razię prponuje wyłączyc antyaliasing czy jak to sie tam zwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować