Zaloguj się, aby obserwować  
Doktor93

U2 (temat ogólny)

84 postów w tym temacie

Wpisując w wyszukiwarkę temat U2 pojawia mi się nastepujący komunikat "Bład wyszukiwania!". Pewien człowiek na czacie powiedział mi że wyszukiwarka nie wyszukuje słów poniżej dwóch znaków.

Postanowiłem więc zaryzykować i stworzyć temat, w którym wypowiadać się będą fani tego zespołu na temat piosenek, koncertów, teledysków, członków zespołu i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione kawałki U2:
-Beautiful Day
-Vertigo
-Windows in the Sky
-With or Without You
-Elevation
-The Saints are Coming (ft. Green Day)
-Pride(In the Name of Love)
-Sometimes you can''t make it on your own
-One
-Sunday Bloody Sunday

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U2... Nie rozumiem za bardzo ogromnej popularności ów zespołu... Spodobał mi się ich duet z Green Day pt. "The Saints..." i to chyba wszystko... może jeszcze często ostatnio lecące w radiu "Window in the Skies"... Do reszty się nie przekonałem. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:21, KoKK napisał:

U2... Nie rozumiem za bardzo ogromnej popularności ów zespołu... Spodobał mi się ich duet z
Green Day pt. "The Saints..." i to chyba wszystko... może jeszcze często ostatnio lecące w
radiu "Window in the Skies"... Do reszty się nie przekonałem. Tyle.



Mi też podobał sie duet z GD :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:21, KoKK napisał:

U2... Nie rozumiem za bardzo ogromnej popularności ów zespołu... Spodobał mi się ich duet z
Green Day pt. "The Saints..." i to chyba wszystko... może jeszcze często ostatnio lecące w
radiu "Window in the Skies"... Do reszty się nie przekonałem. Tyle.



Mi też podobał sie duet z GD :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pałna nazwa Draxvoxdor chyba nie istnieje.

A tak przy okazji szkoda, że tak mało młodych osób ich słucha.
Mam nadzieję, że niedługo skończy się era techono i zagości (choć na chwilę) Metal lub Rock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lubię punk, lubię rock. Kocham Green Day i ogólnie punk amerykański, lubię U2, ale "Saints are coming" moim zdaniem to nie wypał. Aboslutna pomyłka. Co do U2 to podoba mi się "Vertigo", "With or wthout you", "Window in the sky"... i masa innych piosenek, których tytułów nie pamiętam. Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:21, KoKK napisał:

U2... Nie rozumiem za bardzo ogromnej popularności ów zespołu... Spodobał mi się ich duet z
Green Day pt. "The Saints..." i to chyba wszystko... może jeszcze często ostatnio lecące w
radiu "Window in the Skies"... Do reszty się nie przekonałem. Tyle.


A słyszałeś takie albumy jak "War", "The Joshua Tree", "Achtung Baby" czy "POP"? Polecam!:)
Fenomenalny zespół, genialne brzmienie, świetne teksty, żaden grający obecnie zespół nie daje takich koncertów jak Ci Panowie - pooglądajcie DVD Vertigo Tour live from Milan, Elevation Tour live from Slane Castle czy ostatnio bardzo popularne ZOOTV z Sydnej (1993r.) Zresztą kto był w Chorzowie wie co to znaczy U2 LIVE!!!;)

U2 to już żyjąca legenda...
Polecam niedawno wydany The Best Of - U218 Singles (szczególnie wersję limitowaną z wyżej wspomnianym koncertem z Milanu).
http://teledyski.onet.pl/10174,1759855,teledyski.html

Zapraszam na nowe forum U2!:)
http://u2forums.com/

Pozdrowienia dla fanów U2 i gramowiczów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale nie ma to jak "I still havent found what Im looking for"! Genialna piosenka! Jeśli nie kojarzycie obejrzcie Epokę Lodowcową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście lubię rock ale U2 już nie za bardzo. Głównie zniechęciłem się do nich po usłyszeniu Elevation, który w moim odczuciu jest kompletnie beznadziejny. Ale każdy ma swoje gudta a to tylko moja opinia, więc prosze nie bluzgać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wujek słucha U2, wiec moge sie wypowiedziec. Dla mnie osobiscie (jak dla duzej czesci zapewne) najlepsze plyty zespolu to "Unforgetable Fire" i "Joshua Tree". Mimo ze nie lubie tego zespolu, to musze przyznac ze te 2 plytki sa naprawde genialne. "How to dismantle an atomic bomb" w ogole mi sie nie podoba "Achtung Baby" to takie srednie a "Pop" to nie moje klimaty. Tym niemniej jest to bardzo wazny zespol dla historii rocka i jednym z najwazniejszych w historii muzyki w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 15:54, Full Wypas napisał:

Co jak co, ale nie ma to jak "I still havent found what Im looking for"! Genialna piosenka!
Jeśli nie kojarzycie obejrzcie Epokę Lodowcową ;)


Jak o Stillu mowa, koniecznie to zobacz - http://www.youtube.com/watch?v=ggMhLmOOc2A
wykonanie z Milanu wymiata, Włosi obok Irlandczyków i Polaków oczywiście, są najlepszą publicznością...;)

Moje ulubione albumy U2 to - "The Joshua Tree", "Achtung Baby" (krążki wszech czasów!) i genialny POP, całą resztę dyskografię także uwielbiam!:)

Jestem chodzącą encyklopedią U2 - jakby co to pytac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 15:57, tykus napisał:

Osobiście lubię rock ale U2 już nie za bardzo. Głównie zniechęciłem się do nich po usłyszeniu
Elevation, który w moim odczuciu jest kompletnie beznadziejny. Ale każdy ma swoje gudta a to
tylko moja opinia, więc prosze nie bluzgać :P


Za tym utworem także nie przepadałem dopóki nie zobaczyłem jak grają go na żywo, sam zobacz jaki power!;)

http://www.youtube.com/watch?v=Iexn9X8bLOU

oraz:

http://www.youtube.com/watch?v=cGksCgMZWzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samego U2 nie lubię, ale w duecie z Green Day, w piosence The saint are comming sprawdzają się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem lubie U2 chociaż przesłuchałem tylko jedną ich płyte :] ("How to dismantle an atomic bomb"). A co do piosenki "Saints are coming", to powiem tak: Do refrenu nieźle, ale potem...nieciekawie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować