Zaloguj się, aby obserwować  
Songohan1986

Quiz - Legacy of Kain

220 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2007 o 14:44, Luk Zombi napisał:

Właśnie mi chodzi co oprócz tych mocy??


Jakby to rzec... Coś go częściowo opętało i miał takie... ładne zielone oczka^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:47, ginx2 napisał:

> Właśnie mi chodzi co oprócz tych mocy??

Jakby to rzec... Coś go częściowo opętało i miał takie... ładne zielone oczka^^


No :D Dobrze - Raz wchłonął cząstkę szaleństwa Turela (jego alter-ego "Hash''ag''gika") Co spowodowało to że np. Raziel zaatakował Kaina, mimo że ten nawet nie chciał wyciągnąć broni, kontynuował później walkę i zrobił mu kardiochirurgię.

ginx2 +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 17:05, Luk Zombi napisał:

Eeee powiedzmy że Raz naoglądał się Matrixa :D
OK: Malek jak wiadomo używał do walki włóczni, ale raz w serii przedstawiono go nieco inaczej.
Co miał zamiast włóczni??


Miecz i tarczę.
Ciekawostka: gdy Kain zabierał miecz z posągu Maleka, jego ręka zaciskała się na... kroczu posągu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 18:21, Luk Zombi napisał:

Hehe dobre:D Nie zwróciłem uwagi na tym "szczególe":D
ginx2 +1


Uch... To znaczy, że mam niezdrowe dewiacje. W SR2 był też dziwny błąd(?): Jedno oko Raziela było białe, a drugie lekko żółte (żarówki mu okopciłoXD).

Pytanie - jak zwykle - oddaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez kogo zginął Dumah??? Chodzi mi o kiedy był tym supermegaopancerzonym tytanem (co mu się raczej nie przydało)

BTW: Dawno nie grałem w BO 1, zatrzymałem się na jednym pomieszczeniu którego nie mogłem przejść, błagam niech mi ktoś pomoże: jestem po pierwszej rozmowie z wyrocznią, jeszcze przed pierwszym save pointem po wyroczni, ale drogę zagradzają mi kamienie. Jak to ominąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:06, Luk Zombi napisał:

Widzę że nikt nie wie - zabili go łowcy wampirów (później Raz go ożywił wyciągając włócznie)
Inne pytanie - Jaką formę miał Elder God??

był czymś w radzaju ośmiornicy z wieloma oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 11:50, Luk Zombi napisał:

Skoro nikt nie zadaje to ja zadam:
Najłatwiejsze jakie może być: Ile było filarów Nousgoth?

Nie pamiętam za dobrze, ale 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 12:58, ducha-90 napisał:

No dobra, a teraz was zastrzelę :D Ile lat obejmuje akcja całej serii LoK? :DD

Hehe:D Nie takie trudne :D Odpowiedź czas NIEOKREŚLONY :D Nieokreślony ponieważ:

a) nie wiadomo kiedy zaczęła się wojna z hyltenami, jak długo trwała i kiedy się zakończyła (aczkolwiek czytałem gdzieś że zaczęła się 25000 lat przed upadkiem kolumn.

b) nie wiadomo jak długo Raziel spoczywał w wirze. Jedyną wskazówką może być robocze nagranie dialogów z pierwszego SR, które zostało wycięte z gry (miało być kiedy Raz po raz pierwszy oglądał Sanktuarium Klanów) i mniej więcej brzmiało:
-Niech cię szlag, jak długo trzymałeś mnie w odchłani?
-Może moment.... a może millenium...

Więc najstarszym wydarzeniem datowanym może być rok 500 p.u.k (przed upadkiem kolumn), czyli śmierć Jenasa oraz Raziela i jego braci (ludzi), atak Voradora i śmierć 5 strażników kolumn.

Najnowszym: rok 1200 (strącenie Raza w odchłań).
Czy to wyczerpująca odpowiedź??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:14, Luk Zombi napisał:

> No dobra, a teraz was zastrzelę :D Ile lat obejmuje akcja całej serii LoK? :DD
>
Hehe:D Nie takie trudne :D Odpowiedź czas NIEOKREŚLONY :D Nieokreślony ponieważ:

a) nie wiadomo kiedy zaczęła się wojna z hyltenami, jak długo trwała i kiedy się zakończyła
(aczkolwiek czytałem gdzieś że zaczęła się 25000 lat przed upadkiem kolumn.

hmmm, jak by się zastanowić...that''s right

Dnia 31.07.2007 o 13:14, Luk Zombi napisał:


b) nie wiadomo jak długo Raziel spoczywał w wirze. Jedyną wskazówką może być robocze nagranie
dialogów z pierwszego SR, które zostało wycięte z gry (miało być kiedy Raz po raz pierwszy
oglądał Sanktuarium Klanów) i mniej więcej brzmiało:
-Niech cię szlag, jak długo trzymałeś mnie w odchłani?
-Może moment.... a może millenium...

Wszystkie strony o LoK, jakie przeglądałam - nawet zagraniczne - mówiły o tysiącu lat spędzonym w Otchłani, więc to jest akurat wiadome ;)

Dnia 31.07.2007 o 13:14, Luk Zombi napisał:


Więc najstarszym wydarzeniem datowanym może być rok 500 p.u.k (przed upadkiem kolumn), czyli
śmierć Jenasa oraz Raziela i jego braci (ludzi), atak Voradora i śmierć 5 strażników kolumn.

Jak już to "Janosa", nie "Jenasa" ;) (chyba, że tak jak ja cierpisz na sklerozę :P)

Dnia 31.07.2007 o 13:14, Luk Zombi napisał:

Najnowszym: rok 1200 (strącenie Raza w odchłań).
Czy to wyczerpująca odpowiedź??

Zapomniałeś, że ten tysiąc lat później Razzy, już jako demon, ukatrupił Mela, Zephona, Rahaba i Dumaha, mszcząc się za swoją krzywdę ;) czyli nie 1700 lat, a 2700, (tak btw, liczyłeś też 400 lat między BO1 a BO2?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:23, ducha-90 napisał:

Wszystkie strony o LoK, jakie przeglądałam - nawet zagraniczne - mówiły o tysiącu lat spędzonym
w Otchłani, więc to jest akurat wiadome ;)


http://www.dark-chronicle.co.uk/sr2/timelinebig.php Ze strony Legacy of Kain: Dark Cronicle, jest napisane setki lat później, osobiście nie spotkałem żeby było podane dokładnie 1000 lat.

Dnia 31.07.2007 o 13:23, ducha-90 napisał:

>
Jak już to "Janosa", nie "Jenasa" ;) (chyba, że tak jak ja cierpisz na sklerozę :P)


Daj spokój... ja ledwo odróżniam Moebiousa i Mortaniusa, a ty mi tu z Janosem.... jak on miał... nigdy tego nie zapamiętam.....

Dnia 31.07.2007 o 13:23, ducha-90 napisał:

Zapomniałeś, że ten tysiąc lat później Razzy, już jako demon, ukatrupił Mela, Zephona, Rahaba
i Dumaha, mszcząc się za swoją krzywdę ;) czyli nie 1700 lat, a 2700, (tak btw, liczyłeś też
400 lat między BO1 a BO2?)


No właśnie nie spotkałem się z dokładnym datowanie ile on tam siedział... Nie było to także opisane w żadnej części LoK (albo DreD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować