Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2007 o 17:56, Ozi128 napisał:

Mam pytanie. Czy oferta w sklepie gram.pl zawiera Cs Source bo jest napisane
Skład pakietu:
Counter-Strike
Counter-Strike: Condition Zero

jeśli chodzi ci o "ANTHOLOGY" to jest tam CS, CS: condition zero i dodatek do gry na singlu- deleted scanes:)
jest tam też day of defeat, ale sourca nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

now iesz to byl ten dzien kiedy wszystko na tej planszy szlo mi dobrze z reszta ciagle na tym serwie daja jakies nowe mapki i trudno sie polapac w nich ale de_dust2 znam idealnie. i stad te wyniki. haha bardzo smieszne :)
zadko kiedy kroluje na lisatch ale najczesciej to na de_dust2, cs_office. Z reszta skad mialbym miec haslo do jakiegos np. klanowego serwa?? za krotko gram abym mogl popykac w jakims zamknietym serwie. Raz ak bylem na jednym (publicznym) to najlepsi mieli po ok. 70 fragow a najgorsi ok. 50 !!!! od razu sobie dalem spokoj, jak ja nabije 20 to jest zajefajnie. a ty prochaos nalezysz do jakiegos klanu?? (hmm, co to za pytanie, pewnie nalezysz ale do jakiego??)

jakbys mogl to zapodaj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 18:49, Zauri napisał:

do jakiegos klanu?? (hmm, co to za pytanie, pewnie nalezysz ale do jakiego??)

jakbys mogl to zapodaj linka


Należałem do klanu cForce.com. 3 klan przez jakiś czas w lidze ESL 5on5 PL, pózniej 4/5 i tak na przemian, ale cały czas w pierwszej 5. Na razie nie mam czasu na klan, ale za jakiś czas mam zamiar wrócić do ligi 1on1 mr 12. i zagrzać miejsce w top10 tak jak to było kilka miesięcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukalem, popatrzylem i doszedlem do wnioslu ze na serwie ciemna strona source gralem z kilkoma klanowiczami.
Gdzieniegdzie spotkalem tez osoby ktore na 30 fragow mialy 5 smierci! a w nicku oczywiscie dopisek szukam klanu. Za mlody, za malo dosw. jestem na klan , cs s to za bardzo rozbudowana gra (wszystkie mapy, taktyki itp)
a przy okazji ty pewnie lubisz grac 1vs.1, ja wrecz nienawidze choc kiedys widzialem niezla akcje:
gralem jako T na mapce de_aztec bylismy dominowani, zostal tylko jeden na caly sklad reszty CT. Czlek kryjacy sie pod nickiem Qlish stal w miejscu przy naszym spawn`nie. Myslalem ze bedzie to rutynowa sprawa (poczeka aaz ktos go zabiej) ale nie!!
jeden zaszedl go od frontu sprzedal mu headshota z mp5, pozniej jeden korytarzem szedl, tak samo smierc go spotkala, zszedl na dol i zalatwil kolejnych dwoch z m czworkami wszedl znow na gore i poczekal az po niego przyjda. Tez im posprzedawal headshoty zszedl na dol i zalatwil go snajper. Jedyny ocalaly z CT. Pochwaly i podczas rzezi dla Qlisha nie mialy konca. Po prostu dobry gracz.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 19:18, Zauri napisał:

Za mlody, za malo dosw. jestem na klan , cs s to za bardzo rozbudowana
gra (wszystkie mapy, taktyki itp)

Hmm bez przesady dla mnie css właśnie nie jest rozbudowany, a taktyk nie jest tak bardzo dużo. Każdy gracz z klanu jest przypisany do odpowiedniego miejsca, więc niema jak się pomylić kto co ma robić. Bardziej rozbudowane taktyki są w grach takich jak Battlefield 2, Bf2142, Red Orchestra.

Dnia 22.01.2007 o 19:18, Zauri napisał:

a przy okazji ty pewnie lubisz grac 1vs.1, ja wrecz nienawidze(...)

Tak lubię grać 1on1, ale tylko w ligach bo coś z tego jest. Co do tej akcji to powiem Ci, że na FFa łatwo wszystkich wykosić jak się jest samemu. Bo wszyscy biegają w tą i tamtą i tylko się nadziewają na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 19:37, ProChaoS napisał:

Tak lubię grać 1on1, ale tylko w ligach bo coś z tego jest. Co do tej akcji to powiem Ci, że
na FFa łatwo wszystkich wykosić jak się jest samemu.


moze dla ciebie latwo ale ja ta wole biec w niebezpieczny teren z kolega z druzyny niz sam, nieraz ktos mi tylek uratowal bo niezauwazylem ze ktos za mna idzie. Zalezy tez jaka bronia sie poslugujesz, jezeli snajperka to na pewno nie bedziesz sie pchal pod wrogi ostrzal. Zauwalem zesnajperzy najwiej fraguja i nie tylok na otwartych mapach.

Ostatnio docenilem jak wazna jest 2 bron. Wczesniej moj schemat zakupu wygladal tak: kevlar+helmet, he granade, m4/ak-47 i ewentualnie defuse kit. Lecz teraz gdy zakupilem taka potezna giwere (duzy pistolet zapomnialem nazwy) 3 strzaly w korpus i po przeciwniku. Skad serwy pozyskuja nowe mapy?? Pewnie robione sa one przez fanów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 08:47, kuba-sti napisał:

wczoraj kupiłem CS: Source i uważam że jest świetny !! Znacie jakieś fajne serwery ?? :D


Odśwież sobie listę serwerów do końca. Na samej górze będziesz miał wszystkie polskie serwery. Pograj sobie na każdym i zdecyduj, który jest dla ciebie fajny.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Source''a pogrywam ponad dwa miechy i jestem bardzo zadowolony, polecam każdemu zarówno staremu wyjadaczowi (jak ja :P) jak i nowym graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo do was dołączę, bo sobie przed chwilą zamówiłem mam nadzieje ze się nie rozczaruje. I jeszcze jedno jak powinno mi działać na Athlon 2500+ 512 ramu i Radon 9600 128 mb ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak powinno dziala , powiem ci tak na moim athlonie 1.4 GHZ, 256 ram i GF 2 mialem ponad 35 fps czyli calkiem sporo. U ciebie bedziesz mial pewnie ok 100 fps (jak nie wiecej) wiec nawet przy najwiekszych zadymach gra bedzie smigac plynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, o co chodzi z tym z tą komendą cl_restrict_server_commands ? Ostatnio kilka razy musiałem to od nowa wpisywać do configa... Co jest?! Irytujące jak diabli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 16:51, Zauri napisał:

jak powinno dziala , powiem ci tak na moim athlonie 1.4 GHZ, 256 ram i GF 2 mialem ponad 35
fps czyli calkiem sporo. U ciebie bedziesz mial pewnie ok 100 fps (jak nie wiecej) wiec nawet
przy najwiekszych zadymach gra bedzie smigac plynnie.

100 fps ?? na jego sprzęcie ? chyba że poustawia na min wszystko i pokombinuje z cfg... ja na Athlon 64 3200 1 GB ramu i x 800 GTO mam średnio 60 - 80 fps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem średnio :). Miejscami też mam ponad 100 fps, a czasem spada poniżej 50 jak jest niezła jatka. Ale jak sam napisałeś masz lepszą kartę graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:49, kuba1232 napisał:

Elo ziomki jaki jest najnowszy update do Counter-Strike Sources ??


Nie mam zielonego pojęcia. Steam ściąga wszystko całkowicie automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 17:00, Sth`Devilish napisał:

Hmm, o co chodzi z tym z tą komendą cl_restrict_server_commands ? Ostatnio kilka razy musiałem
to od nowa wpisywać do configa... Co jest?! Irytujące jak diabli!


Przez ostatnie uaktualnienia trzeba dodać taka komende do cfg. Jak jest ustawione na 1 to nie da się wykonywać komend na graczach ( czy jakoś tak :). Jak dodasz tą komendę do cfg to zmień właściwości cfg na "tylko do odczytu". Nie będziesz musiał dodawać tego za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:47, hehe napisał:

> Hmm, o co chodzi z tym z tą komendą cl_restrict_server_commands ? Ostatnio kilka razy
musiałem
> to od nowa wpisywać do configa... Co jest?! Irytujące jak diabli!

Przez ostatnie uaktualnienia trzeba dodać taka komende do cfg. Jak jest ustawione na 1 to nie
da się wykonywać komend na graczach ( czy jakoś tak :). Jak dodasz tą komendę do cfg to zmień
właściwości cfg na "tylko do odczytu". Nie będziesz musiał dodawać tego za każdym razem.


Tak też zrobiłem, mimo wszystko czasem po prostu wyskakuje mi komunikat, że znowu muszę to dopisać :/ Nie wiem, może to przez zwisy Steama - pare razy przy logowaniu wyskakiwał mi error ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować