Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Ja w piątek postanowiłem zajrzeć sobie do kafejki internetowej i pograć w CS: Source. Gra bardzo fajna i IMO lepsza od 1.6 (w którą grałem tylko godzinę kiedyś ;P). Tak mnie wciągnęło, że grałem z kolegami 4 godziny. Naprawdę fajnie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 18:40, ko?nik napisał:

Ja w piątek postanowiłem zajrzeć sobie do kafejki internetowej i pograć w CS: Source. Gra bardzo
fajna i IMO lepsza od 1.6 (w którą grałem tylko godzinę kiedyś ;P). Tak mnie wciągnęło, że
grałem z kolegami 4 godziny. Naprawdę fajnie było...

no to teraz szable w dłoń i kupuj HL 2 (uwaga edycja roku 2006 jak pamiętam) tam masz i HL 2 i HL 1 na silniku source oraz CS:S :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 19:57, Ozi128 napisał:

Nie wiem czy dobrze zrobiłem kupując
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=6w3e1
zamiast HL2. Ale teraz to i tak za późno. Przynajmniej pudełko będę miał fajne.


Oba wydania różnią się tylko tym, że w tym które zamówiłeś są wyłącznie gry na multi (tzn bez jakichkolwiek kampanii/misji, chyba że walka z botami), zaś w wydaniu Gry Roku (Game of the Year) Half-Life''a 2 miałbyś wspomnianą grę (REWELACYJNA gra! sam niedawno dopiero przeszedłem i jestem wprost zachwycony :) oraz Half-Life''a 1 na silniku Source (uprzedzam jednak, że nie dość, że jest to sam HL1 bez dodatków, to jeszcze nie wiele się graficznie różni od pierwowzoru, nawet wydaje mi się, że twarze postaci lepiej wyglądają w starym HL1 z HD packiem) zamiast Day of Defeat: Source. Tutaj nie jestem na 100% pewien, ale chyba za darmo w obu wersjach można ściągnąć Half-Life 2: Lost Coast, stanowiący króciutki dodatek (1 barzdo krótka misja) pokazujący nowe (niegdyś) fajerwerki graficzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 20:31, Pepper Ronie napisał:

Czy tego Counter''a można w jakiś sposób (skąd??) legalnie pobrać z internetu??? Z góry thx
za odpowiedź!!!


Tak ze steam''a ściągnąć wpłacając 19$ jak dobrze pamietam. Lepiej kupić pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 19:57, Ozi128 napisał:

Nie wiem czy dobrze zrobiłem kupując
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=6w3e1
zamiast HL2. Ale teraz to i tak za późno. Przynajmniej pudełko będę miał fajne.


Moim zdaniem źle zrobiłeś. Jedyną różnicą jest Day of Defeat zamiast HL1i HL2.W Day of Defeat nie grałem, więc nie wiem czy fajna, ale tracisz Half Life 2, a to naprawde świetna klimatyczna gra. Jeżeli zamawiałeś przez gram.pl i jeszcze ci nie wysłali, to masz możliwość anulowania zamówienia przez internet albo telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie Ozi dokonał trafnego kupna. Kiedyś można było kupić CS 1.6 wraz z CZ i HL1 Gold Edition w cenie 3dych. Obecnie to cena 100 złotych. Natomiast jelśli chodzi o kupno DoD:S + CS:S + HL2:DM w cenie 9 dych to bardzo dobry zakup bo cena nie zamierze maleć a wręcz przeciwnie - na platformie steam ona zamierza rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 03:31, s2nto napisał:

DoD:S + CS:S + HL2:DM w cenie 9 dych to bardzo dobry zakup bo cena nie zamierze maleć a wręcz
przeciwnie - na platformie steam ona zamierza rosnąć.


To chyba przeczy prawom podaży i popytu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam powiem tylko tyle, CS 1.6 gram od dłuższego czasu, Condition Zero, jest po prostu masakrycznie skopiowany, nic nowego, prócz paru mapek i możliwość wyboru profilu przy zakupach. Za to Source, hm, dodaje bardzo duże, lecz jak dla mnie, jest za prosty. Source, jest taki bardziej zręcznościowy, a w 1.6 większy nacisk był położony na grę taktyczną w zespole.
Podsumowując, jeżeli wolisz szybkie naparzanie bierz Source, jeżeli naparzanie Cię nie kręci weż 1.6 :) Natomiast nigdy nie kupuj Condition Zero, bo jest to prostu zrzynka z CS 1.6 =) Chyba że będą dawać za darmo, to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno się mówi i już mi wysłali, nic się nie stało jak będę sobie chciał w HL2 pograć to sobie od kolegi porzecze, a przynajmniej będę miał pudełko fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 08:27, Probos napisał:

Ja tam powiem tylko tyle, CS 1.6 gram od dłuższego czasu, Condition Zero, jest po prostu masakrycznie
skopiowany, nic nowego, prócz paru mapek i możliwość wyboru profilu przy zakupach. Za to Source,
hm, dodaje bardzo duże, lecz jak dla mnie, jest za prosty. Source, jest taki bardziej zręcznościowy,
a w 1.6 większy nacisk był położony na grę taktyczną w zespole.
Podsumowując, jeżeli wolisz szybkie naparzanie bierz Source, jeżeli naparzanie Cię nie kręci
weż 1.6 :) Natomiast nigdy nie kupuj Condition Zero, bo jest to prostu zrzynka z CS 1.6 =)
Chyba że będą dawać za darmo, to tak :)


Aby obecnie zakupić CS 1.6 jesteś zmuszony wykupić CounterStrike Antohology w cenie 5 dych:
- CS1.6
- ConditionZero

Counter Strike: Source w najlepszym wypadku kupimy za 8dych nówkę.

CS1.6 czy CSS jest to sprawa głębokiej dyskusji, która nie raz była poruszana i na oficjalnym pl forum CSa jaki na łamach FA (CD-A). Jednak takiej argumentacji jaką użył Probos nigdy jeszcze nie widziałem - to zależy tylko od nas czy chcemy pograć w rzeźniczym tempie czy też w taktycznym uniesieniu. Włączając CS1.6 z mapą fy_pool_day będziemy mieli o wiele większą rzeźnię niż na CSS mapce dust. Wszystko zależy od kompanów do gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, kiedy człowiek się cieszy i instaluje to mu wyskakują błędy biorę Retry to po chwili to samo, jak biorę Ignore to wyskakuje Tale Terror i się wyłacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 16:47, Ozi128 napisał:

No nie, kiedy człowiek się cieszy i instaluje to mu wyskakują błędy biorę Retry to po chwili
to samo, jak biorę Ignore to wyskakuje Tale Terror i się wyłacza.


Najlepiej pokaż nam screeny, jestem wzrokowcem, i naprawdę ciężko mi rozszyfrować z samego słowa *Tale Terror* wagę i rozwiązanie twego problemu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory trochę to inaczej brzmiało ale już się z tym uporałem i mam inny problem jak już zainstalowałem i założyłem konto i już mam tego steram i biorę na My gamet i tam mam CS no dobra i biorę na Servers to tam szukam znajduje na CS;S i jak biorę connect to mi wraca do głównej strony tej żeby kupić za 19.95$ CS. Co mam zrobić szczególnie że mam jakiś kod i nigdzie go nie wpisałem a na pewno gdzieś trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste: uruchom Steama, w zakładce Games wybierasz i Activate product on Steam - tam też wklepujesz cd-key, który powinien się znajdować gdzieś w pudełku (przeważnie na ostatniej stronie instrukcji, tudzież czasem naklejony na pudełku w środku). CD-Key gdzieś tam musi być, bez niego nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak btw. jeżeli masz problem z angielskim to przy aktualizacji steama (którąś już zapewne miałeś) ściąga się też polska wersja. Także wystarczy wejść w languages i zmienić na polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować