Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2007 o 11:35, zari2 napisał:

na jakich gracie servach....moze macie jakis dobry server na wysokim poziomie, gdzie umieja
grac:p


193.42.218.22:27015 Ciemna Strona Sourca - bardzo fajny serwer mili ludzie no prucz n00bkow ktorzy sa w dodatku lamami ale takich to mało

Gram tam jako Karmazynowy Piekarz :)

gl hf
-nabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znam stodole;]

fajne sa moim zdaniem jeszcze wsciekle psy. a dla slabych graczy polecam matrixa, choc tam atmosfera jest....n/c


mam pytanie do wszystkich czy ktos sie interesuje newsami w cs...obojetnie jakiej wersji bo szukamy redaktorow do naszej strony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 11:35, zari2 napisał:

na jakich gracie servach....moze macie jakis dobry server na wysokim poziomie, gdzie umieja
grac:p


chatka puchatka, fabryka fragow, ciemna strona source. Na tych glownie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na poligon.net.pl
Miło się gra,jest kulturka w miare wysoki poziom gry.Co prawda jest to serwer FFA ale jak wbije konkretna ekipa naprawdęgra sięświetnie.No i nie przeklinamy bo pilnują tam bardzo co mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam (lub po prostu napisze na jakich lubię grać:)):

* 195.225.70.245:27017 - www.UnderCity.pl (występuje z różnymi dopiskami do nazwy)
* 82.139.8.29:27015 - [PL][GUNGAME+DEATHMATCH] cdpteam.net@vectra - jest to połączenie Deathmatcha z modem Gungame, tzn co 2 kille zdobywasz nowy poziom i nową broń (po śmierci każdy się respawnuje, niczym w rasowym shooterze fpp), aż do bodajże 22 lvl i noża - wtedy musisz kogoś chapnąć z noża aby wygrać :) Świetnie się tam bawię, choć często grać się nie da przez ogromne lagi :/
* 81.171.96.71:27015 - Team [SAS] Big Pump Dust 2 server - limit 64 graczy, FFA, z zablokowanymi AWP, granatami oraz auto-snajpą i z wyłączonym friendly fire - czysta zabawa, bez nerwów i w miłej atmosferze :D
* 82.143.175.245:27017 - Strzelnica Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 22:49, Sth`Devilish napisał:

* 82.143.175.245:27017 - Strzelnica Wrocław


ja dostalem za cos kiedys na strzelnicy kicka (pewie za duzy ping) i od teraz nie moge sie polaczyc. A szkoda bo fany serw to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 15:24, marcin23 napisał:

Ja gram na poligon.net.pl
Miło się gra,jest kulturka w miare wysoki poziom gry.Co prawda jest to serwer FFA ale jak wbije
konkretna ekipa naprawdęgra sięświetnie.No i nie przeklinamy bo pilnują tam bardzo co mi odpowiada.

[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 14:16, Zauri napisał:

> * 82.143.175.245:27017 - Strzelnica Wrocław

ja dostalem za cos kiedys na strzelnicy kicka (pewie za duzy ping) i od teraz nie moge sie
polaczyc. A szkoda bo fany serw to jest...

[m - ban]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 15:39, Ledoke napisał:

Na płycie z CSS jest tez instalka CSa 1.6, czy też muszę obie gry osobno kupić? W jakim markecie
kupie teraz najtaniej CSS?


Gry musisz kupic osobno...Z tego co widzialem w wiekszosci marketow cena stoi na poziomie 80zl(przynajmniej w Katowicach ;)) Ja zaryzykowalem zakup na allegro i oplacilo mi sie bo kupilem nowego half-life''a 2 z CSSem za niecale 70zl i gram juz ponad 2 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 12:57, zari2 napisał:

mam pytanie do wszystkich czy ktos sie interesuje newsami w cs...obojetnie jakiej wersji bo
szukamy redaktorow do naszej strony ;]

Oferta jeszcze aktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez dostaliscie te kody na aktywacje CSS na 3 dni ?? ja jeszcze swojego kodu nie dalem, jak ktos by chcial to pisac na mail`a :

mateusz_nokia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, też mam taką możliwość (pisałem o tym na Fabryce Fragów)
Dzisiaj wygrzebałem jakiś mikrofon z słuchawkami...muszę powiedzieć, że jak się gada to o wiele lepiej się gra. Zawsze można kogoś ostrzec przed niebezpieczeństwem, albo ich pokierować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez mikrofonu i sluchawek CS traci klimat :D
poza tym jak jest fajna ekipa to oprocz dobrej gry mozna sie wciagnac w niezla konwersacje :D
a nic bardziej nie przyciaga do gry, jak ludzie, z ktorymi mozna pograc i jednoczesnie dobrze sie posmiac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 23:22, d7 napisał:

bez mikrofonu i sluchawek CS traci klimat :D
poza tym jak jest fajna ekipa to oprocz dobrej gry mozna sie wciagnac w niezla konwersacje
:D
a nic bardziej nie przyciaga do gry, jak ludzie, z ktorymi mozna pograc i jednoczesnie dobrze
sie posmiac ;]


no jak tak fajnie nie mam.

1) Brat jest w klasie maturalnej wiec ceni sobie cisze i spokoj.
2) Cos mi mikrofon szwankuje. Jak juz go przywolam do porzadku to po wsunieciu kompa na swe miejsce nadal odmawia wspolpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja to podobno tak głośno się do mikrofonu wydzieram, że mam w domu całkowitego bana na używanie mikrofonu (głównie z tej racji, że lubię grać w nocnych porach). W sumie to nie grałem w nic z mikrofonem od... 3 lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra z micrem to podstawa w clan warach ... chyba ze chcesz lamic na publikach to nie trzeba ;p ja uzywam micra i fajnie jest na ciemnej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 08:54, xczar0 napisał:

Śmierc cheaterom!zawsze teafie na taki serw z chetami.


zawsze?
to na jakich serwerach grasz, jesli moge spytac? Oo

oszukiwanie juz dawno temu wyszlo z mody ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować