Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Nie potrzebuje, chociaż ja bym z chęcią zobaczył zmienione AWP (z chwiejącym się obrazem, żeby utrudnić życie kamperom, tym lamusom co zawsze trzymają tylko celownik na wyuczonych miejscach na ekranie, tak aby zawsze trafiać...) i coś jak granaty gazowe i maski przeciw-gazowe - zupełnie tak jak w Rainbow Six (granat gazowy powodowałby znaczne ograniczenie widoczności i słuchu i powiedzmy np ekran by się lekko chwiał przy tym, zaś maska miałaby przed tym chronić jednocześnie jednak ograniczając znacznie pole widzenia).

Ale to tylko takie marzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chwiejacy sie obraz to dobra rzecz bo mnie wkurza jak kampy omijaja nawet zabezpieczenie, ze tylko 1 z druzyny moze miec awp. Z maska i gazem nie liczylbyym. To nie rainbow six tylko css, tutaj z pod ciezkiego ostrzalu mozna zwiac a w R6 watpie aby taka sztuczka sie udala :P

choć pomarzyć zawsze można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Jest dobrze tak jak jest. Jak zaczną kombinować to nic dobrego z tego nie wyjdzie.

----> Sth`Devilish
Z AWM też trzeba umieć grać, więc byle " lamer" nie może sobie kampić w wyuczonych miejscach i zawsze trafiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 11:03, hehe napisał:

Masz rację. Jest dobrze tak jak jest. Jak zaczną kombinować to nic dobrego z tego nie wyjdzie.


Czego dowodem były dynamicznie zmieniające się ceny broni w buy menu:D Deagle za parę tysięcy $ to było ździerstwo. A mimo to i tak 3/4 graczy dalej go kupowało i dalej podbijało cenę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 11:03, hehe napisał:

Z AWM też trzeba umieć grać, więc byle " lamer" nie może sobie kampić w wyuczonych miejscach
i zawsze trafiać.


Mówiąc o lamerze nie mówiłem o kimś bez skilla. Lamer to ktoś kto wykorzystuje tanie sztuczki aby wygrać, a w CS:S taką tanią sztuczką jest stanie ciągle w jednym miejscu i "kampienie", często zmieniając pozycję aby zobaczyć czy ktoś nie idzie od tyłu. Właśnie, po co oni jak sprawdzają tyły, to skaczą, w locie zmieniają AWP na pistolet i szybko z powrotem? Coś to daje?

Btw, potrzebuje małej pomocy :) Jak zbindować polecenie do klawisza, tak aby np po wciśnięciu go wyświetlało jakąś wiadomość na chacie, albo używało jakiejś komendy w grze/na serwerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak robią to nie są totalnymi lamkami ;p. Sam tak nauczyłem się robić i o ile mi się zdaje to pozwala zwiększyć prędkość skoku (AWP strasznie spowalnia, a z pistoletem można odskoczyć dalej). Chyba też szybciej następuje przeładowanie pocisku, ale to może być złudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 20:55, Sth`Devilish napisał:

Właśnie, po co oni jak sprawdzają tyły, to skaczą, w locie zmieniają AWP na pistolet i szybko z powrotem? Coś > to daje?


Daje. Szybciej masz po strzale AWM gotowe do strzalu niż musiałbyś normalnie czekać.
Jak dla mnie, jak ktoś lubi tylko kampić z AWM to jego problem. Mi to nie przeszkadza. Na takich też są sposoby :P No i wcale nie oznacza to, że ktoś jest "lamer". Przynajmniej takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2007 o 20:55, Sth`Devilish napisał:

Btw, potrzebuje małej pomocy :) Jak zbindować polecenie do klawisza, tak aby np po wciśnięciu
go wyświetlało jakąś wiadomość na chacie, albo używało jakiejś komendy w grze/na serwerze?



bind v "say kupa" oczywiscie zamiast v dajesz jaki chcesz klawisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale LOL !

po zmianie plyty glownej, moj GF2 stal sie mniej wydajny i przez to nie moge grac w css :(
Na tamtej plycie w tescie bez problemu uzyskiwal wynik 46fps`ow, co na gre przekladalo sie na 35-25 fps. Czyli calkiem plynnie. Natomiast na nowej plycie moja grafika osiaga w tescie wynik 35fps`ow, co przeklada sie na 25-15 fps podczas gry. Czyli cholernie sie muli :((( da sie grac, 1vs 1, albo 2 vs 2. Jak jest wiecej osob na serwie klatki spadaja do 15 fps, a przy malych strzelanianch do 5 fps.

Najlepsze jest jednak to, ze w ta sobote zmieniam kompa calkowicie. :D a bedzie to :

AMD athlon X2 3800+
2x 512 mb DDR2 (667mhz)
GF 7600GS (galaxy)
i jakas nowa plyta glowna (socet AM2, tez galaxy)

moze namowie jeszcze "sponsora" na kolejne 512 ramu, bo 1GB to dzis troche malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie było mnie miesiąc to teraz Wam muszę poodpisywać :D

1.Modów do CS:S jest wiele np. deathmatch, vip, gungame, zombie i !!!! JEST TEŻ CTF !!! widziałem to na jakimś serwie, lecz nie wiem dokładnie o co chodziło, bo zanim zdążyłem dojść do flagi czy cokolwiek kupić wywaliło mnie za ping (miałem ponad 500 :P) Tu macie link do ściągnięcia tego modu(nie wiem czy działa bo nie sprawdzałem) ale to jedyne co znalazłem związanego z ctf w cs:s (też podobał mi się taki pomysł)
---------> http://www.fpsbanana.com/tools/839

2. Zgadzam się z hehe jak ktoś lubi to niech kampi (czasem lubię pokampić w dobrym miejscu(choć wole chodzić z awm i biegać razem z teamem na bs ) wystarczy tylko dobra umiejętność rzucania granatów(smoke-ów i flash-y)
No ale to tylko moje skromne zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna serwer, na którym grają w mapę cs_office2 (czy może cs_office_extended) bądź chociaż miejsce, z którego mogę ją pobrać? Jest to przeróbka mapy cs_office, ale o dwa razy większej powierzchni (poprzednio zamknięte drzwi stoją otworem odsłaniając korytarze i inne pomieszczenia, a w dodatku windy (te przy zejściu do grg/spawnu CT) są jak najbardziej aktywne i możliwe do użycia). Osobiście kocham cs_office, a ta mapa jest jeszcze lepsza niż ta mapka (nie ma to jak wyjechać z M249 windą przed grupkę stojących T, oczywiście póki nie zaczną strzelać przez drzwi ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka:

1) czy jest możliwe usunięcie/pozbycie się tych napisów wyskakujących w lewym górnym rogu, te co przysłaniają minimapę? Cholernie to wkurza w trakcie gry, łatwo stracić orientację kto gdzie jest i co się dzieje :/

2) czy da się zbindować zestawy bronii tak, aby pomijał jeden typ broni? Chodzi mi o to, żeby było tak że np mam przy sobie Desert Eagle''a, kończy się runda i używam binda, który dodaje mi M4 + kamizelka + granaty, ale pistoletu nie zmienia, zaś gdybym nie miał DE to niech bierze po prostu samo M4+kamizelke+granaty. Da się tak zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy da sie jakos uruchomic CSSa bez steama

nie nie mam pirackiej gry po prostu na moim komputerze sie rozwalil net (czyli wlan card)

BTW.czy ktos z was gral juz z gosciem o imieniu -SoQ-Xantes? jak tak to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli wszystko pojdzie dobrze juz w ten weekend pogram jeszcze w css, nowy komp, tak nowiutki, juz niedlugo :D mysle ze na fabryce frogow spadleem pewnie z 500 pozycji, ostatnio bylem 40 ktorys ale to bylo miecha temu. Mam nadzieje ze skill mi przez ten czas nie spadl bo bedzie ze mna krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 11:48, Silveren napisał:

> > mam pytanie czy da sie jakos uruchomic CSSa bez steama
>
> Nie.

A steam offline ???


A próbowałeś Steam Offline mądralo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to, że Silveren pytał, czy można uruchomić CS:S *BEZ* Steama... A CS:S w Steamie Offline to nadal CS:S w Steamie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować