Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dobra niech ktoś spróbuje mnie przebić (patrz obrazek). 3 Fragi można odliczyć- bo to za rozbrojenie bomby. Aha niemieckie serwery się nie liczą, większość z nas chyba wie, że poziom tam prezentowany nie należy do najwyższych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż jest to niemiecki serwer to i tak jest to dla mnie największe osiągnięcie jak narazie. W CS:S gram od niedawna i jeszcze nie jestem zbyt dobry. Czasami idzie mi wręcz tragicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisales, ze do Avp nie trzeba skill''a... to mnie najbardziej rozbawilo. Gram w cs od wersji 1.5 i gram same mecze w ligach. Rozumiem na FFA to kazdy moze wymiatac z awp bo na serwach graja "noobki", ale zagraj sobie gathera lub pcw, albo jakis mix. To zobaczysz, ze do awp trzeba miec naprawde umiejetnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że przy ilości head''ów jakie wchodzą w ligach to już bardziej opłaca się grać Scout''em. W obu przypadkach pierwszy strzał zabija, a w razie śmierci oszczędza się na broni trochę ponad 2000 $. W sumie ja się nigdy ''gadaniną'' typu broń x jest tylko dla noobków nie przejmuje- dobitnie pokazuje to jakim rozżewionym graczem jest osoba paszkwilująca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 14:07, shinian napisał:

Tylko, że przy ilości head''ów jakie wchodzą w ligach to już bardziej opłaca się grać Scout''em.


Widze, ze nigdy nie grales w ligach i wogole jakiegos meczu. Wiec prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 16:29, ProChaoS napisał:

Widze, ze nigdy nie grales w ligach i wogole jakiegos meczu.


Oj tu byś się pewnie zdziwił

Dnia 12.04.2006 o 16:29, ProChaoS napisał:

Zobacz jak to jest na meczu ;]


Mam nadzieje, że graliście przeciwko komuś sensownemu, trochę szkoda byłoby ściągnąć 13MB na darmo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 17:27, shinian napisał:

> Widze, ze nigdy nie grales w ligach i wogole jakiegos meczu.

Oj tu byś się pewnie zdziwił

> Zobacz jak to jest na meczu ;]

Mam nadzieje, że graliście przeciwko komuś sensownemu, trochę szkoda byłoby ściągnąć 13MB na
darmo;)



NFU jak cos ci to mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie jestem może świetnym graczem, ale do najgorszych też nie należę. Macie tutaj dwa screeny (nie wyniku). ;)

Btw. podacie jakieś IP fajnych polskich serwerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój najlepszy wynik to było trochę ponad 60 do 3 na cs_office (ostro tam teraz trenuję).
Niestety screena nie zrobiłem więc mało kto mi w to uwierzy.
To było na brytyjskim serwerze - 212.69.36.86:27031 - EWA Office 24/7
Teraz ten serwer jest Office + Dust2 24/7.
Co do klanowych rozgrywek to grałem tylko w brytyjskim klanie !eVo-X!.


Poniżej kilka screenów mojego autorstwa, jak jeszcze byłem maniakiem Garry''s Mod''a 8.
Mam ich znacznie więcej, w tym nawet dwa komiksy, jeden w formie prezentacji :]
Pierwszy screen to jeden z moich wyników (wbrew pozorom słaby) jak jeszcze byłem w klanie, jednak byłem z niego szczególnie dumny z racji tego, że panowie z :CSDL: to jedni z najlepszych z jakimi miałem okazję grać, a tamtego dnia chyba im najlepiej nie szło - za to ja miałem dobry dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie, po ostatnij aktualizacji csa pojawiły się nowe modele postaci, ale jak wybieram którąś z nich, pojawia się stary model. Wy też tak macie? I na każdym serwerze prawie wszyscy grają tymi samymi modelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać ip tego serwera? ( [ICP] CS:Source TP ). Serwery FFa zaczynają mnie dobijać;) BTW: czy ktoś wie, jak można podłączać się do serwa po samej nazwie, nie podając ip? Bo normalnie, bez żadnych problemów to mogę podłączyć się po nazwie+port. Czy da się ominąć dodawanie tej drugiej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 12:35, shinian napisał:

Mógłbyś podać ip tego serwera? ( [ICP] CS:Source TP ). Serwery FFa zaczynają mnie dobijać;)
BTW: czy ktoś wie, jak można podłączać się do serwa po samej nazwie, nie podając ip? Bo normalnie,
bez żadnych problemów to mogę podłączyć się po nazwie+port. Czy da się ominąć dodawanie tej
drugiej części?


Proszę bardzo : 62.21.96.9:27013

tylko uważaj bo tam rygor jak diabli jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja zbyt czasu na grę ostatnio nie mam (wiecie jak to jest - egzaminy, praca na kompie, itp.), więc jeżeli odpalam CS''a to na jakieś 10-20 minut. Jako, że nie mam zwyczaju robienia Prt Scr, nie zachowałem moich najlepszych wyników. Jednak zrobiłem screeny z ostatnich partyjek:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAchecam wejsc na takie serverki jak

killer.pl - 80.48.26.212:27020

only d2 - 194.146.252.14:27015

War3 razem z deadmatch - 85.25.135.185:27014

Gram tam często pod nickiem XexexE UsP
gralem tez pod nickiem new[pl]
jesli ktos chce razem pogram to podam gg

Gg: 9308086

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten III serwer jest na modzie Warcraft3 (np. niewidzialność u Elfów, przeniesienie na respa przeciwnika za 16 000 $)? A ten deatchmatch to jest ciągłe respowanie postaci po śmierci oraz spawning broni podczas rundy? Jeżeli tak to wdzięczny byłbym gdybyś jeszcze raz sprawdził, czy podany przez ciebie adres ip jest właściwy. Bo narazie nie ma żadnej odpowiedzi z serwra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować