Zaloguj się, aby obserwować  
iqorinho

Sukcesy Forumowiczów

42 postów w tym temacie

Postanowiłem zamieścić temat, gdzie każdy forumowicz będzie mógł się pochwalić swoimi sukcesami (w obojętnie jakiej dziedzinie), można je będzie także oceniać.

No to ja zaczynam: zająłem II miejsce w województwie Kujawsko-Pomorskim, w konkursie Przyrodniczym; mam wiele medalów, w tym za pierwsze miejsce w biegach w powiecie; osiągnąłem dobry wynik w międzynarodowym konkursie matematycznym itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje sukcesy chronologicznie:
4 klasa podstawówki(2002/2003) - I-sze miejsce w powiatowym konkursie ortograficznym(powiat wielicki)
5 klasa(03/04) - I miejsce w gminie, II w powiecie(ciągle ortografia)
6 klasa(04/05) - II miejsce w powiecie(ortografia), I miejsce w szkole w konkursie matematycznym Kangur.
1 gimn(05/06) - nie przypomina mi się nic
2 gimn(06/07) - jak na razie nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez 1 rok grałem w 2 lidze młodzikow w nogę i jestem zarejestrowanym zawodnikiem PZPN-u.

Mam EK gothica 3 :P

Mam podpisy całej obecnie kadry siatkarskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem się wczoraj do 3 etapu konkursu matematycznego ,,Szpak" i teraz będzie etap w lublinie(ostani etap) a tak to w szkole 2 i 3 miejsce w matmie. Mam dopiero 13 lat i wiekszym sukcesów nie osiągnąłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:28, milten6 napisał:

Miałem najwyższą średnią na półrocze z klas pierwszych w moim gimnazjum.


To napewno jest warte pochwały. Ja nie miałem największej w pierwszej gim., ale i tak była dobra 5.17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:28, milten6 napisał:

Miałem najwyższą średnią na półrocze z klas pierwszych w moim gimnazjum.

Ja mam 4-tą w szkole xD // Mistrzostwo województwa w siatkówke i wiele innych związanych z siatką:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:29, Lfdracon napisał:

6 klasa(04/05) - II miejsce w powiecie(ortografia), I miejsce w szkole w konkursie matematycznym
Kangur.

To jest konkurs ogólnopolski więc to żaden sukces być pierwszym w szkole ale zawsze coś :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:30, Kubeczek77 napisał:

> Miałem najwyższą średnią na półrocze z klas pierwszych w moim gimnazjum.
Ja mam 4-tą w szkole xD // Mistrzostwo województwa w siatkówke i wiele innych związanych z
siatką:]


Ja też uwielbiam siatkówkę, ale mój największy sukces w tej dyscyplinie to podwójne wicemistrzostwo województwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:31, Ari Zmc napisał:

To jest konkurs ogólnopolski więc to żaden sukces być pierwszym w szkole ale zawsze coś :))


Wiem że słabo jak na mój intelekt, ale w tym roku biorę się ostro do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:34, Lfdracon napisał:

> To jest konkurs ogólnopolski więc to żaden sukces być pierwszym w szkole ale zawsze coś
:))

Wiem że słabo jak na mój intelekt, ale w tym roku biorę się ostro do roboty :P

Ja też sie ostatnio lenie od kiedy mam kompa lepszego czyli z 2 lata w 5 klasie miałem prawie czerwony pasek ale infa sie nie liczyła i był płacz i zgrzytanie zębów. W tym to mam 4.4 i to jest o wiele za słabo jak na mnie. Przynajmniej konkursy matematyczne mi idą dobrze we wtorek mam kolejny - kuratoryjny będzie cięzko ale sie postaram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:37, Ari Zmc napisał:

> > To jest konkurs ogólnopolski więc to żaden sukces być pierwszym w szkole ale zawsze
coś
> :))
>
> Wiem że słabo jak na mój intelekt, ale w tym roku biorę się ostro do roboty :P
Ja też sie ostatnio lenie od kiedy mam kompa lepszego czyli z 2 lata w 5 klasie miałem prawie
czerwony pasek ale infa sie nie liczyła i był płacz i zgrzytanie zębów. W tym to mam 4.4 i
to jest o wiele za słabo jak na mnie. Przynajmniej konkursy matematyczne mi idą dobrze we wtorek
mam kolejny - kuratoryjny będzie cięzko ale sie postaram :D


A ja co roku mam czerwony pasek na świadectwie i wzorowe zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:37, szopmajster napisał:

ja pare lat temu mialem 4 miejsce na mistrzostwach polski w kung-fu w chorzowie...:)
nie jest to co prawda podium ale zawsze cos...;)


Pamiętajmy, że to mistrzostwa Polski... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:38, milten6 napisał:

A ja co roku mam czerwony pasek na świadectwie i wzorowe zachowanie.


To tak jak ja, ale w tamtym roku miałem bardzo dobre bo za bardzo szalałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować