Lfdracon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3295
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Lfdracon

 • Ranga
  Mariachi Raiden
 1. Lfdracon

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Dałem ciała i przeceniłem możliwości swojego monitora. Nie mam w nim dwóch wejść DVI, jak przypuszczałem, ale jedno DVI (zajęte przez peceta) i jedno D-Sub. Czy kabel taki jak w zalinkowanej aukcji spisze egzamin? Maksymalna rozdzielczość monitora to 1680x1050. http://allegro.pl/kabel-1-5m-vga-hdmi-przejsciowka-gold-m-m-nowosc-i3452819015.html
 2. Lfdracon

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Witam wszystkich, Chciałbym podpiąć PS3 do swojego "centrum dowodzenia", tzn. do monitora i głośników, których obecnie używam z pecetem. Z obrazem nie spodziewam się problemów - monitor ma dwa wyjścia DVI i wyświetla obraz w maksymalnej rozdzielczości 1680x1050. Czy w takim wypadku sama przejściówka HDMI-DVI wystarczy? Oprócz tego, co zrobić z dźwiękiem? Używam głośników 2.1, które do peceta wpięte są trzema kablami 3,5mm jack: czarnym, pomarańczowym i zielonym. Istnieje jakiś cwany sposób na podłączenie dwóch urządeń (peceta i PS3) do tych głośników bez potrzeby każdorazowego ręcznego przepinania kabla?
 3. Lfdracon

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Możesz się zdziwić, niektóre gry naprawdę ospale chodzą, jeśli nie zainstaluje się ich na dysku, a są i takie, które wymagają instalacji.
 4. Lfdracon

  Sony zrezygnuje z DualShocka w PS4?

  MotioninJoy idealnie emuluje Dualshocka 3 jako pada Xboxowego, ukończyłem tak Darksiders, Wiedźmina 2, DMC4, AC2.
 5. Lfdracon

  Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

  Zmień serwer, ten efekt to Stajniowy bonus dla graczy, którzy wykupili slota. >Tak samo nie rozumiem czemu grubas musi zjeść kanapkę, a nie uleczyć się nie jak apteczką. Arr Balans, ktoś stwierdził że uleczenie 150 HP w przeciągu mniej niż sekundy to przesada, moim zdaniem miał rację.
 6. Jakoś nikt nie pomyśli, aby zacząć tworzyć ambitne i ciekawe gry, których klient po prostu nie będzie chciał odsprzedawać...
 7. Lfdracon

  DmC Devil May Cry - już graliśmy!

  Nie mam absolutnie żadnej chęci dawania szansy tej grze. Dubstepowa młócka, ciągłe przekleństwa, Vergil strzelający z karabinu(!), cała zabawa w "Anonymous" i kampania promocyjna samej gry, którą można podsumować w zdaniu: "Walcz z wielkimi korporacjami za pomocą swojego iPada!". Dla mnie ta gra nie ma już nic wspólnego z serią Devil May Cry.
 8. Te kody są giftowalne? Chętnie odkupię Darksiders, bundla nie zdążyłem kupić, bo ani Paypal ani Google Wallet nie akceptowały mojej karty :/
 9. Lfdracon

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  HDMI przesyła zarówno obraz, jak i dźwięk. Jeśli monitor ma jakieś wbudowane głośniki(wiem że to rzadkie zjawisko, ale może akurat taki masz), to dźwięk z nich pójdzie. Jeśli nie - dźwięk będziesz musiał przesyłać optycznym albo chinche.
 10. Wiem, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, ale czy w tytule newsa zamiast "rozbawiony Bioware" nie powinno widnieć "rozbawione Bioware", z racji że studio - rodzaj nijaki?
 11. Lfdracon

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Akt 2, Iorweth, poziom Mroczny. Jeśli na samym początku aktu nie zebrałem pancerza draugira (potrzebnego do pancerza Wiarołomcy), to czy nie będę już mógł wykonać zadania związanego z zebraniem setu Wiarołomcy? Gdy wchodzę we mgłę w zadaniu Wieczna Bitwa (już żeby zmierzyć się z ), dziennik aktualizuje się i uznaje zadanie z rynsztunkiem Wiarołomcy za niezaliczone. EDIT: Nieważne, napisałem zanim pomyślałem. Cofnąłem się kawałek i zdobyłem pancerz.
 12. Lfdracon

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  O to chodzi? Czy gdzieś indziej trzeba to ustawić?
 13. Lfdracon

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Od tygodnia miałem problemy z TF2, więc stwierdziłem że całkiem zreinstaluję Steam. No i teraz załatwiłem się na dobre. WTF?
 14. Lfdracon

  Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

  IT BEGINS