Zaloguj się, aby obserwować  
Guciothic

Komputer Świat Ekspert

80 postów w tym temacie

Regularnie kupuję Eksperta i czytam od deski do deski. Jestem pewien, że dużo ludzi na tym forum czytuje to czasopismo. Jestem ciekaw waszych opinii na temat aktualnych artykułów,kursów,porad itd. Piszcie też, jakie działy czytacie najczęściej.
Ja jak już wspomniałem czytam wszystko, ale najbardziej w tym miesiącu spodobał mi się artykuł o prockach, oraz kolejne części kursów programowania.
Jestem pewien, ze Wy też macie ulubione działy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:42, Guciothic napisał:

Jak to? Nikt tu nie czyta eksperta?!?!?!?



No raczej nie ja czytam pc format :) podoba mi sie to bo tam są programy dla kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:45, ziomek11 napisał:

> Jak to? Nikt tu nie czyta eksperta?!?!?!?


No raczej nie ja czytam pc format :) podoba mi sie to bo tam są programy dla kompa :)

Ja też czytam PC Format i jakoś i to nie przeszkadza w czytaniu Eksperta. Tam też sa dobre programy. A porady prezentują bardzo wysoki poziom, aczkolwiek dla "Ekspertów", jak nazwa wskazuje. Poniewaz są one z reguły bardzo zaawansowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:52, matikchorzow napisał:

> Jak to? Nikt tu nie czyta eksperta?!?!?!?


nie
buuu pc format lepsze

Ale z reguły dla laików. Ostatnio podobał mi się tylko Kurs Blendera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem ekspera, teraz od ponad 3 miesięcy kupuje i czytam pc format. ;)
Po pierwsze jest tańcze, dużo więcej informacji (przydatnych!) na wysokiej jakości papierze !)
Akurat jednym z lepszych numerów pc format, jest właśnie ten obecny, który znajduje się w kioskach - o ile jeszcze go nie wykupili. ;)
W sumie to wydaje mi się, że więcej osób czytam pc format niż eksperta. Kiedys chciałem kupić pc format w tym miesiącu, musiałem odwiedzić 3 kioski, ponieważ wszędzie już był wykupiony, podczas gdy ekspert był w każdym z tych kiosków, w znacznej ilości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:56, Seqiu napisał:

Kiedyś czytałem ekspera, teraz od ponad 3 miesięcy kupuje i czytam pc format. ;)
Po pierwsze jest tańcze, dużo więcej informacji (przydatnych!) na wysokiej jakości papierze
!)
Akurat jednym z lepszych numerów pc format, jest właśnie ten obecny, który znajduje się w kioskach
- o ile jeszcze go nie wykupili. ;)
W sumie to wydaje mi się, że więcej osób czytam pc format niż eksperta. Kiedys chciałem kupić
pc format w tym miesiącu, musiałem odwiedzić 3 kioski, ponieważ wszędzie już był wykupiony,
podczas gdy ekspert był w każdym z tych kiosków, w znacznej ilości. ;)

Ekspert jest tak jakby dla "wybranych". PCF ma taką sprzedaż, gdyż w większości kupują go początkujący "komputerowcy".
Bauer konkurije z Aksel Springerem na dwóch polach: komputerowym i growym.
Click- tanie w miarę dobre pismo, kontra: KS Gry- tanie gówno.
CDA- najlepsze trochę droższe pismo;), kontra: PLAY- drogie gówno.;)
PCFormat- dość dobra gazeta w świetnej cenie, kontra: Komputer Świat- gorsze pismo w gorszej cenie.
Komputer Świat- świetne pismo w przystępnej cenie, świetne porady ma bardzo wysokim poziomie, kontra: konkurencji brak:DDD
Wynik: Azel Springer przegrywa z Bauerem w każdym segmencie. z wyjatkiem eksperta. Brak mu konkurencji. No, może STARY PC Format. (ale stary, za 15 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:50, Guciothic napisał:

Ja też czytam PC Format i jakoś i to nie przeszkadza w czytaniu Eksperta. Tam też sa dobre
programy. A porady prezentują bardzo wysoki poziom, aczkolwiek dla "Ekspertów", jak nazwa wskazuje.
Poniewaz są one z reguły bardzo zaawansowane.


Kolego, przystopuj.
Nazwa Expert to raczej wskazówka że to pismo jest bardziej zaawansowane niż zwykły Komputer Świat.
Czytam od pierwszego numeru. Na forum też jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 17:31, Sir Jedi napisał:

> Ja też czytam PC Format i jakoś i to nie przeszkadza w czytaniu Eksperta. Tam też sa dobre

> programy. A porady prezentują bardzo wysoki poziom, aczkolwiek dla "Ekspertów", jak nazwa
wskazuje.
> Poniewaz są one z reguły bardzo zaawansowane.

Kolego, przystopuj.
Nazwa Expert to raczej wskazówka że to pismo jest bardziej zaawansowane niż zwykły Komputer
Świat.
Czytam od pierwszego numeru. Na forum też jestem.

Ja od drugiegonumeru. Prawda, troche przesadziłem, ale im mocniejsza reakcja, tym mocniejszy efekt.;)
Najbardziej mi sie podoba wskaźnik poziomu trudności, który jest chyba znakiem firmowym Eksperta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 18:18, danzelmario napisał:

a coto jakis samotny monolog :). wejdz lepiej na mojego gramsajta :) nowy art sie pojawił

Przyłącz się do dyskusji, to nie będzie monolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 18:24, Guciothic napisał:

> a coto jakis samotny monolog :). wejdz lepiej na mojego gramsajta :) nowy art sie pojawił

Przyłącz się do dyskusji, to nie będzie monolog.

ja czytam wiele czasopism. ale i wiele błędów w nich znajduje :P . w pc format np(szkoda gadac czasem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 18:33, danzelmario napisał:

> > a coto jakis samotny monolog :). wejdz lepiej na mojego gramsajta :) nowy art sie
pojawił
>
> Przyłącz się do dyskusji, to nie będzie monolog.
ja czytam wiele czasopism. ale i wiele błędów w nich znajduje :P . w pc format np(szkoda gadac
czasem :P)

Też to zauwazyłem, niestety. :(
PS. Raczej Hardware, czy Software?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również od ponad 3 lat mam wszystkie numery Eksperta.
Ostatnio, ze względu na to, że zacząłem się tym interesować, czytam ze szczególną uwagą dział o programowaniu. Ale artykuły dotyczące hardwaru i zabezpieczeń systemowych są również bardzo interesujące i już w wielu sytuacjach mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:21, pretorianie napisał:

Ja również od ponad 3 lat mam wszystkie numery Eksperta.
Ostatnio, ze względu na to, że zacząłem się tym interesować, czytam ze szczególną uwagą dział
o programowaniu. Ale artykuły dotyczące hardwaru i zabezpieczeń systemowych są również bardzo
interesujące i już w wielu sytuacjach mi pomogły.

to tak jak ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może w takim razie dojdziemy do jakichś wspólnych wniosków jeśli chodzi o sprawy dotyczące programowania i się podzielimy naszą wiedzą. nieraz potrzebuje przy jakimś programiku, który piszę spojrzenia świeżym okiem, bo jak nie to dalej nie ruszę. na swoim blogu będę umieszczał linki do swoich programów i kodów źródłowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować