Zaloguj się, aby obserwować  
Guciothic

Komputer Świat Ekspert

80 postów w tym temacie

Dzisiaj kupiłem nowego Eksperta z płyta DVD. Znowu jest dużo bardzo ciekawych programów i porad. Jak przejrzę dokładnie to dam znać co moim zdaniem jest warte polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wydałem na Eksperta 27zł...
Kupiłem "zwykłego" eksperta i jeszcze do tego pakiecik EkspertaPLUS. Całkiemfajna sprawa. Świetne teksty o programowaniu.
Choć drugi numer, o sieciach wi-fi jest jak na razie wogóle dla mnie nie przydatny. :(

A co do eksperta na DVD: nie chce ktoś kupić Eksperta na CD za pół ceny? :) Bo mam dwie wersje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 19:40, Guciothic napisał:

Ja wczoraj wydałem na Eksperta 27zł...
Kupiłem "zwykłego" eksperta i jeszcze do tego pakiecik EkspertaPLUS. Całkiemfajna sprawa. Świetne
teksty o programowaniu.

Masz rację te teksty o programowaniu w C++ też bardzo mnie zainteresowały i uważam że powinni cały czas pisać takie artykuły o programowaniu. W każdym numerze powinno być programowanie potraktowane właśnie w ten sposób jak ostatnio, bo w przeszłości to różnie bywało...

Dnia 05.05.2007 o 19:40, Guciothic napisał:




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 00:00, pretorianie napisał:

> Ja wczoraj wydałem na Eksperta 27zł...
> Kupiłem "zwykłego" eksperta i jeszcze do tego pakiecik EkspertaPLUS. Całkiemfajna sprawa.
Świetne
> teksty o programowaniu.
Masz rację te teksty o programowaniu w C++ też bardzo mnie zainteresowały i uważam że powinni
cały czas pisać takie artykuły o programowaniu. W każdym numerze powinno być programowanie
potraktowane właśnie w ten sposób jak ostatnio, bo w przeszłości to różnie bywało...

No ja tam akurat o C== jeszcze nie czytam nic.
Na razie umiem około 1/3 DHTML''a, więc wolałbym to dokończyć. A potem zacznę PHP i MySQL, żeby mieć kompletną wiedzę o jednym zagadnieniu. Ale kiedyś się na pewno przydadzą te artykuły. :) Pewnie w okolicach wakacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz? O czym będzie nowy PLUS?
Jak dla mnie mógłby byc o Windowsie. Byle o XP. No, wiadomo, że troszkę Visty mogłoby być, ale z naciskiem na XP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 09:38, Guciothic napisał:

Jak myślisz? O czym będzie nowy PLUS?
Jak dla mnie mógłby byc o Windowsie. Byle o XP. No, wiadomo, że troszkę Visty mogłoby być,
ale z naciskiem na XP. :)

Ja chciałbym trochę programowania w C, C++. Moje marzenia jeśli chodzi o jakieś tematy o Mac OS X w Ekspercie napewno nie zostaną zrealizowane, ale z tym się już pogodziłem. Na 100% będzie coś o Viście, ale myślę, że o XP też będzie. Chciałbym żeby dali jeszcze jeden dobry artykuł o sieciach Wi-Fi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2007 o 11:49, pretorianie napisał:

Ja chciałbym trochę programowania w C, C++. Moje marzenia jeśli chodzi o jakieś tematy o Mac
OS X w Ekspercie napewno nie zostaną zrealizowane, ale z tym się już pogodziłem. Na 100% będzie
coś o Viście, ale myślę, że o XP też będzie. Chciałbym żeby dali jeszcze jeden dobry artykuł
o sieciach Wi-Fi.

No tak. Ale przecież PLUS jest tematycznym rocznikiem. Nie mogą dać artykułu o Viście, wi-fi, i jeszcze o c++. :/
A będąc złośliwym, to możnaby powiedzieć, ze przecież Ekspert PLUS o programowaniu już był. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2007 o 21:47, Guciothic napisał:



Ha sorry, nie zauważyłem, że chodziło o PLUS. Jeśli tak to nie mam jakichś specjalnych życzeń co do zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj jak zwykle Eksperta. Ale od momentu kiedy przeniosłem się całkowicie na komputery firmy Apple, czasopismo to przestało mnie tak interesować. Z wiadomych przyczyn: nie ma tam nic dla systemu Mac OS X. Jedyny co jeszcze mogę wyciągnąć z tej gazety to artykuły o programowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2007 o 22:49, pretorianie napisał:

Jedyny co jeszcze mogę wyciągnąć z tej gazety to artykuły o programowaniu.


Fakt. Nowinki to mają takie lekko przestarzałe. Ale to pewnie wina długiego cyklu produkcyjnego. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim Ekspercie jest bardzo dobry program do odzyskiwania utraconych danych z dysków i nośników flash. Program ten polecam każdemu. Jest naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 00:53, pretorianie napisał:

Pamiętajcie że jutro nowy ekspert wychodzi.


Pamiętamy, pamiętamy, nie wiem jak Wy, ale dla mnie Ekspert jest najlepszą gazetą ze "stajni" Komputer Świata. Fakt że jest trochę drogi, jednak znajdują się w nim o wiele lepsze, ciekawsze i bardziej zaawansowane materiały niż np w zwykłym Komputer Świecie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 01:24, Seqiu napisał:

> Pamiętajcie że jutro nowy ekspert wychodzi.

Pamiętamy, pamiętamy, nie wiem jak Wy, ale dla mnie Ekspert jest najlepszą gazetą ze "stajni"
Komputer Świata. Fakt że jest trochę drogi, jednak znajdują się w nim o wiele lepsze, ciekawsze
i bardziej zaawansowane materiały niż np w zwykłym Komputer Świecie... ;)

Tak dla mnie też, ja prenumeruję Eksperta już od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mam już dzisiejszego Eksperta. Super. że na 5 lecie (nawet nie wiedziałem, że to już tyle minęło) dali na płycie w pdf 36 pełnych numerów do czytania. Od 2002 do 2007r. Naprawdę bardzo ładny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 15:47, pretorianie napisał:

Oczywiście mam już dzisiejszego Eksperta. Super. że na 5 lecie (nawet nie wiedziałem, że to
już tyle minęło) dali na płycie w pdf 36 pełnych numerów do czytania. Od 2002 do 2007r. Naprawdę
bardzo ładny prezent.


No. Mnie o zagięło... :) tym adziej, że kupuję Eksperta od stycznia 2007, a wcześnej pożyczałem od kolegi.
Mea maxima kulpa... :(
Ale prędziuko zabrałem sę za uzupełnianie braków. Udało m się nabyć wszystkiee numery od 17 w górę... :)
Węc taki prezent, to jak znalazł. :) Co oczywsćie nie znaczy zę sobe ne kupię pozostałych numerów. :)

Pamiętasz, drogi pretorianienine :p, jak konferowaliśmy na temat Eksperta PLUS na 2007 rok? I okazało się, że mieliśmy rację: nowy "Ekspert specjalny" jest o usprawnianu pracy wndows! :) Chociaż podobno nazywa sie "Ekspert Niezbędnik", więc ne wiem, czy to aby napewno to samo, co "PLUS"...

Co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2007 o 18:10, Guciothic napisał:


Pamiętasz, drogi pretorianienine :p, jak konferowaliśmy na temat Eksperta PLUS na 2007 rok?
I okazało się, że mieliśmy rację: nowy "Ekspert specjalny" jest o usprawnianu pracy wndows!
:) Chociaż podobno nazywa sie "Ekspert Niezbędnik", więc ne wiem, czy to aby napewno to samo,
co "PLUS"...

Co o tym sądzisz?

Mam ten numer i powinien spełniać oczekiwania użytkowników systemu Windows. Nazywa się niezbędnik ale jest dużo programów ( i do tego omówionych porządnie) które na pewno przydadzą się niejednemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować