Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Empires III - porozmawiaj z Napoleonem

13 postów w tym temacie

damn - dlaczego wszyscy wymyślają te chaty o takich chorych godzinach ??

O godzinie dwunastej gros fanów AoE 3 siedzi w szkołach, na uczelniach lub w pracy nie mając czy to technicznej możliwości czy to moralnego obowiązku zajmowania się "chatowaniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamberlyn

Już w ten czwartek, 1 grudnia, będzie miała miejsce polska premiera jednej z najbardziej oczekiwanych gier roku, Age of Empires III! Tytuł ten zostanie wydany w pełnej polskiej wersji językowej, co oznacza, że gra posiada dubbing i każda sekwencja została nagrana przy udziale profesjonalnych aktorów.

Przeczytaj cały tekst "Age of Empires III - porozmawiaj z Napoleonem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne promocje...dla fanów gry bo ja poza grafiką w tej grze nic interesującego nie widzę.
A z tym czatem to faktycznie lipa,żeby robić w dzień powszedni o 12.00.Może niektórzy będą mieli farta i siadą na czata na informatyce(szczególnie mogą sobie pozwolić na to ci którzy znowu przerabiają painta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"dubbingowaniu Age of Empires III i innych gier" => TAK, ale tylko w przypadku niewidomych graczy... NIGDY nie powinno sie zmieniac glosow w grach, ogrinalne sa zawsze najlepsze... szkoda ze na chata nie wpadne bo mam zajecia :/. A na konkretnym przykladzie, glosy w AoE3 sa bardzo dobrze dobrane !!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 20:53, Fjuczers666 napisał:

"dubbingowaniu Age of Empires III i innych gier" => TAK, ale tylko w przypadku niewidomych graczy... NIGDY nie >powinno
sie zmieniac glosow w grach, ogrinalne sa zawsze najlepsze
przykladzie, glosy w AoE3 sa bardzo dobrze dobrane !!!.



Zawsze są najlepszy?
Kto ci takie bzdury do głowy nawkładał?
Czy może nie grałeś w zbyt dużą liczbe gier w wersji PL?

Może i w wielu grach powinno zostawic sie oryginalny dubbing/lektora, co nie oznacza, że przerobienie spaskudzi grę.

Polecam Twierdzę Play-It''u, Robin Hood''a: Legendę Sherwood CDP, Anno 1602 CDP, Gothica 1/2 CDP, Knighs and Merchants Topwar''u, a to tylko część która moze poszczycić się znakomitym doborem głosów i klimatem w "polskiej, oprawie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''no ekstra przecież nei zwolnie sie z zajęć żeby o aoe 3 pogadac:|'' ---> a ja sie zwolnie:)

swoja droga, nie moge sie juz doczekac. Narobilem sobie smaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 23:20, Sandos napisał:

''no ekstra przecież nei zwolnie sie z zajęć żeby o aoe 3 pogadac:|'' ---> a ja sie zwolnie:)

swoja droga, nie moge
sie juz doczekac. Narobilem sobie smaku!


Smaku na rozmowę :] ?
Ja się tak trochę zastanawiałem czy jest jakiekolwiek sensowne pytanie, które by można zadać - "czy dobrze się pan bawił przy pracy", "jak się pan czuj w roli napoleona", "czy jego osobowość odpowiada panu", "czy lubi pan szarlotkę" ple.ple.ple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować