Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sakrament - konkurs gram.pl i Wydawnictwa MAG

36 postów w tym temacie

Hmm. A można to dać w formie takiego jakby opowiadania? .. W moim pomysle to by trzeba było troche więcej niż 1 screen dać.. to mozna tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki że drugi post z rzędu, ale czy można zrobic pare screenów ale zrobionych na jednym pliku JPG ? .. Można tak ? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zrobiłem, najwyżej nie wygram, bo nie wiem czy możnabyło tak robić. Mam pare screenów w jednym pliku. Może tak może być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem :(
Jest jeszcze chwilka więc może uda się na szybko znaleźć coś śmiesznego, ciekawego i intrygującego zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh... Moje problemy z kompem sprawiły, że zupełnie zapomniałem o tym konkursie. A miałem taki fajny pomysł... Raczej nie zdążę w 2 godziny zrobić screena (wszystkie seve''y poszły się j... :/) i napisac coś sensownego - a właśnie w tekście pokładałem swoje nadzieje.
Cały świat przeciwko mnie! :( Może da się trochę przesunąć termin składania prac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, praca poszła :) .

Mam nadzieję, że się uda. Książek Bakera nie czytałem, a chciałbym. Ostatnio mnie "kwestie horrorowe" zainteresowały, hehehe.

Powodzenia, Bracia i Siostry ;D .

PS Jak zawsze-na ostatnią chwilę. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją pracę wysłałem dosyć wcześnie patrząc na tych wysyłających na ostatnią chwilę. :) Wydaję mi się, że miałem dobry pomysł, jednak screen nie wyszedł mi dosyć dobrze jakościowa, ale może się uda. Nie mogę pozwolić żeby Monk wygrał beze mnie. W żadnym wypadku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo na 20 możliwych konkursów wygrał 19?? ;) Może przesadziłem, ale wygrał bardzo dużooooo ;)

P.S.
MonkOfWar, Twojego zgłoszenia nie powinni brać pod uwagę... Ostatnio chyba nawet Sol powiedziała, że blokują Ci udział w dalszych konkursach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować