Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD-Action 03/2007 już wkrótce w sprzedaży!

139 postów w tym temacie

CD-Action

Już 20 lutego do kiosków w całej Polsce trafi kolejny numer miesięcznika CD-Action, w standardowej objętości (blisko 150 stron), w cenie 14,90 zł, z podwójną płytą DVD i książeczką-poradnikiem (tym razem poświęconą WoW: The Burning Crusade). Sama gra rzecz jasna jest zrecenzowana, ale to nie ona jest tą "siekierą", która Was zaskoczy.

Przeczytaj cały tekst "CD-Action 03/2007 już wkrótce w sprzedaży!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recka STALKERA:D Zapowiedź Two Worlds:D Numer świetny , ale gry kiepskie:( jedynie sytuacje poprawił T-72 ("Czterech pancernych i pies" :) ) Symulator o czołgach, zawsze marzyłem pograć w takie gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 15:22, Wojtas94 napisał:

CDP szybsze od CDA?

Dokładnie to samo zauważyłem:)

Co do numeru, to jestem baaardzo mile zaskoczony. S.T.A.L.K.E.R., SupCom, Balance na płycie, w ogóle cały numer wymiata. Czekam na S.T.A.L.K.E.R.-a już dobre 3 lata i wreszcie się dowiem czy warto, ale raczej tak. Muszę sobie go kupić. Słowem, fantastyczny (dla mnie) numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na ten numer takze z powodu testu pamieci, ktory ma sie pojawic... zreszta od 1997 roku kupuje CDA, wiec kupie na pewno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu do soboty będę musiał się niestety obyć bez cd-action:(
Ludzie! powiedzcie jaką ocenę dostał warhammer mark of chaos-> polonizacja! jeśli poniżej 8 do skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żadna zbiórka przy kioskach, od kiedy jestem szczęśliwym prenumeratorem CDA na każdy numer czekam w ciepłym domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh musze przyznac ze CDA mnie nie zaskoczylo... zawsze sa na Cover CD swietne gierki, swietna zawartosc pisma, swietne recenzje i testy sprzetu. ogolnie wszystko jest swietne! CD-A hallelujach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierki bardzo przeciętne jedynie wiekowe Desperados odrobinę lepsze, ogólnie bardzo słabo...

Dużo lepsza byłaby jedna porządna gra niż te cztery średniaki, ale cóż może za miesiąc będzie lepiej, w każdym razie ten numer sobie odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D PIERWSZA RECKA STALKERA NA ŚWIECIE?! Jak to zrobiliście?! :D :D :D Rzeczywiście, szczęka opada. Niestety tym razem DVD mnie jakoś nie zadowoliło... A co do stania przy kiosku- mam prenumeratę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choleara! A już miałem coś znów pomarudzić na cda, gdy zobaczyłem Supreme Ruler 2010 !! Ostatnio zastanawiałem się czy wydać te 80 zł na tą gierkę, a tu proszę - 20zł :] Fakt CDA wymiata, ale jako dystrybutor gier! Do treści gazety może jeszcze kiedyś zdołają mnie przkonać, jednakże teraz Supreme Ruler 2010 robi to o wiele lepijej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 15:22, Bartkula napisał:

Desperados nazywasz kiepską grą??? Współczuję ci


Ja także uważam Desperados za słabą grę. Commandos tylko że na Dzikim Zachodzie. Jest w związku z tym jakiś problem?

Co do numeru, to do przeczytania nadaje się tylko recka STALKER''a. Reszta mnie nie obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie miał Desperados już od dawna, to bym powiedział, że gry świetne. W tym wypadku gra numeru to dla mnie Ballance. Reszta mi nie leży. Mam nadzieję, że w środku jak zwykle super? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować