Zaloguj się, aby obserwować  
Djenn

Nie rozumiem

1 post w tym temacie

Absolutnie nie rozumiem zachwytów nad nowo powstajacymi grami. Grałem w Gothica 1 , 2 , 3 mnie zniecheciło. D1, D2 mnie zniecheciło. Ilu z Was grało w Lineage 2 na serwerze zgodnym z norma oficiala.
Ja na takim gram.
To Allseron, darmowy serwer, aby należec do grona współgraczy należy spełnix wieksze normy niż do dostania się do Fortu Knox. Na dodatek gra spolszczona. Niesamowita grafika, bez porównania nawet do najnowszych gier które chodza na róznych maszynach. Gra w która , przynajmniej na tym serwerze gra naraz zawsze minimum 400-500 ludzi. Widząc opisy różnych gier w naszej TV smieje sie do rozpuku wobec tłumaczeń dziennkarzy opisujących nowe gry , z reguły na X boxy. Lineage II C4 to gra która wszyskich grających w nia uwiodła, grafiką, klimatem, niesamowitą wielkościa obszaru, realnościa postaci zmieniająca się w miare zmiany ubioru, płynnościa gry. Wyobrażcie sobie gre na serwerze na którym założone jest ponad 5000 kont-każde to inny człowiek, gdzie naraz w normalny dziń gra około 400 osób, staczanie w realu wojen, zdobywania zamków lub pokonywania w wielkich drużynach Tytanów. Wielorakość postaci.. Powiem jedno. Aby opisać tą grę trzeba by poświęcić przynajmniej jeden program telewizyjny raz na tydzień aby opisać bieżącą kronike zdarzeń na tym świecie.
Jak tu można sie zachwycać czymś w co gra paredziesiąt osób oddzielnie. Albo grą której nie nadzorują GM-owie.
Spróbujcie chociaż zobaczyć co to za gra. Lineage 2. Allseron. Elliot.
Jeśli w ogóle dostaniecie sie na ten serwer to Wam pogratuluje.
Pozdrawiam
DJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować