• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Darra

Problem z opłata konta WOW

Pytanie

Czesc! Tak apropo to mój pierwszy post, więc warto się przywitać. Czesc! :)
A problem mam taki: załozyłem sobie konto wowa pod koniec 2005 roku. Skonczył mi sie free month, ale jak próbowałem zapłacic z karty, coś tam nie przechodziło. Popróbowałem, popróbowałem i zostawiłem to konto odłogiem. Teraz, jak sie nagrałem w inne MMO, znudziło mi się to wszystko, no i postanowiłem wrócic do wowa.
Akurat sie nabrałem zaufania do Allegro, no i postanowiłem sobie kupić prepaida. Ale z ciekawości chciałem sprawdzic jak to okno opłat wygląda, co tam jest, itd. Wchodzę na konto(uprzednio odzyskawszy hasło, bo zapomniałem), naciskam add game card i.... lipa. Dostaje takie coś:
"Greetings! The ability to add a payment has been turned off on this account. This could be due to a payment issue that is being investigated or to a permanent closure of this account (check your account status). If you believe that this could be related to a payment issue, could you please contact our Billing Support team via www.wow-europe.com/en/support/with the following information:

1. How many account are you paying for with this card?
2. Have you tried to enter your payment method with just one card?
3. Is your bank based in a country other than the one in which you are residing?
"
Wysłałem już maila do Billing Support Service, ale mam wrażnie że na te 8milionów ludzi ni jeden ja zgłąszam problem mailowo, więc chwile to może potrwać.
No i mam kompletnie powiazane ręce, bo: na fotum nie moge pisac, bo tam potrzebny jest działjący(czyt. opłacony) acc, no a mój jest frozen. Nie mam kolego z wowem zeby napisac z jego konta, a zapłacic nie moge.
Może mi ktoś doradic co ja mam w takiej sytuacji zrobic? Rozważam kupno nowego boxa z grą, bo miałem najwyzej 12 lvl na tamtym koncie, ale to jest wariant hiper-super-mega-awaryjny.

Pozdro, Darra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Jeszcze nie ma odpowiedzi na to pytanie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować