Zaloguj się, aby obserwować  
Domon

My fantasty online.

59 postów w tym temacie

Co do tego My Online (czy jakos tak) to gierka mi nie przypadla do gustu poniewaz przypomina Tibie ME (wiecie ta wersja tibi na komórke) nom i dlatego nawet nie mam zamiaru prubowac...Nom ale nie bede bluzgal kogos komu sie to podoba...Oczywiscie jezeli wolicie to od Wow''a czy tam od LineAge 2 Chronicle 5 to wasz wybór..:D
POzdrO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 11:38, Ronx napisał:

> Bardzo fajna gra internetowa mmorpg , dużo potworów , fajnie szkoli się postać , grafika
2D
> i gry sie niesciąga.
> Podobnego tematu nieznalazłem.
Skoro gra się nie ściąga to znaczy, że gra sie w przeglądarce ?



Tak gra się w przeglądarce , zreszta fabuła jest bardzo dobra a grafika dość miła.Jak nielubisz internetowych gier mmorpg to polecam Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 11:32, tajgun92 napisał:

chyba wygrałem licytacje, ale nie dostałem przedmiotu (kasy też mi nie upłyneło). Jak sie w
takim wypadku przekazuje przedmioty??



Muszisz poczkeać z 1 godz , i przedmiot wpłynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 12:11, Ronx napisał:


>
> Tak, gra jest oparta na serwerze
>

Takie gry są do bani, żadnej normalnej oprawy graficznej, dźwięku, komunikacji bezpośredniej
z innymi playerami, a pozatym nudzą jak cholera.


Jest komunikacja , dziwięk też jest i gra sie dobrze , ale jak ci sie niepodoba to nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My Fantasy Online mocno przypomina Tibie :(. Więc nie zagram. Nie będe innych namawiał, żeby przestali w to grać i przerzucili się na coś innego (np. KAL Online lub inny darmowy mmorpg). Sam screen mnie już zniechęcił do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 16:49, gitarka napisał:

My Fantasy Online mocno przypomina Tibie :(. Więc nie zagram. Nie będe innych namawiał, żeby
przestali w to grać i przerzucili się na coś innego (np. KAL Online lub inny darmowy mmorpg).
Sam screen mnie już zniechęcił do tej gry.



Jak uważasz :P Jakbyś pograł to byś się przkonał że to mocna różni sie od tibi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 16:42, Domon napisał:

fabuła jest bardzo dobra


Fabuła w tej grze jest tyleż dobra co nieistotna jak zdążyłem zayważyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 18:23, tajgun92 napisał:

> fabuła jest bardzo dobra

Fabuła w tej grze jest tyleż dobra co nieistotna jak zdążyłem zayważyć ;)



Dlaczego??
Który masz level? Ja 11 grasz jeszzce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 18:26, Domon napisał:

> > fabuła jest bardzo dobra
>
> Fabuła w tej grze jest tyleż dobra co nieistotna jak zdążyłem zayważyć ;)


Dlaczego??
Który masz level? Ja 11 grasz jeszzce?


Gram. Mam level 4 (prawie 5) i ciągle siedze w jednej lokacji w obawie przed dzikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 18:32, tajgun92 napisał:

> > > fabuła jest bardzo dobra
> >
> > Fabuła w tej grze jest tyleż dobra co nieistotna jak zdążyłem zayważyć ;)
>
>
> Dlaczego??
> Który masz level? Ja 11 grasz jeszzce?

Gram. Mam level 4 (prawie 5) i ciągle siedze w jednej lokacji w obawie przed dzikami :)



Ja dziki jednym ciosem rozwalam. Jestem już dość doświadczonym graczem. Jak maasz jakieś pytani to pisz. PS: Jak bedziesz szedł walczyc z RAPSEM (jest za mostem) kup dużo mikstur ok 120 i pamiętaj od 7 lvl można go atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam pytanie: jak zdejmować skóre z dzika (żadko, bo żadko ale czasem sie udaje go pokonać). potrzebna jest jakaś sprecjalna umiejętność, czy dostaje sie ją losowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 18:48, tajgun92 napisał:

No to mam pytanie: jak zdejmować skóre z dzika (żadko, bo żadko ale czasem sie udaje go pokonać).
potrzebna jest jakaś sprecjalna umiejętność, czy dostaje sie ją losowo??


Nie. Wszystko jest losowo , nie musisz nic umieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 21:25, tajgun92 napisał:

Jestem w Langeburg, ide na południe i widze jakąś skrzynie na wysepce. Jak moge sie do niej
dostać??



Aha , też miałem ten problem. Z Landenburga kieruj się na most. Jak na niego wejdziesz postacią kliknij wejdź. Potem idź na koniec tej planszy i kieruj się w dół. Tam jest taki mały lasek to od niegi idź na ukos do takiej brązowej przepaści. Jak tam dojdziesz znajdziesz się na tej wysppce.Nic tam ciekawego niema , ale jak chcesz to idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 08:05, Domon napisał:

Gra jest super. Mam już 25 lvl i gra bardzo wciąga. Grafika może nie powala ale zagrjcie to
się przekonacie że warto.

Ano ciekawa gra, grałem jeszcze na pierwszym serwerze (aktualnie usunięty :() Wtedy jeszcze nie mozna było zwiedzać miast i były tylko, bodajże 3-6 questów, ale gra wciąga:D Aktualnie też czasem się pojawiam, lvl w miare jakiś nie najgorszy. A tak poza tym gra cały czas się rozwija, admini dbają o funkcjonalność, sypia się bany i organizują turnieje z ciekawymi nagrodami. A i sama fabuła gry jest ciekawa i moim zdaniem warto poświęcić tej grze trochę czasu:D Naprawdę Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 08:32, Enilas napisał:

> Gra jest super. Mam już 25 lvl i gra bardzo wciąga. Grafika może nie powala ale zagrjcie
to
> się przekonacie że warto.
Ano ciekawa gra, grałem jeszcze na pierwszym serwerze (aktualnie usunięty :() Wtedy jeszcze
nie mozna było zwiedzać miast i były tylko, bodajże 3-6 questów, ale gra wciąga:D Aktualnie
też czasem się pojawiam, lvl w miare jakiś nie najgorszy. A tak poza tym gra cały czas się
rozwija, admini dbają o funkcjonalność, sypia się bany i organizują turnieje z ciekawymi nagrodami.
A i sama fabuła gry jest ciekawa i moim zdaniem warto poświęcić tej grze trochę czasu:D Naprawdę
Polecam!


Właśnie. Połowa forumowiczów patzry na grafike i mówi : Ale dziadostwo grafika jak z pegasusa. Ale gierka jest naprawdę ok. Rozwijamy postać kupujemy uzbrojenie i fabułą warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 08:35, Domon napisał:

Właśnie. Połowa forumowiczów patzry na grafike i mówi : Ale dziadostwo grafika jak z pegasusa.
Ale gierka jest naprawdę ok. Rozwijamy postać kupujemy uzbrojenie i fabułą warta polecenia.

A poza tym, która z gier przez www oferuje jakąkolwiek grafikę, a tym bardziej "dynamiczną" i taką swobodę, funkcjonalność i grywalność. fakt znajdą się gierki przez www z lepszą grafiką, znajdą się i z większą ilością dodatków i pierdółek, bardziej funkcjonalne, ale nie pamiętam żadnej, która by miała to wszystko zebrane razem i nie zmuszała do ciągłego sprawdzania konta jak Ogame czy Travian:D A tak poza tym gra działa już dobre kilka lat, więc to chyba samo mówi za siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować