Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

goalunited - darmowy menadżer piłkarski przez przeglądarkę!

1733 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2008 o 21:07, kordzio1 napisał:

> hmmm jak myślicie co może być przyczyną braku skuteczności mojej drużyny. W kazdym
sektorze
> mam przewage a przegrywam:/ Powinienem zmienić taktyke? może przycisnąć ich na treningu.

>
Może pech, albo brak dobrego napastnika? ja w tamtym sezonie też niby dobrze gałem, ale
przegrywałem lub remisowałem, w tym sezonie zmieniłem 2 rzeczy dałem pułapki offsideowe,
oraz środkowego obrońcę przesunąłem do linii z 2 bocznymi i wyniki są zupełnie inne -
już mam tyle punktów co na koniec poprzedniego sezonu.


Gram 3 napasnikami. Jeden wysunięty, 2 troche z tyłu po bokach. Ten wysunięty strzelił już 8 bramek, prawy napastnik niby słaby(1,6) ale dużo asystuje. Gram 4-3-2-1 i taktyka gra skrzydłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie i kolejne już 7 z rzędu zwycięstwo:) tym razem ze słabeuszem 8:0:) Bilans bramkowy 36:3 i komplet punktów! Prowadzę z przewagą 6 punktów nad drugim zespołem, z którym gram w przyszłym tygodniu! Jak wygram to już bezapelacyjnie 6 liga jest moja;-) Mój rekord to 8 zwycięstw z rzędu.. czas pobić ten rekord.

INFORMACJA Od dzisiaj proszę zgłaszać zespoły które chcą wsiąść udział w gramowym pucharze który ja sponsoruje. Jak zbierze się co najmniej 8 drużyn to startujemy z początkiem lipca i wyślę zaproszenia do dołączenia do pucharu;-) Nagrodą za wygranie jest oczywiście śliczny puchar który trafia do waszej wirtualnej gabloty w goal i fundowana przez moją osobę gra z ekstra klasyki:) Więc gra jest warta świeczki! [b Kto chętny zgłaszać się do końca czerwca zapisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 23:30, Stwór napisał:

INFORMACJA Od dzisiaj proszę zgłaszać zespoły które chcą wsiąść udział w gramowym
pucharze który ja sponsoruje. Jak zbierze się co najmniej 8 drużyn to startujemy z początkiem
lipca i wyślę zaproszenia do dołączenia do pucharu;-) Nagrodą za wygranie jest oczywiście
śliczny puchar który trafia do waszej wirtualnej gabloty w goal i fundowana przez moją
osobę gra z ekstra klasyki:) Więc gra jest warta świeczki! [b Kto chętny zgłaszać się
do końca czerwca zapisy!

Jak coś to ja na wszelkie rozgrywki zgłaszam się jako chętny z moją drużyną kanalios. Do gry w pucharze także potrzebne są GICe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 23:52, kordzio1 napisał:

Jak coś to ja na wszelkie rozgrywki zgłaszam się jako chętny z moją drużyną kanalios.
Do gry w pucharze także potrzebne są GICe?


Z tego co patrzyłem to są potrzebne tylko mi do założenia:) Bo do pucharu mam opcję by zaprosić kluby, więc nie sądzę by GICe były potrzebne:) Ale jeszcze sprawdzę na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej sprawa z pucharem wyjaśniona:)
By wystąpić w pucharze musicie mieć 1 GICa lub jak nie macie to musi pójść z konta admina pucharu:) Czyli mnie! Tak więc zgłaszać się do końca czerwca ci co chcą wsiąść udział gramowym pucharze. Do końca czerwca! na początku lipca polecą zaproszenia do pucharu i startujemy nasz puchar z nagrodami;-)
Na razie mamy 2 zespoły:
Mój i kordzio1. Potrzebne jest minimum 8!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda Grom Pelplin FC już nie istnieje, ale moja "nowa" drużyna" Howard Webb Team może wziąść udział w pucharze...no bo czemu nie?

Po zmianie nazwy zremisowałem w lidze 1:1 (hehehe :P), moze i czeka mnie spadek do szóstej ligi, ale z gramowiczami bym se w rozgrywkach jakiś zagrał, pewnie będę taką siła jak Polska na Euro, ale spróbować moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już mamy 4 zespoły:) trzeba zebrać minimum 8 do maks 16. Do końca czerwca czas:)
hunter22, a myślałem że nie grasz, widzę że teraz zabrałeś się za korupcję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 19:30, Stwór napisał:

hunter22, a myślałem że nie grasz, widzę że teraz zabrałeś się za korupcję:)


To taka ostatnia próba, podejście... ale widzę że nie mam szans w lidze już, to może se w pucharze pogram... no a może coś się stanie i do finału dojde? :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 13:35, Stwór napisał:

Okej sprawa z pucharem wyjaśniona:)
By wystąpić w pucharze musicie mieć 1 GICa lub jak nie macie to musi pójść z konta admina
pucharu:) Czyli mnie! Tak więc zgłaszać się do końca czerwca ci co chcą wsiąść udział
gramowym pucharze. Do końca czerwca! na początku lipca polecą zaproszenia do pucharu
i startujemy nasz puchar z nagrodami;-)
Na razie mamy 2 zespoły:
Mój i kordzio1. Potrzebne jest minimum 8!:)


Nie zapominaj o mnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zgłaszam się do udziału.

Zakończony maraton w lidze,która już widzę jest słaba,ale wyrównana(owszem są 3-4 zespoły do bicia,ale reszta jest na porównywalnym poziomie).Po ostatnim zwycięstwie 2-0 i remisie z liderem 2-2(końcówka meczu jak Chorwacja-Turcja,albo Turcja-Czechy,tylko szkoda że nie wygrałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i kolejna wygrana, tym razem 3-1, będzie dobrze ! teraz tylko dojechać z punktami w lidze i będzie gites, chyba jak na razie najlepsze osiągnięcie w Pucharze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 14:58, marcinshinoda napisał:

Hehe Polska zdobyła mistrzostwo Europy w Goalunited:) W finale pokonaliśmy Włochów 5:3,
w półfinale szkopów^^

Też o tym chciałem napisać:) a najlepsze jest to, że jeszcze przegrywaliśmy 2-0. A w półfinale pyknęliśmy Niemców, którzy nas ograli w grupie... Mimo iż gra jest chyba niemiecka to i tak my wygraliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wygrana 4-1 z zespołem który miał tyle samo punktów co ja, więc mam już zapas jednej kolejki gdzie na bank z top3 nie wypadnę. Za tydzień mecz z liderem, który powinien odpowiedzieć na pytanie czy uda się awansować, gdyż liga podzieliła się na wyraźne grupy. Szkoda tylko, że następny mecz ligowy i pucharowy gram na wyjeździe, bo próbuję doprowadzić do optimum cenę biletów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nio widzę tutaj same sukcesy:) Nie dość że Polska Mistrzem Europy 2008 w goal to i tutaj widzę same wygrane:)
To ja napiszę że też wygrałem i to z wiceliderem który jeszcze jakoś za mną ciągnął:) Ale że dostał w tyłek to już nad drugim zespołem mam 8 punktów przewagi:) I straciłem w 8 meczach tylko 3 bramki:) Jak wygram następny mecz to będzie to moja najdłuższa seria zwycięstw:) Ale mi dobrze Idze no no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem 4:1, ale nadal mam tylko 2 pkt. przewagi nad wiceliderem. No i wczoraj przy pomocy pożyczki bankowej kupilem rasowego napastnika. Jedyne czego mu brakuje to kilku punktów więcej w pojedynkach 1:1, ale i tu się wyrobi. No i mój dotychczasowy napastnik trochę się wyrobił i nawet mu sił podskoczyła. A następny zawodnik na mojej liście życzeń to defensywny pomocnik z silniejszą lewą nogą. A póki co czekam na odkrycie wszystkich cech jednego z juniorów, ponieważ umiejętności ma inponujące:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1-2 z liderem na wyjeździe do przodu i teraz jam jest lider :)
za tydzień mecz ze słabeuszem ligowym (0punktów) więc dam odpocząć najbardziej zmęczonym (o ile nie będzie to wymagało wymiany połowy składu na juniorów), oraz lekko, albo całkowicie obniżę zaangażowanie, bo kilku graczy ma problemy ze świeżością. W sumie zastanawia mnie jak daleko jeszcze uda mi się zajść w Pucharze, gdzie od samego początku wsytawiam skład lekko rezerwowy i zaangażowanie na 0% (skoro teraz się tak zastanawiam, to zapewne się dowiem w tą środę w której rundzie kończę Puchar ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować