Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

goalunited - darmowy menadżer piłkarski przez przeglądarkę!

1733 postów w tym temacie

Goalunited jest to menadżer piłkarski, w którego można grać przez przeglądarkę. Jest to chyba gra twórców Ogame, BiteFight (jakby co to mnie poprawcie). Nigdy nie grałem w żadnego menadżera, więc nie mam porównania żadnego, no ale nie jest najgorzej z tą grą (jak dla mnie). Jeśli ktos ma doświadczenie z grami menadżerskimi będzie od razu zorientowany co i jak (to moje zdanie). Wczoraj jak się zarejestrowałem byłem pierwszy (chyba, jak nie pierwszy to trzeci :P) i z tego co widzę jest tylko 10 graczy z Polski jak na razie (może jest ich więcej). Przy rejestracji wybierajcie Polskę i polską ligę, wtedy się spotkamy... na boisku :P

Kilka potrzebnych linków:

http://pl.goalunited.org/ - link do gry

http://forum.goalunited.org/ - link do forum (jest tam polski dział)

Na razie nie ma poradnika w wersji PL (to powinno się niedługo zmienić), ale są w innych wersjach językowych:

- angielskiej => http://eng.goalunited.org/index.php?id=3
- niemieckiej => http://pl.goalunited.org/index.php?id=3

I w wielu (aż tak dużo ich nie ma :P) innych językach do wyboru => http://goalunited.co.uk/

Jakby co, to pod tymi linkami nie kryją się żadne linki "do ugryzienia" znane z gry BiteFight.

Życzę samych wygranych ;)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 16:51, hunter22 napisał:

(...) Wczoraj jak się zarejestrowałem byłem pierwszy (chyba, jak nie pierwszy to trzeci
:P) i z tego co widzę jest tylko 10 graczy z Polski jak na razie (może jest ich więcej).


Heh, tu bym chciał wprowadzić małe sprostowanie, z Polski jest tylu graczy, że nie mogę policzyć :P
Wczoraj być może coś mi się przywidziało, że byłem pierwszy, bo coś nie wierzę by dzisiaj reszta dołączyła :P
Nie jestem jeszcze za bardzo zorientowany, praktycznie gram dopiero od 3 godzin w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:14, haderQ napisał:

Mam pytanko długo czekałeś na weryfikację? Ja już czekam na klub :D:D


Wczoraj wieczorem się zarejestrowałem i dziś ok. 14 odpaliłem kompa i już miałem klub. I tak za bardzo nie wiem ile się czeka. Na pewno mniej niż 12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:26, hunter22 napisał:

Wczoraj wieczorem się zarejestrowałem i dziś ok. 14 odpaliłem kompa i już miałem klub. I tak
za bardzo nie wiem ile się czeka. Na pewno mniej niż 12 godzin.


Ok dzięki wielkie raz jeszcze, kumpla też już zaraziłem Doszliśmy do wniosku, że kolejny nałóg mamy już chyba zapewniony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę odświeżyć temat. Właśnie co dokonałem rejestracji i czekam na weryfikację klubu. Czy gra jest dosyć trudna do opanowania czy też może interfejs wszystko mi wyjaśni? Nigdy w menedżere dobry nie byłem, ale mam nadzieję, że ten mi przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:36, mroczny mrok napisał:

A ja chcę odświeżyć temat. Właśnie co dokonałem rejestracji i czekam na weryfikację klubu.


To fajnie...

Dnia 07.04.2007 o 22:36, mroczny mrok napisał:

Czy gra jest dosyć trudna do opanowania czy też może interfejs wszystko mi wyjaśni?


Mi opanowanie wszystkiego zajęło kilka minut, a tak po kilku godzinach się przyzwyczaisz.

Dnia 07.04.2007 o 22:36, mroczny mrok napisał:

Nigdy w menedżerze dobry nie byłem, ale mam nadzieję, że ten mi przypadnie do gustu.


Ja w ogóle w żadnego menadżera nie grałem, ten jest moim pierwszym i chyba nie jest najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już swój klub- FC Grembach:) Gra jest nawet dobra, czekam do 13.04.07 16:00 na mój debiut menedźerski.
Czy w trakcie meczu muszę być zalogowanym czy po prostu mecz może być rozgrywany beze mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 12:22, mroczny mrok napisał:

Mam już swój klub- FC Grembach:) Gra jest nawet dobra, czekam do 13.04.07 16:00 na mój debiut
menedźerski.


Jak będę miał wolny terminarz będziemy mogli umówić się na mecz towarzyski...

Dnia 08.04.2007 o 12:22, mroczny mrok napisał:

Czy w trakcie meczu muszę być zalogowanym czy po prostu mecz może być rozgrywany beze mnie?


Możesz być zalogowany, ale nie musisz. Tak czy tam w trakcie meczu nic nie możesz robić... tylko patrzeć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2007 o 12:30, hunter22 napisał:

Jak będę miał wolny terminarz będziemy mogli umówić się na mecz towarzyski...


Ja się za bardzo na razie w grze nie orientuję, więc to ty ustalisz gdzie, jak i kiedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ze mną mecz towarzyski ? Mój klub to "guru squad" ej, jak ma sie ten mecz następny to trzeba w tej godzinie być na kompie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 12:39, Baal Namib napisał:

Może ze mną mecz towarzyski ?


Czemu nie, najbliższy wolny termin to we wtorek za tydzień bodajże.

Dnia 08.04.2007 o 12:39, Baal Namib napisał:

Mój klub to "guru squad" ej, jak ma sie ten mecz następny to
trzeba w tej godzinie być na kompie ?


Nie trzeba, ale można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 12:56, Baal Namib napisał:

łee, to później mi przypomnisz ;P


Heh, tak to jest. Jutro mam mecz pucharowy, we wtorek towarzyski, a 13 mecz ligowy... i byc może pucharowy, o ile wygram pierwszy mecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 13:13, Baal Namib napisał:

No to nie ma co! powodzenia życzę ;)


Powodzenie się przyda, szczególnie na jutro, na mecz pucharowy... wylosowałem akurat dość silną drużynę i nie wiem czy wygram. Chciałbym zdobyć "Green Cup" :D

A MT już przeszedłeś ? ;>

Od trzech dni nie grałem... i praktycznie stoję w miejscu z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja już się zarejestrowałem ,czekam na linka i dalej się zobaczy.... Ja też mogę z kimś stoczyć pojedynek ;)

Hunter~~> Nie martw się, to też jest mój pierwszy manager ;)

PS: Wszystkiego najlepszego, zdrowych wesołych świąt oraz mokrego Dyngusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować