Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Second Life

75 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2007 o 12:04, bonan napisał:


> Second Life to po prostu symulator życia. Coś podobnego do Simsów, ale sami kierujemy
postacią.
> Na oficjalnej stronie www.secondlife.com tworzysz konto, a potem ściągasz klienta i potem
po
> prostu chodzisz, kupujesz, budujesz itd.
A czy płacimy prawdziwymy pieniędzmi za kupno domu samochodu czy np. ubrań??


Pisałem, że nie. W grze płaci się wirtualną walutą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 11:51, Doniu II napisał:

"Załóż darmowe konto" - rozumiem
"ale jeśli jesteś rezydentem i zrobisz np. jakiś kraj, albo jakiś bardzo popularny obiekt,
to dostajesz kilkadziesiąt dolarów na swój adres." - czyli ?

A jak podam fałszywy adres?
Co tam trzeba koniecznie podać?
Bo ja si boje podawać prawdziwych danych ,no bo "osoby trzecie".

Prosze o instrukcje typu np. Start>wyłącz komputer>wyłącz (przykład wyłączania komputera).


Ja tam nie podałem prawdziwego adresu, tylko zmyślony. Po zrobieniu konta i ściągnięciu klienta wpisujesz swój nick i nazwisko(wirtualne, a nie prawdziwie) logujesz się i już grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no i jeszcze jedno standardowe pytanie czy polecacię tą grę?? Czy jest fajna rozbudowana ma dużo opcji czy też na dłuższą mete jest montonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 13:07, bonan napisał:

A no i jeszcze jedno standardowe pytanie czy polecacię tą grę?? Czy jest fajna rozbudowana
ma dużo opcji czy też na dłuższą mete jest montonna.


NIE POLECAM !! Grałem w to jakieś 10min i miałem tego dosyć !!! Ale mojej siostrze się podoba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam ja na tej grze zarobiłem 2000 tysiące dolarów a za te kase kupiłem xbox 360 i teraz zbieram na porządny telewizor jak zarobisz troche kasy to możesz otworzyci sklep ja tak zrobiłem jak mi się uzbiera 5000 dolarów to odchodze sprzedam sklep zarobie gdzieś koło tysiąca dolarów oczywiście nie myśl sobie że tam waluta to dolary tylko lideny ale możesz je na prawdziwą kase wymienici 1000 lidenów do 10 dolarów jak się pomiliłem to mnie poprawcie jeśli chcesz jakieś pomocy na start to pisz w tym temacie to pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej możliwości ale można tak zarabiać z początku są 3 możliwości zarobku pierwsza to siadanie na krzesłach a druga pójście pod drzewo lidenów i czekać na pieniądze ale to długo trwa w ciągą 2-3 dni zarobisz raptem 200 lidenów jest też możliwości ściągniecia takiego programiku i wypełnienia ankiet w ciągu 10 min zarobi nawet do 300 lidenów po uzbierani odpowiedniej ilości lidenów możesz wynająci kawałek ziemi jeśli sam nie umierz stworzyci sklepu to idziesz do takiej dzielnicy gdzie są artysci płacisz któremuś kase mówisz jak ma być sklep za jeden dzień sklep stoi na tej ziemi którą wykupiłeś przy okazj zaprojektój przedmioty które chcesz sprzedawać powiesz artyście jakie mają być i on ci to zrobi a potem interes się kreci możesz otworzyci maksymalnie 10 sklepów są tacy ludzie którz na tej grze zbili fortune a co nie którzy zrezygnowali z normalnego życia dodam też jeszcze że możesz bilbord mieć w tej grze chyba wiesz że wsztkie największe firmy mają tam swoje siedziby

PS.JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO TO SIĘ LEPIEJ DO TEGO NIE ZABIERAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też sory ja mam prawdziwe bo mam 18 lat ale możesz podaci fałszywa jeśli chce się dodstaci do dzielnicy rozpusty ale nie będziesz młóg wymieniać kasy na prawdziwe pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2007 o 13:51, geroldek napisał:


PS.JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO TO SIĘ LEPIEJ DO TEGO NIE ZABIERAJ

A jeżeli język angielski znam tak średnio to mogę zabierac się za granie czy raczej nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowy Srry za post pod rząd ale teraz mam pytanie dotyczące wersji teen''s. Czy tam też zarabiamy prawdziwe pieniądze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze zrozumiałem.W SL zarabia się PRAWDZIWĄ kase ?
No wiecie, ja zawsze SL uwarzałem za bezsensowną grę, która nie ma celu jak (The Sims).
Takie gry właśnie wciągają i musze przyznać,że mnie też na początku wciągneło ale potem przestałem w to grać bo przestałem lubić tą gre.
Ale nie słyszałem nic o zarabianiu pieniędzy i to prawdziwych ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:19, Xantes napisał:

a ile ta gra ma MB?


Setup ma 64mb, i sama gra nawala podobnie. Ale uwaga, bo tak miło naprawdę nie jest. Gdy grasz w SL to wszystkie tekstury, budynki, postacie i inne bajery graficzne są ściągane na Twój dysk. Pewnego razu szczena mi opadła jak u mnie SL zaczął nawalać 10GB : |. Całe szczęście folder gdzie te ów pliki się gromadzą można co jakiś czas czyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować