Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sześć milionów użytkowników Xbox Live

15 postów w tym temacie

Trudno się dziwić, Xbox Live nie jest już tylko atrakcyjnym dodatkiem, ale już niemal koniecznością dla regularnie grających posiadaczy X360.
Rezygnacja z niego to nie tylko utrata możliwości grania przez coraz bogatsze tryby multi, czy pochwalenia się Achievementami, ale także utrudniony dostęp do najnowszych wersji dasha wprowadzających nowe funkcje, czy nawet ingerujących w hardware (mowa o możliwym polepszeniu działania wentylatorów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 14:01, Gol Galad napisał:

to chyba odpowiednik WoW''a ;P
jednak X360 w posiadanych użytkowanikach nie przebije (jak na razie) PS2 :P

X360 nigdy nie przebije użytkowników PC nigdy..... !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co ma pc to tego newsa, a wg. mnie każdy kto ma xpudło i neta na pewno podłączył go sieci choćby żeby zobaczyć jak to jest i na pewno się spodobało to został, a gold opłaca pewnie mniejszość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 13:31, Wampis napisał:

Rezygnacja z niego to nie tylko utrata możliwości grania przez coraz bogatsze tryby multi


Tu się zgodzę

Dnia 07.03.2007 o 13:31, Wampis napisał:

czy pochwalenia się Achievementami,


Bzdura. Do tego wystarczy konto Silver (darmowe)

Dnia 07.03.2007 o 13:31, Wampis napisał:

ale także utrudniony dostęp do najnowszych wersji dasha


Ponownie bzdura. Update dashboarda ściąga się w identyczny sposób na koncie Silver i Gold.

Dnia 07.03.2007 o 13:31, Wampis napisał:

wprowadzających nowe funkcje, czy nawet ingerujących w hardware (mowa o możliwym polepszeniu
działania wentylatorów).


Odblokowywanie uśpionych funkcji, nowe usługi zgoda. Ale lepsze działanie wentylatorów? No daj spokój:P

pendjo-> "a gold opłaca pewnie mniejszość"

błąd:P Gold to 6 milionów użytkowników. Zakupiono 10 milionów x360. 60% użytkowników konsol ma wykupiony Gold. To raczej nie jest mniejszość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2007 o 16:26, shinian napisał:

błąd:P Gold to 6 milionów użytkowników. Zakupiono 10 milionów x360. 60% użytkowników konsol
ma wykupiony Gold. To raczej nie jest mniejszość:P


Nie bardzo Shinian. "Xbox Live już teraz ma 6 milionów wiernych fanów. Nie wiadomo jedynie, ilu z nich korzysta z darmowego dostępu Silver (pozwalający na ściąganie uaktualnień, czatowanie i korzystanie z Xbox Live Marketplace), a ilu opłaca Gold (umożliwiający rozgrywki multiplayer)." Stosunek Silvera do Golda jest nieznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 15:41, adam3400 napisał:

PC rządzi pod względem gier i nie tylko gier :D


Jaaaaaaasne. I teraz idz pograj juz sobie w najnowszy dodatek do Simsow i opusc ten temat, jesli nic sensownego nie masz do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shinian tylko, że ja pisałem ogólnie o Xbox Live, a nie o różnicach między Goldem, a Silverem. Co do tych wentylatorów to jest to na razie jedynie plotka, ale jednak ukazały się newsy, jakoby Spring Update miał również ingerować w Hardware, zresztą jak nie ten przykład to jest inny - wprowadzenie rozdzielczości 1080p. A o 360 sporo wiem, bo sam jej używam od ponad roku, gamertag WampisPL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować