Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Jak wyobrażacie sobie zakończenie serialu ,,4400"?

6 postów w tym temacie

Z pewnością dużo gramowiczów oglonda 4400 i wie ,że nie mam w nastempny czwartek<15.03.07> serialu.;[
Więc wyśliłem tema w którym można napisać jak wyobrażacie sobie zakończenie.mam nadzieje,że odrazu nie zamknom tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 22:18, albinskia napisał:

Z pewnością dużo gramowiczów oglonda 4400 i wie ,że nie mam w nastempny czwartek<15.03.07>
serialu.;[
Więc wyśliłem tema w którym można napisać jak wyobrażacie sobie zakończenie.mam nadzieje,że
odrazu nie zamknom tego tematu.


Nie chciałbym się narzucać, ale przecież istnieje już jeden temat o tym serialu :-).
A zresztą ... przyznam szczerze, ze musiałbym się zastanowić nad Twoim pytaniem, bo cięzko nawet wymyślić cokolwiek sensownego i godnego uwagi tak na szybko :-P. Coby nie było, powinno być zaskakujące i szokujące zarazem :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 00:17, Powerslave napisał:

>Nie chciałbym się narzucać, ale przecież istnieje już jeden temat o tym serialu :-).

Masz racje Dann już istnieje taki temat, nie ma sensu gdybać jaki będzie koniec a jaki nie
w tym odzielnym temacie.. najlepsze miejsce -> temat główny -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16822&u=318

Pozdrawiam


wiem ,że jest juz temat o tym filmie ale ostatnio sie mnie czepiali jak odkopywalem stare temety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 22:18, albinskia napisał:

Z pewnością dużo gramowiczów oglonda 4400 i wie ,że nie mam w nastempny czwartek<15.03.07>
serialu.;[

Ja nie oglądam :( może pokażą powtórki :)

Dnia 08.03.2007 o 22:18, albinskia napisał:

Więc wyśliłem tema w którym można napisać jak wyobrażacie sobie zakończenie.mam nadzieje,że
odrazu nie zamknom tego tematu.

No i nie zamkneli :P Słyszałem ze fajny serial ale jakos nie miałem czasu a teraz jest za późno :(
PS: Moga jeszcze zamknąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 14:01, PREDATOR X napisał:

> Z pewnością dużo gramowiczów oglonda 4400 i wie ,że nie mam w nastempny czwartek<15.03.07>

> serialu.;[
Ja nie oglądam :( może pokażą powtórki :)
> Więc wyśliłem tema w którym można napisać jak wyobrażacie sobie zakończenie.mam nadzieje,że

> odrazu nie zamknom tego tematu.
No i nie zamkneli :P Słyszałem ze fajny serial ale jakos nie miałem czasu a teraz jest za późno
:(
PS: Moga jeszcze zamknąć :P


polecam 4400 to jest wypas serial.radze:jak bendą powtorki to oglondaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować