Zaloguj się, aby obserwować  
PREDATOR_X

Władca Pierścieni: Drużyna Pierscienia - temat ogólny

8 postów w tym temacie

Nie znalazłem tematu o tej grze, więc tworze własny.
Moim zdaniem najgorsza gra tworzona na podstawie "Władcy Pierścieni" Tolkiena, i jedna z najgorszych gier w jakie kiedykolwiek miałem nieprzyjemność zagrać. Co o niej sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 19:16, PREDATOR X napisał:

Nie znalazłem tematu o tej grze, więc tworze własny.
Moim zdaniem najgorsza gra tworzona na podstawie "Władcy Pierścieni" Tolkiena, i jedna z najgorszych
gier w jakie kiedykolwiek miałem nieprzyjemność zagrać. Co o niej sądzicie ?

Jeszcze w nią nie grałem i chyba nie będę, zrażony Druzyną Pierścienia, która leży za mną na półce. Jedyna, która nadaje się do pogrania to chyba tylko Powrót Króla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam grać w Wp: Dp. To gra dla masohistów i, moim zdaniem, powinna sie znaleźć w Kaszance w CDA (o ile sie tam jeszcze nie znalazła ;) Powrót Króla jest niezły, ale mamy jeszcze strategie. Bitwa o Sródziemie 1 i 2 to chyba najlepsze gry jeśli chodzi o Władce Pierścieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 19:24, PREDATOR X napisał:

Odradzam grać w Wp: Dp. To gra dla masohistów i, moim zdaniem, powinna sie znaleźć w Kaszance
w CDA (o ile sie tam jeszcze nie znalazła ;) Powrót Króla jest niezły, ale mamy jeszcze strategie.
Bitwa o Sródziemie 1 i 2 to chyba najlepsze gry jeśli chodzi o Władce Pierścieni.

I tu się z tobą zgadzam w 100%-tach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może gra nie jest najwyższych lotów, ale miała całkiem przyjemny klimasy. Wprawdzie gra niczym zbytnio się nie wyróżniała, była krótka, ale wyżej wspomniany klimacik, sprawiał, że grało się całkiem miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami... "Drużyna Pierścienia" w wersji PC jest... No po prostu chałą... Jest jednak bardziej powiązana z książką (prawie identyczne odwzorowanie) niż z filmem Petera Jackson''a... A poza tym nie robiło jej EA odpowiedzialne za dwie następne części (Dwie Wieże - only on PS2 - Gra jednak miła i przyjemna :D)...
Jeżeli ktoś nie grał a chce popsuć sobie przyjemność jaką jest Władca Pierścieni... Zalecam zagrać w Bitwę o Śródziemie i jej kontynuację... Są bardziej interesujące niż WP: Drużyna Pierścienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie grało sie najgorzej, i rzeczywiscie klimat był, ale ogólnie gra była bardzo słaba i, mimo wszystko, niewarta polecenia. edeń- tylko że to jest temat o grze Władca Pierścieni: Drużyna Pierscienia, a nie o Bitwie o Śródziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować