Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - temat ogólny

475 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2007 o 19:18, Khorn1237 napisał:

Mam małe pytanie: czy lepiej kupić BoŚ czy dodatek do BoŚ II ?? bo BoŚ II mam i mi się podoba


dodatek. BoŚ 2 to wersja poprawiona BoŚ (mam obydwie) więc nie ma sensu jej kupować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:18, Khorn1237 napisał:

Mam małe pytanie: czy lepiej kupić BoŚ czy dodatek do BoŚ II ?? bo BoŚ II mam i mi się podoba


Ja na Twoim miejscu kupiłbym jedynkę. Dwójka jest mało oryginalna i szczerze mówiąc równie dobrze mógłbym pograć w Warcrafta. Jedynka była oryginalniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 12:31, 71proste napisał:

> >
hmm zalozyciela stolu powiadasz tz???nie gralem nigdy w sieci w LOTR nie wiem jak sie za to
zabrac itd..


Założyciel stołu może wybrać:
- mapę
- początkową ilość złota
- limit jednostek dowodzenia (np. x1 lub x300)
- dostępność bohaterów Pierścienia
- czy można trenować custom heroes, czyli TWOICH bohaterów, stworzonych przez CIEBIE
- oraz czy gra jest pojedynkiem klanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 16:08, Byl napisał:

Niedawno umawialiśmy się na grę, niestety nie udało mi się z tobą zagrać.Może uda się to dzisiaj?
Zwracam się do Edenia, ale każdy może ze mną zagrać.


Dzisiaj postaram się zagrać, chociaż nie zapewniam. Umówimy się przez GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 10:08, Icestalker napisał:

Ja na Twoim miejscu kupiłbym jedynkę. Dwójka jest mało oryginalna i szczerze mówiąc równie
dobrze mógłbym pograć w Warcrafta. Jedynka była oryginalniejsza.


Może oryginalniejsza, ale 2 to istne arcydzieło dla mnie. WarCraft się nie umywa ze swoimi maleńkimi bitewkami i klimatem. Takich wrażeń jak w 2 nigdzie nie znalazłem. Czekam na nowy sprzęt i kupuję razem z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 11:10, Galadin napisał:

Może oryginalniejsza, ale 2 to istne arcydzieło dla mnie. WarCraft się nie umywa ze swoimi
maleńkimi bitewkami i klimatem. Takich wrażeń jak w 2 nigdzie nie znalazłem. Czekam na nowy
sprzęt i kupuję razem z dodatkiem.


Cóż i tu zbiegają się dwie różne opinie :). Przyznam, że wielkość bitew oraz wrażenia są inne niż w WarCrafcie. Ale mimo wszystko gry podobne. Jak już kupiłem, to sobie gram, tyle tylko, że ostatnio kiedy wkładam oryginalną płytkę prawie bez rysy, to każe mi włożyć tą oryginalną, która oczywiście już jest w środku. Więc chwilowo przymusowa przerwa. Czy ktoś ma pomysł, co z tym zrobić, czy muszę się męczyć z reinstalką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś dobra taktyka przeciw elfom, ponieważ gram ludźmi i bardzo łatwo walczy się z mordorem isengardem i goblinami. Lecz teraz zacząłem wałczyć z elfami i mam z nimi dużo kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Władce pierścieni bitwa o środziemie 2 i gdy chcę grać przez internet pisze że ten numer seryjny jest używany przez innego gracza.Ale kupiłem orginał tej gry a nie pirata. Proszę mi pomóc.Kto wie jak temu zapobiedz niech pisze na gg:748197 lub email:skejtowy@interia.pl .Proszę o szybką pomoc.Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie dowiedziec czy duzo ludzi jst na serwerach mozna z kims pograc czy trzeba dlugo czekac zanim znajdzie sie wystarczajaco osob do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W BoŚ 2 nie ma Minas tirith w kampani ale jest w pojedyńczych bitwach. Można ustalić limit jednostek (zależy też od Twojego kompa) Są katapulty(lub gigany, drzwce itd.), tarany(Mordor i Isengard), wieże oblężnicze (Mordor), drabiny (Isengard), miny(Isengard)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij szybko perzez autoupdate wszystkie patche(potrwa to ok. 10-20min) a powinno podziałać.
Jeśli nie napisz do pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo. Czasem są pustki ale naogół jest ponad 5 różnych gier, a ok. 10-20 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niechmnie, zapomniałem opowiedzieć na twoje pytanko w tamtym poście:(
Oj, wielkie. Już w pierwszej misji kampani zła prowadzisz do boju trolle, ok. 10-20 odziałów gobinów kilka nazguli żecznika saurona i wiele innych. Katapulty są, ale są też inne bardzo ciekawe jednostki oblężnicze np. krasnoludzka machina tarano podobna.
Jak nie masz świetnej karty graficznej to grafika będzie słabsza niż w 1, ale całą grę można określić dwoma słowami: kupuj śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:13, Byl napisał:

A niechmnie, zapomniałem opowiedzieć na twoje pytanko w tamtym poście:(
Oj, wielkie. Już w pierwszej misji kampani zła prowadzisz do boju trolle, ok. 10-20 odziałów
gobinów kilka nazguli żecznika saurona i wiele innych. Katapulty są, ale są też inne bardzo
ciekawe jednostki oblężnicze np. krasnoludzka machina tarano podobna.
Jak nie masz świetnej karty graficznej to grafika będzie słabsza niż w 1, ale całą grę można
określić dwoma słowami: kupuj śmiało.

Ale w bitwie ile najwiecej ludu walczy z orkami? Bo ktoś mi mówił że się beznadziejnie
gra w WP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jak się uprzesz to możesz mieć 100 oddziałów. Jeden odział to 5-10 ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować