Zaloguj się, aby obserwować  
kulfonito

Empire Earth 2 (z dodatkiem lub bez) gra przez internet

19 postów w tym temacie

Nie mogę grac przez internet z innymi użytkownikami. Mam EE 2 z extra klasyki next. Jak wybieram obojętnie jaki serwer to wyskakuje mi ze moje pliki różnią sie od plików serwera. Pomocy. Proszę o szybką odpowiedź.

20070324230046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 23:01, Marian1270 napisał:

Nie mogę grac przez internet z innymi użytkownikami. Mam EE 2 z extra klasyki next. Jak wybieram
obojętnie jaki serwer to wyskakuje mi ze moje pliki różnią sie od plików serwera. Pomocy. Proszę
o szybką odpowiedź.


Niedługo Ci pomogę, bo napisałem w tej sprawie do pomocy technicznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze musisz zainstalowac jakiegos najnowszego patcha, jak tak mialem z Dawn of War, nie mogle grac na necie bo mialem za stara wersje gry. Takze poszukaj najnowszego patcha, zainstaluj go i wtedy sproboj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 18:41, NuGGet napisał:

Moze musisz zainstalowac jakiegos najnowszego patcha, jak tak mialem z Dawn of War, nie mogle
grac na necie bo mialem za stara wersje gry. Takze poszukaj najnowszego patcha, zainstaluj
go i wtedy sproboj


Wersja jest najnowsza (1.2.0.0). Odpowiedź dostanę chyba we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy problem z "niekompatybilną wersją plików" w grze sieciowej został jakoś rozwiązany? JA mam problem z plikiem wykonywalnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och... Może ktoś wie jak to rozwiązać ? Bo ja mam 2 problemy : 1."niekompatybilna wersja plików"
2.Gdy chcę założyć jakąś grę to pisze , że "Twój klucz game spy acarde jest zły" i pytanie "Czy chcesz wpisać go ?"
No jasne ... chętnie bym go wpisał gdybym wiedział gdzie on jest ...

To do wersji normalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest juz na to odpowiedz bo tez mam ten problem z innymi plikami a szlyszlame ze tylko z exra kalsyki moga grac z extra klasyki z nikim innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować