Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Media Expert - od 4 marca.
Troszku korzystniejsza cena Bad Company 2 - 119 zł i stara KK od Cenegi za 6,90 (szkoda, że tak mało tytułów). Ogólnie posucha jeśli chodzi o wyprz i inne promo.
Oprócz tego średniaki na PS2 (chociaż GTA nie jest takie złe).

edyta: pomyłka z ceną.

20100302155955

20100302160317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 21:23, Pitej napisał:

Czy ktoś wie może gdzie mogę dostać Megapacka do TDU za około 20 zł?

Widziałem parę sztuk w Empiku we Wrocławskiei Renomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś, czy jest TDU i/lub Gothic 3: ZB w jakimkolwiek sklepie w Kielcach? ;)
Bo ostatnio nie mam kompletnie czasu żeby się przejechać i sprawdzić ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 21:27, Tomek1120 napisał:

Widziałem parę sztuk w Empiku we Wrocławskiei Renomie.

W takim razie bedę musiał się przejść do Empiku(ów) u mnie w Warszawie, może też coś bedzie leżało.

igor8472

Póki co nie widzę Megapacka wśrod twoich aukcji, ale tak czy siak spróbuję jutro u siebie gdzieś dorwać najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.swistak.pl/a6513629,TEST-DRIVE-UNLIMITED-MEGAPACK-PL-WYPRZEDAZ.html /koniec offtopa. Ja szukałem w sklepach i-netowych, w całym mieście i to jedyne co było. nigdzie indziej już ni ma po wyprzedażowej cenie, ten tytuł już się kompletnie rozszedł, poodbnie jak np Medi 2 Królestwa czy Dzikie Hordy... Jeden wziąłem sobie, drugiego mogę się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie szału nie ma, choć jak na ME, to i tak dobrze. W ostatniej promocji mieli głośniki Geniusa 2.1 z 99 zł. Ich cena w necie zaczynała się od ok. 125 zł, więc chyba powoli idzie u nich w dobrą stronę :) Chyba skuszę się na Pray''a i Opowieści Barda, których nie posiadam a już kilkakrotnie się wahałem nad zakupem. Tylko kiedy w to grać? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 23:11, conradzik napisał:

Tylko kiedy w to grać? :/

Hehe, a to już jest akurat problem większości graczy - także nie martw się, nie jesteś sam.

Wyprz w RTV EURO AGD, niestety dla nas nic ciekawego (przynajmniej z gier). Only Heavy Rain za 199 zł.

Jednak jak ktoś ma na myśli jakiegoś pena czy inny monitor, to może sobie coś wybierze:
http://www.euro.com.pl/search.bhtml?keyword=wielka-wyprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie jest promocja na parę Indie. Altitude, Bob Came in Pieces, Bullet Candy, Galcon Fusion, GridRunner Revolution, Space Giraffe i Super Laser Racer. Każda po $2/€2/£2. Jeżeli ktoś coś poleca, niech napisze, bo demka mają tylko trzy z wymienionych.
PS. Paczka wszystkich razem 9.99$/€/£.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O święta krowo, dziś na Impulse pojawił się Total Annihilation + Core Contingency.
Wedle bieżącego kursu wyliczanego przez sam system cena wynosi 28,63 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 23:40, Matteos napisał:

O święta krowo, dziś na Impulse pojawił się Total Annihilation + Core Contingency.
Wedle bieżącego kursu wyliczanego przez sam system cena wynosi 28,63 zł.


Z tymi wymaganiami sprzętowymi, to ktoś sobie chyba jaja robi...

Dobrze, że moja wersja z CDA sprzed kilku ładnych lat śmigała na C400, 64 MB i TNT2 32 MB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2010 o 23:49, conradzik napisał:

Dobrze, że moja wersja z CDA sprzed kilku ładnych lat śmigała na C400, 64 MB i TNT2 32
MB :)


Ale w CDA nie było dodatku Core Contingency. Swoją drogą ciekawi mnie jak z zabezpieczeniami Impuls''a ? bedzię się dało dogrywać mody itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie czy w Lublinie jest Media Expert? Bo jak narazie to wygląda na to że tam jest najkorzystniejsza cena nowego battlefielda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 09:57, Marcin08 napisał:

a nie wiecie czy w Lublinie jest Media Expert? Bo jak narazie to wygląda na to że tam
jest najkorzystniejsza cena nowego battlefielda...

W Puławach jest, a nawet są, bo dwa. Jeden z Galerii Zielonej, a drugi w Tesco bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 07:23, Cafel napisał:

Ale w CDA nie było dodatku Core Contingency (...)


... co nie zmienia faktu, że dodatek wyszedł w ''98 roku a jego wymagania oscylują w granicach P100, 32 MB i karty graficznej VGA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować