Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Zamierzam skorzystać z promocji i kupić sobie 2 tytuły - które polecacie (z tych bardziej znanych)? Odpadają strategie i ścigałki wszelkiego typu.
Zastanawiam się więc nad Baldur''s Gate, Icewind Dale, Titan Quest - nigdy w nie nie grałem, a sądzę, że są to mocne klasyki, że aż wstyd nie zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie BG i IW jesli gustujesz w klasycznych cRPG''ach, z RTS''ow Company of Heroes, z przygodowek Fahrenheit, z innych gier Darm Messiah of Might and Magic i Zeno Clash, Titan Questa nie polecam, bo nie przypadl mi do gustu, z hack''n''slashy chyba tylko w Diablo czy Duneon Siege mi sie dobrze gralo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 10:34, Grinczar napisał:

Zamierzam skorzystać z promocji i kupić sobie 2 tytuły - które polecacie (z tych bardziej
znanych)? Odpadają strategie i ścigałki wszelkiego typu.
Zastanawiam się więc nad Baldur''s Gate, Icewind Dale, Titan Quest - nigdy w nie nie
grałem, a sądzę, że są to mocne klasyki, że aż wstyd nie zagrać.


Mi TQ się nawet spodobał. Jednak po dłuższym czasie staje się monotonny. Ja wziąłbym Baldur''s Gate i Icewind Dale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 10:34, Grinczar napisał:

Zamierzam skorzystać z promocji i kupić sobie 2 tytuły - które polecacie (z tych bardziej znanych)?

To nie jest temat na takie pytania.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471&u=22821
Tutaj można doradzać i pytać o rady w sprawie wyboru gier.
btw - Titan Quest jest raczej średnią grą, a z rpgów bierz sagę Baldursa albo Planescape''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 07:32, Magok napisał:

Jest jakaś nalepka na tych grach, że są przecenione ?


Jest i to jest promocja do końca wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 15:16, Harrolfo napisał:

Jakby ktoś był w Media Markcie (najlepiej w Gdańsku), to byłbym wdzięczny za podanie
mi ceny Red Dead Redemption na PS3


Byłem w nim w zeszły weekend i nie było RDR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saturn, Galeria Krakowska-Extra Klasyka przeceniona -50% i...nowy rzut do EA Classic już jest (Mas Effect 2, Dragon Age i L4D2), premierówki po 50 zł. Z tym że egzemplarzy ME2 jest pełno, DA:P wziąłem ostatnią sztukę a L4D2 nie ma wcale (a gdy zapytałem panią z obsługi, powiedziała że na razie nie ma a jak już dostaną to raczej w opakowaniach "Classic". Heh, a rzut miał być dopiero 12.07...w innych Saturnach pewnie też już jest. Ja wziąłem premiery ME2 i DA:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma do tego jeszcze promocji na Classicsy 2 w cenie jednej. :-P

A takie pytanie odnośnie promocji na Extraklasykę - kasjerki wiedzą o co kaman że jest 50% obniżka czy po wybraniu gier trzeba iść do pracownika po specjalną fakturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 16:38, Tyler_D napisał:

Szkoda że nie ma do tego jeszcze promocji na Classicsy 2 w cenie jednej. :-P

A takie pytanie odnośnie promocji na Extraklasykę - kasjerki wiedzą o co kaman że jest
50% obniżka czy po wybraniu gier trzeba iść do pracownika po specjalną fakturę?

Jest naklejka -50% i cena też zmieniona, więc nie ma problemu, wystarczy iść z grą do kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 16:38, Tyler_D napisał:

A takie pytanie odnośnie promocji na Extraklasykę - kasjerki wiedzą o co kaman że jest
50% obniżka czy po wybraniu gier trzeba iść do pracownika po specjalną fakturę?


Byłem dokładnie w tym samym saturnie co KofeinowyPablo i o fakturkach itd nic nie było napisane, promocja jest do końca wakacji a na pudełeczkach są naklejki więc o kasjerki nie ma co się martwić, a saturn by się chyba nie bawił przez 2 miesiące z fakturkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiecie - u mnie w mieście nie ma Saturna. Zazwyczaj jak są jakieś większe promocje to zaopatruję się zazwyczaj w Media Markt a rzadziej w Empiku i często jak były promocje EA 2 za 1 to wybierało się gry, szło do pracownika żeby wystawił jakąś śmieszną fakturkę i dopiero z tym do kasy. Podobnie chyba było jak swego czasu była promocja Cenegi - jeszcze na tę starą kolekcję klasyki typu kup dwie a dwie weź za darmo. No ale dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, jestem zazwyczaj tolerancyjny nawet wobec słabszych gier ale w Turning Pointa siły po prostu nie miałem grać, to taki trochę Panzers ale z oceną 5/10 jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować