Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Driver Unlimited - betatest

89 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2007 o 17:43, Ninetales napisał:

> Masz trochę za słabego procka.Jester dobrze mówi-na low może.

Ludziee...To nie od Ghz zależy!A C2D to procek dwurdzeniowy.Pomnóżcie sobie 1.86 Ghz x2.
Wniosek:będzie śmigało jak ta lala.1.86 x2=3.72Ghz!



ktos tu chyba nie zrozumial z czego tu sie ludzie smieja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa niektórzy nie wiedzą co to ironia - może pora iść na lekcje? Głupie pytanie = głupia odpowiedź. Poza tym wszystko pisze :]

Do Łukaszgracz: To na świetnych forach się pytałeś skoro Ci takie pierdoły gadają. Powiem Ci tak... nie musisz kupować 7600GT, żeby pograć na full w TDU. Wystarczy 7300GT (najlepiej od galaxy z zalmanem) i fruwasz na full detalach w 1024x768 bez zwolnień i przycinek - sam mam to wiem co mówię :]. Oczywiście wszystko full, AAx4, bez HDR. Na żadnym GF nie włączysz AA i HDR jednocześnie, więc jeżeli chcesz oba te bajerki mieć włączone to tylko Radeon i tu polecam 1950XTX. A na Twoim starym kompie to nawet 0 fps nie wyciszniesz, bo gra po prostu nie ruszy - tak dla ścisłości :P Ten proc w zasadzie taki nie potrzebny - na Semptronach już super chodzi, a jak już chcesz w coś inwestować to pomyśl o dwóch jajkach. Dobrym wyborem byłby nowy C2D E4300 - jest tani, a kręci się tak samo jak mój E6300. Różnica w cenie jest, w wydajności nie - więc po co przepłacać? 1GB RAMu to optymalne minimum. Tu mogę polecić Patrioty, Geile, GoodRam''y, lub ProSkill''e, ale tych ostatnich w Polsce nie ma. Najlepiej pod dwa jajka było by 800MHz, ale jeżeli będzie to przekraczało Twoje możliwości finansowe rozglądaj się za tanimi 667MHz. Pod to jakąś płytę - najtańszy będzie AsRock, ale choć oferują dosyć dużo za małą cenę, do podkręcania się za bardzo nie nadają, a przy takim sprzęcie to grzech. Najlepsze są płyty Biostara i ma kilka ciekawych ofert w przystępnej cenie.

Co do sprzętu to by było na tyle, podaj maksymalną kwotę jaką chcesz wydać to będzie mi łatwiej coś dla Ciebie poskładać. Najlepiej się wstrzymać i uzbierać na lepszy sprzęt i korzystać z niego kilka lat, w międzyczasie podkręcając go odrobinę (ew. wymienić grafikę - wiadomo era DX10 zbliża się wielkimi krokami) niż inwestować w bubla który i tak już będzie zacofany. I jeszcze jedna rada - chcesz szybciej mieć kompa to rozejrzyj się za jakąś pracą. Na samych ulotkach przy dużej dawce chęci (i tonie ulotek) można wykręcić 800 zł miesięcznie - sam to przeżyłem i nie żałuję (efekt - mniej więcej jak użytkownik z którego się koledzy wyżej nabijali ;) Różnica jest taka, że mam 2GB RAMu :] ).

bar-trek twój komp wystarczy spokojnie do nowych produkcji i zapewne dobrze o tym wiesz więc takie pytania są zbędne. Swoją drogą widać, że niektórym ''leniom'' żyłka chodzi, a inni po prostu się śmieją :]

Podałbym linka do forum na którym urzęduję, gdzie założyłem topic o TDU i jest tam w zasadzie wszystko, ale nie wiem czy regulamin na to zezwala, a czytać mi się go zwyczajnie nie chce, bo wszędzie są podobne. Jak można to niech mnie ktoś oświeci to podam linka :]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja porobilem 2 miesiace w Tesco na cukierkach i co sie dorobilem?

Manufacturer: Gigabyte S Series AM2
Processor: AMD Athlon(tm) Processor 3500+, MMX, 3DNow, ~2.0GHz
Memory: 1024MB DDR2
Video Card: Gainward 7300GT 500/1200 GDDR3 SDRAM 256MB PCX TV-DVI Golden Sample Goes Like Hell


to wystarcza na wiekszosc gier, a o tdu to sie nawet nie martwie :D kupuje i tyle, jak przestaniecie zyc z maminej reki to bedziecie mieli kase na wszystko, i nie bedzie wam mowic ze wydajecie jej kase na pierdoly xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 00:50, SebQpl napisał:

jak przestaniecie zyc z maminej reki to bedziecie mieli kase na wszystko, i nie bedzie wam mowic ze wydajecie

jej kase na pierdoly xD

Bierzcie przykład z kolegi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Peniutm IV 3,2 GHZ , 2 gb ram i Ge force 6600 gt 128 mb pamięci , zdołam pograć w TDU bez zacięć na przyzwoitych detalach ? Pytam bo w minimalnych jest karta z 256 mb pamięci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pojdzie mi na srednio niskich detalach na moim kompie??
Plyta glowna: Gigabyte S Series AM2
Proc: AMD Athlon 3800+
Pamiec: 2x 512MB
Karta Graficzna: GeForce 7600GS (256MB)

Z gory dzieki za odpowiedz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na medium w 1024x768 na pewno, a na full musiałbyś spróbować. Prawdopodobnie w 1024x768 full AA4 bez HDR będzie śmigać płynnie, aczkolwiek możesz się rozczarować, choć nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie na moim kompie będzie sie dało płynnie pograć ??

-AMD Athlon64 3000+ s. 939
-1 GB DDR RAM
-GeForce 7300GT 256 MB DDR2

Pozdrawiam i z góry dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja sytuacja spzetowa wygląda następująco:
AMD Barton 2500
512DDR
GF4Ti4200
I teraz pytanie do was. Czy jest sens wymieniać grafe i dokupić RAM, czy w ogóle nie ma szans, żeby pograć sobie w tą gierkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sensem jest wymienić wszystko, jak będziesz miał sensowną kasę to mogę Ci coś złożyć. Bo nawet jeżeli wymienisz grafę to procek może ją hamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wkońcu już nie wiem czy se zwale robicie czy nie.... wkoncu Core 2 Duo nie jest stare... i nie takie zle 3.72 Ghz.... ale teraz powaznie bedzie mi dzialac czy nie :D:D:D:D ???
|


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować