Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2008 o 19:51, heyboy napisał:

3/3

Tyle. Coik nieciekawa jakość wyszła, ale ręce mi się trzęsą, a stabilizacja obrazu słaba...
Za mało piję :)

Według ciebie warto kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 19:56, Zagul napisał:

Według ciebie warto kupić ?


Powiem tak:
Jak masz zbędne 200 PLN (bo są jeszcze inne gry w tym roku, może nawet ważniejsze), jesteś ogromniastym fanem hirków, lubisz ładne albumy na papierze kredowym i masz miejsce na sporej wielkości pudło, to tak. Wg mnie warto, ale ja nikogo do niczego nie namawiam, nie namawiałem i namawiać nie będę :)

Jedyne do czego można się doczepić to pudełko z samą grą. Mogliby dać digipacka. Tu byłby jak znalazł. Ja jeszcze trochę narzekam na to, że koszulka w rozmiarze L, bo diabełek fajny, a tak to kuzyn będzie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 19:46, heyboy napisał:

Nie rozumiem tej gramowej wrzucarki fotek. Pokazuje, że pozostało mi 647 kB, ale więcej


Bo można wrzucić mam 5 zdjęć w 1 poście :)
Nawet żebyś miał wolne 1995 KB :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:17, mikim napisał:

Fajnie to wygląda, gratki, ja bym chyba nigdy tyle na żadną grę nie wydał ^^.

I tu się z Tobą nie zgodzę. Bo to nie jest 1 gra! Tylko to jest 5 gier w jednym pudełku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 23:31, żółwiu22 napisał:

Najprawdopodobniej GTA IV zostanie wydana w zwykłym DVD boxie więc to by się zgadzało.
:)



tak bedzie w dvd boxie z kartonowym pudelkiem ze skrzydełkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 23:31, żółwiu22 napisał:

Najprawdopodobniej GTA IV zostanie wydana w zwykłym DVD boxie więc to by się zgadzało.
:)


• Polskim egzemplarzem „Głosu Liberty City”, czyli przewodnikiem po najciekawszych miejscach w mieście bezprawia,
• Dokładnym planem miasta Liberty City, wraz ze szczegółowymi, polskimi opisami każdej z dzielnic,
• Polskim poradnikiem gracza opisującym nowe funkcje, niedostępne wcześniej w wersji konsolowej,
• Unikatowym kodem do gry wieloosobowej w ramach usługi Games For Windows LIVE,
• Eleganckim opakowaniem w języku polskim z wytłoczonym logo gry oraz rozkładanymi skrzydełkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 12:34, mikim napisał:

Wszystko jedno, chodziło mi o zakupienie za jednym zamachem gry/gier za taką sumę, nie
jestem taki bogaty :/.

Nikt przecież nie mówi, że jesteś. ;P Ja też nie jestem bogaty, ale raz na jakiś czas kupuję sobie premierowe gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:06, heyboy napisał:

> Według ciebie warto kupić ?

Powiem tak:
Jak masz zbędne 200 PLN (bo są jeszcze inne gry w tym roku, może nawet ważniejsze), jesteś
ogromniastym fanem hirków, lubisz ładne albumy na papierze kredowym i masz miejsce na
sporej wielkości pudło, to tak.


Nie za dużo tych:"jak masz... jesli jesteś..." itp.? Jak dla mnie to nic nie znaczy, bo to mi nie mówi czy warto kupić. To mi mówi że jeśli spełniam około 6 warunków to się to oplaca. :) A tak ogólnie czy jakość tego wszystkiego jest dobra i czy jest adekwatna do ceny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 15:06, darth 16 napisał:

Nie za dużo tych:"jak masz... jesli jesteś..." itp.? Jak dla mnie to nic nie znaczy,
bo to mi nie mówi czy warto kupić. To mi mówi że jeśli spełniam około 6 warunków to się
to oplaca. :) A tak ogólnie czy jakość tego wszystkiego jest dobra i czy jest adekwatna
do ceny???


Albumy są ładne, w twardej oprawie, kolorowe. Karty nie są ze zwykłej tektury i koniec, tylko lakierowane, więc nie z najniższej półki (jednym słowem porządne). Jak już wcześniej napisałem, jedyne do czego można się przyczepić, to, że pudełko na płyty jest zwykłe. Akurat tutaj digipack byłby na miejscu. I jeszcze koszulka w rozmiarze L. Jak ktoś jest małych gabarytów, to dobrze, ale jeśli nie, to koszulką się nie nacieszy.
Podsumowując wg mnie warto kupić.
Pisząc o cenie, tym czy jest się fanem czy nie, itd. miałem na myśli tylko tyle, że jeśli się chce tylko zagrać, to może lepiej zainwestować w wydania z serii. Ja osobiście mam hirki 5+dodatki z premierówek i resztę ze złotej kolekcji na CDkach, ale kupiłem, bo uważam, że to wydanie zbiorcze to fajna rzecz.
Tak więc - dla fana, konesera, człowieka lubiącego różne bajery, chcącego mieć coś ładnego prócz samej gry ta edycja jest jak najbardziej warta kupna. Tylko trzeba się zastanowić czy naprawdę chce się wydać te 200 złotych. Sam miałem z tym problem, bo w tym roku wychodzi jeszcze parę świetnych tytułów, ale się zdecydowałem i nie żałuję. A na resztę gierek też jakoś kasę wynajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:01, GringoG3 napisał:

Tomb Raider: Legend
Tomb Raider: Anniversary
Tomb Raider: Underworld


I jeszcze Prince of Persia (edycja kolekcjonerska) ale to jeszcze preorder...


Jak nowy TB? I gdzie zamowiles kolekcjonerke PoP-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się