Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2010 o 16:22, natanadler napisał:

natanadler

Dobra mały update.


to przeciez kosztuje gdzies z ok 800 zł stać Ciebie ąz ta takie wydatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 16:22, natanadler napisał:

natanadler

Dobra mały update.


Ta figurka z Avatara jest żałosna,aż się dziwie,że nie wstyd było im coś takiego wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 16:22, natanadler napisał:

natanadler

Dobra mały update.

Ju ar a litl bit krejzi.
Świetne nabytki, prawie same nowości, pozazdrościć.
Sprzedałeś nerkę żeby kupować gry?

Spoiler

żart oczywiście


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie jestem :)

oczywiście, że nie sprzedałem

@miodus - pisałem wyżej ja mam 30 lat zarabiam na siebie od ponad 12tu stać mnie na wydanie 500-600 miesięcznie. Poza tym czesto szukam okazjii. Orange na allegro za 32 zeta, avatar ek za 100 itd

@vale - ja zbieram EK niezależnie od zawartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... no ładny apdejcik, ładny. ;-)

Widzę że lubisz grać w akcyjniaki / strzelanki - łatwo się przestawić na granie na konsoli komuś kto od zawsze grał w sumie tylko na pececie? Bo nie powiem - konsola kusi, skłaniałbym się właśnie ku X''owi stąd takie zapytanie a właśnie te gatunki najbardziej preferuję choć nie ograniczam się tylko do nich. Niby wszystko fajnie ale jakoś przemóc się nie mogę a i byłby to spory wydatek - jakiś telewizorek to wydatek hm ... nie orientuję się jakoś bardzo w cenach ale z tysiaka to trzeba minimum liczyć jak nie więcej + sam klocek to następny tysiak z groszami. Warto? Warto się w to bawić jak ktoś całe growe życie spędził na pegazusie i pececie? ;-)

Do innych -> przyzwyczajcie się że im jest się starszym tym powinno się mieć więcej kasy na przyjemności. A to czy ktoś je wydaje na cygara, whisky, czy gry to już jego sprawa. Zwłaszcza jak go na to stać. A tak w ogóle to policzcie sobie ile wydaliście na wszystkie gry na peceta jakie kupiliście w tym roku - ile wam wyszło? No właśnie, coś czuję że co najmniej parę stówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciah

zawsze byłem pctowcem a potem okazało się, że na xie mi się gra świetnie. do fpsów podchodzę jak pies do jeża ale się udało mi przejść halo i Fallouta NV więc nie jest źle.

Na początku jak dostałem x-a to ze 3 miesiące go może 2 razy włączyłem - teraz gry na peceta z taką częstotliwością uruchamiam:)

Jako gracz uważam, że warto.

Ps. Ps3 też mam ale jakoś służy nam jako iprezowa konsola - singstar i buzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 21:01, Tyler_D napisał:

Warto? Warto się w to bawić jak ktoś całe growe życie
spędził na pegazusie i pececie? ;-)


IMHO nie warto - wiekszosc gier na konsole jest jeszcze bardziej uproszczonych niz na PeCety.... Zreszta jak mozna grac na padzie w FPS''y?? : f Owszem wychodza fajne gierki (np. Uncharted, Gran Tourismo, God of War), ale jest ich (zaznaczam, wg. mnie :P) mniej niz na PC. No i oczywiscie:

http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_45/20101108054819.jpg

Ten powyzej obrazek dobrze obrazuje co jest na PeCetach - a na konsolach jest jeszcze gorzej, wszedzie prowadzenie za raczke, uproszczenia :/

i jeszcze: http://www.hiwiller.com/2010/04/29/if-mario-was-designed-in-2010/

Dnia 08.11.2010 o 21:01, Tyler_D napisał:

Do innych -> przyzwyczajcie się że im jest się starszym tym powinno się mieć więcej
kasy na przyjemności. A to czy ktoś je wydaje na cygara, whisky, czy gry to już jego
sprawa. Zwłaszcza jak go na to stać. A tak w ogóle to policzcie sobie ile wydaliście
na wszystkie gry na peceta jakie kupiliście w tym roku - ile wam wyszło? No właśnie,
coś czuję że co najmniej parę stówek.


Nathandler sam napisal, ze szuka okazji. Tak samo robie i ja, najwiecej w zyciu na jedna giere wydalem... bodajze € 25 na jakas premierowke. Szukam uzywek w dobrym stanie, albo bardzo korzystnych promocji w PL i za granica, pozyczam, odsprzedaje, bardzo malo wydaje, w tym roku mysle, ze nie wiecej niz ca. 150, max. 180zl wydalem, a kupowalem tez nowosci. Fakt, ze jestem w 90% PeCetowcem, stad ceny nie sa zbytnio wygorowane.
Co do monitora - mozna uzywac tego samego co do kompa ;] Jesli ma z 22-24" to mozna wygodnie grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zreszta jak mozna grac na padzie w FPS''y?? : f
Część osób twierdzi że gra się znakomicie. Więc?

Dnia 08.11.2010 o 21:23, kuba9876543210 napisał:

Ten powyzej obrazek dobrze obrazuje co jest na PeCetach - a na konsolach jest jeszcze
gorzej, wszedzie prowadzenie za raczke, uproszczenia :/

Więc skąd tylu fanów konsol? Ale to już offtopic - może przenieśmy się ewentualnie do innego tematu? Hm?

Ja kupuję gry głównie w promocjach, tak samo EK, często łapałem się na promocje Cenegi - kup 2 weź 2 następne za darmo, promo EA dwie w cenie jednej i tym podobne, tak samo kłaniają się przeceny w Media czy Biedronce. Najwięcej wydałem chyba na ... hm ... premierówkę CoD4 za hm ... 70 zł? Albo premiery GTA SA i AC [ już nie pomnę za ile ale chyba ~80-90 [ co więcej mam je do dziś we właściwie stanie idealnym ]. Tak to średnio wychodzi jakieś 30--50 góra 60 zeta za gierkę [ nówkę ]. Używek mam aż dwie - jedną EK i drugą premierkę wraz z elementem EK. ;-D W sumie możnaby porobić foty bo akurat dodatków tu nie pokazywałem na forum. A byłaby skrzyneczka z HoMM V, Vault Boy, Batarang, koszulka z Red Orchestry i plecaczek z S:CS.

Dnia 08.11.2010 o 21:23, kuba9876543210 napisał:

Co do monitora - mozna uzywac tego samego co do kompa ;] Jesli ma z 22-24" to mozna wygodnie
grac.

Sądzę że nie chciałoby mi się bawić w przełączanie się między jednym a drugim urządzeniem. A obecnie jadę na LCDku 17''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 21:41, Tyler_D napisał:

Zreszta jak mozna grac na padzie w FPS''y?? : f
Część osób twierdzi że gra się znakomicie. Więc?


Najlepiej zrobisz jesli sam sprobujesz, w sklepie czy u kogos znajomego, ja sie nie przekonalem, a probowalem dluuugo.

Dnia 08.11.2010 o 21:41, Tyler_D napisał:

Więc skąd tylu fanów konsol?


Reklamy, marketing, hype =)

Dnia 08.11.2010 o 21:41, Tyler_D napisał:

Sądzę że nie chciałoby mi się bawić w przełączanie się między jednym a drugim urządzeniem.
A obecnie jadę na LCDku 17''.


no to troche malo ;]

przelaczanie: czasem jest to kwestia jednego przycisku ;)
chyba, ze monitor ma bardzo malo zlacz i trzeba kable podlaczac/odlaczac, wtedy owszem, jest to niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 14:24, Krystian-03 napisał:

No nareszcie doszła moja kochana przesyłeczka :)

Skąd masz te dodatki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się