Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Darth Master i Sonic1575
Czytali regulamin? Jeśli tak to powinniście wiedzieć, że zgłoszenie się do konkursu polega na umieszczeniu stosownego komentarza na konkursowym gramsajcie. Dopiero na podstawie tamtych komentarzy Piotrek tworzy listę uczestników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 21:07, Sonic1575 napisał:

Piotrek.K. ---> Wpisałeś mnie?

Tak jak napisal Daimon_Frey. Aby wziac udzial w Konkursie nalezy skomentowac odpowiedni wpis na gramsajcie dot. Konkursu. Link do GS jak na kazdej stronie w przypietym watku. Odpowiedni wpis powiniens juz znalezc...

*****
Panowie i Panie. nie ma sensu kilka razy wpisywac sie, bym Was dopisal. Nie jest to rzecz obecnie najwazniejsza, wiec sie nic nie stanie jak nie bedzie aktualizowana na biezaco. Zreszta jest o tym info ;). Jesli dojdziemy do etapu, gdzie bedzie trzeba reagowac w ciagu 24godzin to bede to ribl. Do koncu zglaszania sie jeszcze pare dni jest ;)
Lista wlasnie zostala zaktualizowana. Do tego usunalem komentarze, ktore nie sa potrzebne. Nie bijcie za to ;P
*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze ja mam małe pytanko
- Czy jeśli nie mogę wstawić screena mógłby to ktoś zrobić za mnie?
- Czy np. ty mógłbyś za mnie wstawić screena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2007 o 14:00, stiffyone napisał:

- Czy jeśli nie mogę wstawić screena mógłby to ktoś zrobić za mnie?

Można, można :) Jak nie wiesz jak to trzeba zrobić, jakby co to to pomogłem komuś tutaj --> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=204&pid=2510

Dnia 28.03.2007 o 14:00, stiffyone napisał:

- Czy np. ty mógłbyś za mnie wstawić screena?

Jak to wyżej nie pomogło, ja mogę zrobić, tylko powiedz co i jak :]
//
Hmm... Ciekawe dlaczego w tej edycji jest tak dużo w porównaniu do ostatniej. Nie chce mi się przelądąć tych 30 gramsajtów, ale jak mus to mus :]
//


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:05, Daimon_Frey napisał:

To nie jest temat na reklamy gramsajtów a konkurs na "Najładniejszego gramsajta".
Nie wspominając już o dwóch Twoim postach pod rząd.
O samych gramsajtach piszemy tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&u=7563


a co do tego pana - mała poprawka - najlepszego, a to robi duuużą różnicę - bo tu nie tylko wygląd się liczy, ale i ciekawość tematów oraz wiele wiele innych

pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 14:20, stiffyone napisał:

a co do tego pana - mała poprawka - najlepszego, a to robi duuużą różnicę - bo tu nie tylko
wygląd się liczy, ale i ciekawość tematów oraz wiele wiele innych


No tak najlepszego. Ale ja zawartości tekstów nie oceniam. Jeśli ktoś pisze np. o klockach hamulcowych, a mnie one nie interesują, to oceniać tych tekstów nie będę. A odejmowanie punktów za nieinteresujący mnie temat, byłoby nie sprawiedliwe.
Oceniam gramsajty tylko pod względem estetycznym. Za blogi odejmuje punkty tylko wtedy gdy są przeładowane filmami z youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 16:50, Daimon_Frey napisał:

Za blogi odejmuje punkty tylko wtedy gdy
są przeładowane filmami z youtube.

No wreszcie ktoś normalnie myślący. :)
Ja podobnie, przy ocenie gramsajta pod uwagę biorę przede wszystkim layout. Treść wcale. No chyba, że chce tam przeczytać o danym Gramowiczu to przeglądam rubrykę "Krótko o mnie..."

Blogi to zuo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 17:06, Grzema napisał:

Fajny jest mój gramsajt.

Skromność...
>Jestem bumelantem bo wkleiłem niepotrzebne zdjęcie do postu ;/
Tym samym obciążyłeś serwer, ale nie martw się, szybko to odrobisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować