Zaloguj się, aby obserwować  
MWL

Gothic, od nowa.

6 postów w tym temacie

Muszę kupić sobie po raz drugi gothica , żeby mieć dożywotnią gwarancję. Chcę sobie zrobić kapsułę czau i zakopać a po 25 latach odkopać i powspominać stare czasy. Co byście radzili bardziej kupić extra klasykę (2, noc kruka) czy zestaw w platynowej serii. Grałem w 1, 2, dodatek i 3 więc jak by coś to kupuję to tylko dla gwarancji. Ale co wg. was jest lepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 14:11, Lenkoś napisał:

Muszę kupić sobie po raz drugi gothica , żeby mieć dożywotnią gwarancję. Chcę sobie zrobić
kapsułę czau i zakopać a po 25 latach odkopać i powspominać stare czasy. Co byście radzili
bardziej kupić extra klasykę (2, noc kruka) czy zestaw w platynowej serii. Grałem w 1, 2, dodatek
i 3 więc jak by coś to kupuję to tylko dla gwarancji. Ale co wg. was jest lepsze??

Omg dobra proponowałbym ci sprawdzic czy cie niema w sasiednim pokoju :].Z ta kapsuła czasu to zes powiedzial najlepiej zakop siebie i sie odkop za 25 lat xD.A tak na serio to po co kupujesz gre tylko dla gwarancji niemasz na co wydawac pieniedzy .To tylko ty wybierasz jaka gre kupujesz :] nie my ee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niee, bo gothic jest najlepszy na świecie, a tak poza tym to grą kupuję dlatego że mi się 2 cd popsuła i cała gra nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 14:22, Lenkoś napisał:

niee, bo gothic jest najlepszy na świecie, a tak poza tym to grą kupuję dlatego że mi się 2
cd popsuła i cała gra nie działa...

Na twoim miejscu kupił bym 2 bez dodatku.Najpierw grałem w 2,potem w 1 ,a na koniec w 2nk i raczej wole tę muzyczke w pierwszych 5-10sek po włączeniu Zwykłej 2 niż te skowyty W nk, no i jankendar jest zbyt monotonny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować