Zaloguj się, aby obserwować  
shinian

The Godfather The Game

390 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 22:57, brantej napisał:

Czy Waszym zdaniem warto zamówić? Macie linki do jakiś recenzji>?


Polecam jeżeli lubisz taki klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot w grze, przeszedłem ją kiedyś raz ale dawno i zapomniałem co mam zrobić, otóż rozpętałem wojnę mafijną i żeby ją zakończyć muszę wysadzić jeden lokal wrogiej rodziny lecz za każdym razem jak jestem w środku nie mogę tego zrobić. To chyba musi być specjalny budynek ale nie wiem gdzie go znaleść, proszę o pomoc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 15:17, 143872 napisał:

Mam kłopot w grze, przeszedłem ją kiedyś raz ale dawno i zapomniałem co mam zrobić, otóż rozpętałem
wojnę mafijną i żeby ją zakończyć muszę wysadzić jeden lokal wrogiej rodziny lecz za każdym
razem jak jestem w środku nie mogę tego zrobić. To chyba musi być specjalny budynek ale nie
wiem gdzie go znaleść, proszę o pomoc :]


na mapie będzie pokazane, idź do najniższego piętra budynku i podłóż bombke, a następnie oddal się majestatycznie na tle zachodzącego słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 15:27, 143872 napisał:

Ale ja na mpaie nic nie widzę :D Co to ma być za budynek ?


jesteś w lokalu? musisz znaleźć siedzibę wrogiej rodziny, a więc jechać do ich domen, są identyczne jak w wypadku twojej mafii, na pewno są na mapie ich posiadłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzxi o to że nie jestem w lokalu bo nie wiem co to ma być za lokal, byłem w paru ale w żadny nie mam opcji żeby podłożyć bombe czy coś takiego. Nie wiem gdzie mam iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej
mam problem
kupilem wczoraj tą gre, z reszta w sklepie gram.pl
chce zainstalowac i co.... info ze mam za stara wersje directx
jak to mozliwe, jak mam xp sp2, wszystkie aktualizacje, dx naj nowszy bo 2007 listopad....
informacja pojawia sie gdy wpisze klucz, potem jest chyab regulamin i jak zaakceptuje to taki blad wywala.
ktos moze mi pomoc?????????
plzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 15:31, 143872 napisał:

Właśnie chodzxi o to że nie jestem w lokalu bo nie wiem co to ma być za lokal, byłem w paru
ale w żadny nie mam opcji żeby podłożyć bombe czy coś takiego. Nie wiem gdzie mam iść.

Nigdy nie ma chyba opcji "podłóż bombę" ;P Po prostu, kładziesz bombę w danym lokalu, uciekasz na zewnątrz i tyle ;P Przynajmniej tak jest w wersji na PS2 :) Wrzucam bombę, uciekam i podziwiam fajerwerki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz rację, dawno w to nie grałem więc zapomniałem :P Ale już sobie poradziłem, rzuciłem po prostu bombę i bum :P Miło się gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może powiesz wiecej coś o tym błędzie ? Najlepiej wrzuć screena. Może asz słabą kartę graficzną, albo coś ze sterownikami do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 22:43, 143872 napisał:

No masz rację, dawno w to nie grałem więc zapomniałem :P Ale już sobie poradziłem, rzuciłem
po prostu bombę i bum :P Miło się gra :)

A ukończyłeś już główną linię fabularną, czy jeszcze przechodzisz? Bo piszesz "miło się gra", zobaczysz, jak dojdziesz do pewnego momentu, w którym jest dużo rzeczy do wykonania na czas, to będziesz sobie rwał włosy z głowy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 22:45, 143872 napisał:

Może powiesz wiecej coś o tym błędzie ? Najlepiej wrzuć screena. Może asz słabą kartę graficzną,
albo coś ze sterownikami do niej.

swierza instalka windy, komp.. za slaby nie moze byc...
7900 gto
intel quad core 4 x 2,4 ghz
2 x 1 gb ram ( 800 )
x-fi e-treme
dodam ze stery do wszystkiego mam najswiezsze ;/

20080123224905

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś laga ma :/ Nie wiem o co chodzi, ja na takie problemy mam zawsze radę, reinstall systemu :) Ale wątpię żeby wchodziło to w rachubę więc może napisz w temacie problemy z kompem lub coś podobnego, tam więcej osób zagląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 23:02, NuGGet napisał:

Spróbuj zrobić tak:
Odinstaluj gre, zainstaluj Directx z płyty z grą, zainstaluj grę, i zobacz, może zadziała.

ale ja jej nie moge zainstalowac. o to chodzi
a dx prubowalem nowsze i starsze, i te co na dvd są takze, i dalej nic...
nie mam jak zagrac, bo nie moge zainstalwowac, a tak chcialem dzis sobie wieczor zająć nooo :(
a co do formata, nie dawno byl robiony, system dziala stabilnie, inne gry, nowsze i starsze, smigają bez problemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pobiegalem troche po necie i znalazlem spora ilosc osob ktore mialy podobny problem, jednak chyba nikomu nie udalo sie go rozwiazac... kupilem gre, by tylko miejsce na polce zajela?? :|
a mialem taka nadzieje ze sobie popykam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała gra mnei bardoz zawiodła, ale ma ciekawe elementy. Bardzo blado wypada przy Mafii, przedewszystkim fabularnie, grywalnie i graficznie! W Mafii spsób prowadzenia pojazdow wcale nie pomagał, no ale tutaj w GF to jest jakaś kpina! Samochody zachowuja się tak jak w jakimś najnwszym NFS. Piesi nawet nie myśla o ratowaniu życia tylko pchaja sie pod koła, samochody też się "nieboja wypadku". No lipa totalna! Byłem napalony na tą gierkę, gdybym dal za niaz 250zoli to bym był bardzo bardzo zawiedziony, tak dałem ''tylko'' 85 za używkę i dzieki temu moge sobie jakos zrekompensować moją stratę. Autrzy wykupili licencje i zrobili grę z myślą, że i tak się sprzeda, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 16:11, Ceteris Paribus napisał:

Cała gra mnei bardoz zawiodła, ale ma ciekawe elementy. Bardzo blado wypada przy Mafii, przedewszystkim
fabularnie, grywalnie i graficznie! W Mafii spsób prowadzenia pojazdow wcale nie pomagał, no
ale tutaj w GF to jest jakaś kpina! Samochody zachowuja się tak jak w jakimś najnwszym NFS.
Piesi nawet nie myśla o ratowaniu życia tylko pchaja sie pod koła, samochody też się "nieboja
wypadku". No lipa totalna! Byłem napalony na tą gierkę, gdybym dal za niaz 250zoli to bym był
bardzo bardzo zawiedziony, tak dałem ''tylko'' 85 za używkę i dzieki temu moge sobie jakos
zrekompensować moją stratę. Autrzy wykupili licencje i zrobili grę z myślą, że i tak się sprzeda,
eh...

ja kupilem oryginal za 44,90 nowy, wiec nie wiem skad takie ceny bierzesz....
ale co z tego jak chyba mam za szybkiego kompa dla tej gry, bo nie chce sie zainstalowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 18:29, OmenGda napisał:

ja kupilem oryginal za 44,90 nowy, wiec nie wiem skad takie ceny bierzesz....
ale co z tego jak chyba mam za szybkiego kompa dla tej gry, bo nie chce sie zainstalowac :(


Wyobraź sobie, że istnieje coś takiego jak konsola xbox360, na którą tania używka chodiz w takich cenach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować