Zaloguj się, aby obserwować  
karollo1a

Opisz swój dzień

32 postów w tym temacie

Ludzie Ludzie ciagle to wymyslacie jakies beznadziejne tematy ale oke dam wam ta satysfakcje i sie wypowiem chociarz to nie ma sensu i napewno MODERATORZY sie tym zajmą...
Dzisiaj mialem na 9,45 ale poszedlem na 8.00 bo sie z kumplem umowilem w szkole jak zawsze nudy mialem 5 lekcji + na 2 nie bylem bo mialem na 9,45 czyli lacznie w szkole spedzilem okolo 7h wrociwszy po szkole pomylem naczynia i zrobilem sobie cherbatke zasiadlem na kompa nom i jakims cudem pisze w tym glupim temacie :D a co do dalszych postanowien na dzien no to sa takie ze po 16.00 ide do kumpla po OBLIVIONA na ktorego czekalem dosc dawno a nastepnie polaze z kumplem po miescie nom i jak zawsze wroce okolo 20.00 moze puzniej zalezy czy bedzie co do roboty nom i poucze sie odrobie lekcje paciorek kompu kompu i papap :D
PozdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj siedzialem, siedzialem, dalej siedzialem, pisalem na forum i teraz tez pisze na forum, a pozniej bede ogladac tv, pisac na forum, az wrescie zagram w newerwintera (tez sie zgadzam ze ten temat niejest najmadzejszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem 5 lecji, na WF grałem w siate z gegry (geografia) dostałęm 4. Skończyłem o 11:45.
A więc to jest kolejny nudny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawówka czy jakaś beznadziejna szkoła publiczna?
Ja miałem 8h (jak zwykle) i nauczyciele mnie jak zwykle prześladowali . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic ciekawego jak zwykle nudny polak pużniej był Niemiec a dokładniej zastępstwo czyli polak :/ i z nów nuda miałem 6 godzin wruciłem do domu o 14:10 :D bo sie wlekłem usiadłem na kompie i siedze na forum ciągle i przy tym gram w Ogame pużniej odrobie lekcje , a potem troche TV i znów do kompa i tak jak zwykle zwykły nudny dzień :P.
i nic więcej do powiedzenia :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 15:44, Nazca napisał:

Podstawówka czy jakaś beznadziejna szkoła publiczna?
Ja miałem 8h (jak zwykle) i nauczyciele mnie jak zwykle prześladowali . . .

1 klasa gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy dla autora temat, i wszystkich, którzy się zdążyli w nim wypowiedzieć, ale...

Chyba nie sądzicie, że innych obchodzi, ile mieliście lekcji w szkole, co dostaliście, albo co jedliście na obiad...Toż to czysty temat do nabijania postów; pewnie i tak większość użytkowników nie czyta postów innych :] Może napiszcie coś bardziej ambitnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takimi rzeczami to zapraszam do tej nudniejszej czesci gramsajtow uzytkownikow (jest moze pare GSow wartych odwiedzania). Metoda z opisywaniem dnia NIE dziala. Naprawde, NIKOGO nie interesuja takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 16:08, Nazca napisał:

Musisz mieć strasznego luza :)
Ja jestem w II gimnazjum i mam 37h tygodniowo :(

A ja 10h tygodniowo (i też chodzę do II klasy) ale tylko dlatego ze mam złamaną nogę i mam indywidualny tok nauczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałam 6 lekcji. Na polskim nudy, religia też nudy, na angielskim mieliśmy kartkówkę dostałam 5 :) oprócz tego 4+ z czytania :P. Oglądałam tv oczywiście Adama Małysza, a teraz piszę na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Dziś piątek. Miałem 5 lekcji więc byłem w domu o 12.45 :D. Z angola 5 a poza tym same próby na jutrzejszy przegląd teatrów szkolnych masakra :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dzisiaj 6 godzin od 11.05 do 16.20. A w szkole sprawdzian z chemii (orbitale, hybrydyzacje - blee). Na wf-ie siatkówka i zapisałem się na zawody pływackie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby to jest opisywanie dnia ale ja widze ze wszyscy tylko co było w szkole...więc ja też tak zrobię. Miałam dziś 6 lekcji, 2 polskie - zwolniłam się bo nie miałam podkreślonych środków poetyckich w wierszu "Pan od przyrody" Herberta, potem był angielski, razem ze "słabszą" grupą ogladaliśmy Harasia Pottera i Kamyk Filozofoficzny, bo ich nauczycielka chora, to samo z księdzem, więc zrobiliśmy na religii powtórkę z matmy z figur obrotowych, na piątej z tychże figur napisalismy sprawdzian, dostałam 6, a jak, na 6 leksji mieliśmy próbe poloneza. To by było chyba na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie poszedlem do szkoły bo symulowałem bole brzucha:D siedzialem na kompie i zrobilem zalegle zadanie domowe a potem cudowne uzdrowienie i mialem wyjsc popykac w kosza ale pogoda to CZITER!!! i nie bylo warunków do gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 20:19, YOUlia napisał:

Niby to jest opisywanie dnia ale ja widze ze wszyscy tylko co było w szkole...


No widzisz takie jest życie ucznia cały dzień w budzie (szkole) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować