Zaloguj się, aby obserwować  
Vuko_Drakkainen

Koncerty w Polsce

292 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2008 o 08:31, Skywalker560 napisał:

Nie Kurt.Odpowiedź jest bardziej oczywista,bo to jest Fieldy xD.

Najgorsze jest to,że nie wiem,jakie są ceny biletów,ale ostatnio jak w Proximie był Peeping
Tom,to wejściówki kosztowały 95 zł.


Fieldy z KoRna?! nie zgadną bym ;P a to sie fajne składa bo ja mam Munkya :)
co do biletów myśle że raczej nie przekroczął 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 16:10, Vuko Drakkainen napisał:

Fieldy z KoRna?! nie zgadną bym ;P a to sie fajne składa bo ja mam Munkya :)
co do biletów myśle że raczej nie przekroczął 100 zł

Czy przekroczął to nie wiem, ale na pewno nie przekroczą :P
Wystarczyło zajrzeć na stronkę Proximy, co też za was uczyniłem i wiem, że bilety są po 85zł w przedsprzedaży i 95 w dniu koncertu.
http://www.klubproxima.com.pl/index.php?option=content&task=view&id=305
Nie ma za co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, a u mnie zbliżają się 2 ważne daty - 25.01.08r - jakieś tam rockowe zespoły wystąpią. 7zł za wjazd, zważywszy, że to nie dużo, przejdę się. I tak w piątek jestem wolny :P
Druga, o wiele ważniejsza data - 08.02.08.r - Neuro City Live vol. 3, jedna z ciekawszych imprez metalo9wych w moim mieście :) (Szczecin) Obydwa koncerty odbędą się w Kontrastach, lokalny klub studencki. Byle do piątku, a potem do 8 !! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 20:33, Harvenar napisał:

No, a u mnie zbliżają się 2 ważne daty - 25.01.08r - jakieś tam rockowe zespoły wystąpią. 7zł
za wjazd, zważywszy, że to nie dużo, przejdę się. I tak w piątek jestem wolny :P



Ale co za rockowe zespoły? Polskie czy może zagranicznej jakies znane? a w sumie to 7 zł xD mówią same za siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Trigger - rock/hard rock, Steel - hard rock, The Pression - rock/indie oraz Witherless Rose - rock/hard rock
Wszystkie chyba pochodzą z Polski, zagraniczne występują głównie na NCL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 12:19, Nevered napisał:

A jedzie ktoś na Metallice do Chorzowa 28.05.2008r? Jestem z Mysłowic więc mam bliziutko.


A co ty też się wybierasz??? Jak dobrze pójdzie to zabieram się tam z kuzynem... Spełnienie marzeń ;]

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2008 o 07:02, Doktor14 napisał:

A co ty też się wybierasz??? Jak dobrze pójdzie to zabieram się tam z kuzynem... Spełnienie
marzeń ;]

Pozdrawiam...

No pewnie! 125 zł za bilet na płytę, zabawa przednia, szkoda tylko że jako support "Coma" - czyli można przyjść trochę później :/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 13:25, Nevered napisał:


> A co ty też się wybierasz??? Jak dobrze pójdzie to zabieram się tam z kuzynem... Spełnienie

> marzeń ;]
>
> Pozdrawiam...
No pewnie! 125 zł za bilet na płytę, zabawa przednia, szkoda tylko że jako support "Coma" -
czyli można przyjść trochę później :/ ...


tylko Coma cóż lubie ich ale myślałem że prócz metallici wystąpią inni zagraniczni wykonawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Witam! Był ktos z Was moze na koncercie The Cure w Polsce czy to naprawde bylo takie rozczarowanie przeciez The Cure yo klasa sama w sobie.Dzisiaj czytałem artukul w interi.pl ze The Cure grało bez emocji ,ze w jednej piosence dali za duzo brudnych gitar... O CO KAMAN ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 13:25, Nevered napisał:


> A co ty też się wybierasz??? Jak dobrze pójdzie to zabieram się tam z kuzynem...
Spełnienie
> marzeń ;]
>
> Pozdrawiam...
No pewnie! 125 zł za bilet na płytę, zabawa przednia, szkoda tylko że jako support "Coma"
- czyli można przyjść trochę później :/ ...


Ja tez sie wybieram na Mete ..ale z kad wy macie info ze supportem bedzie Coma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2008 o 13:56, Michalz5 napisał:

Ja tez sie wybieram na Mete ..ale z kad wy macie info ze supportem bedzie Coma ?


Supportem bedzie Machine Head wielka grupa także ze USA wiec jest spoko. Coma?? nie wiem kto to wymyslił, chyba jakiś żart..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja strasznie czekałem na koncert King Diamonda. Ale koncert jak i trasa zostały przesunięte:/ Wie ktoś może, kiedy zostanie wznowiona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 12:19, Nevered napisał:

A jedzie ktoś na Metallice do Chorzowa 28.05.2008r? Jestem z Mysłowic więc mam bliziutko.

Ja sie może wybiore mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu też mam blisko :) ale nie wiem czy jeszcze bilety znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 16:55, Net.com napisał:

> A jedzie ktoś na Metallice do Chorzowa 28.05.2008r? Jestem z Mysłowic więc mam bliziutko.

Ja sie może wybiore mieszkam w Kędzierzynie-Koźlu też mam blisko :) ale nie wiem czy
jeszcze bilety znajde



Tak naprawde bilety sa juz wyprzedane ale na allegro musisz posszukac tam napewno beda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 12:19, Nevered napisał:

A jedzie ktoś na Metallice do Chorzowa 28.05.2008r? Jestem z Mysłowic więc mam bliziutko.


Jak Bóg da to będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować