Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Star Wars - książki, filmy, muzyka

9 postów w tym temacie

Postanowiłem założyć ten temat, bo Gwiezdne Wojny są moją pasją.
Ten temat będzie głownie o książkach, ale do poruszania tematów filmowych i muzycznych gorąco również zachęcam ;)
Ja najpierw podkreśle, że moją ulubioną książką jest "Labirynt Zła" Jamesa Luceno i również według mnie ta osoba najlepiej piszę. Aktualnie czytam "Komandosi Republiki: Bezpośredni kontakt" Karen Traviss.
Pozdrawiam i zachęcam do wpisywania swoich opinii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakim etapie jesteś w "Bezpośrednim Kontakcie"? Ja również teraz to czytam i nie mogę się oderwać.....a jak myślisz kiedy wyjdzie trzecia część "Komandosów Republiki"...zapowiada sie bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś "Czarny Lord - Narodziny Dartha Vadera" Jamesa Luceno (on wymiata poprostu). Ta książka jest genialna ale i tak "Labirynt Zła jest w tej chwili bezkonkurencyjny jak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 19:27, Oskar24 napisał:

Postanowiłem założyć ten temat, bo Gwiezdne Wojny są moją pasją.
Ten temat będzie głownie o książkach, ale do poruszania tematów filmowych i muzycznych gorąco
również zachęcam ;)
Ja najpierw podkreśle, że moją ulubioną książką jest "Labirynt Zła" Jamesa Luceno i również
według mnie ta osoba najlepiej piszę. Aktualnie czytam "Komandosi Republiki: Bezpośredni kontakt"
Karen Traviss.
Pozdrawiam i zachęcam do wpisywania swoich opinii!



Wybacz mi bardzo, ale istnieje już temat o Star Wars:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3113&u=35 - Star Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 22:49, StroggMan napisał:

A wiesz może co w tej chwili pisze James Luceno (o ile wogole coś)?


Miał napisać "Darth Plagueis" ale powieść ta została anulowana. Podobno ma jeszcze pisać w uniwersum SW ;)
Poniżej link do tych informacji:
www.gwiezdne-wojny.pl/books.php#8305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widze powodu, dla ktorego w temacie o Star Wars nie mozna by bylo dyskutowac nie tylko o filmach i grach, ale i o ksiazkach. Link do odpowiedniego watku zostal podany, wobec tego temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować