Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Command & Conquer 3: Wojny o tyberium - dzień trzeci

29 postów w tym temacie

Gol Galad, a gdzie wyczytałeś że będziesz ją miał w piątek?!? Przecież w sklepie pisze, że wysyłka "planowana" w piątek, czyli preorder (wersja przedpremierowa) zostanie wysłana do nas w dniu premiery:))))) chyba, że będzie jak zwykle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki właśnie sprawdziłem i okazało się, że produkt już dostępny! I można normalnie zamówić, a preordery dalej do nas nie zostały wysłane LOL!
Kumpel zamówił u konkurencji i gra od wczoraj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera już jutro, aż nie mogę się doczekać. Jestem z C&C od początku jeszcze pod paderolą Westwood i powiem szczerze, że po tylu latach spędzonych przy tych wszystkich grach nie żałuje ani jednej sekundy. No i wreszcie EA zrobiło (co pokazuje demo) wspaniałą grę która poruszy każdego. Długo czekałem i doczekałem się godnego następcy Tiberium Sun 1 i 2. Ta gra przejdź do historii, jestem o tym przekonany. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że dzisiaj jest 30. więc wchodze do empiku, patrze na półke i....... jest C&C3.....A obok wielki plakat: C&C3 premiera 30 marca.... Empik w Gdyni jakby ktoś pytał. Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co rozumieć coś czuje, że zostane wydymany po raz trzeci przy preorderze. Jak zwykle napisane, że wysłano dostawa 30 marca - 2 kwietnia (SICK!) przecież to porażka! jak nie przyjdzie jutro gra to jest to ostatnia gra w tym sklepie! Jutro premiera a jak zwykle wersja gry przedpremierowa dotrze w dzien premiery (może pierwszy raz się im uda) albo po premierze. Kumple już szydzili, że zamówiłem w gram.pl, ponieważ oni od poniedziałku-wtorku już grają!!!!!!! zamówili u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podczas Drugiej Wojny o Tyberium GDI wykorzystywało czołgi, opancerzone wozy piechoty oraz mechy bojowe. Wśród tych kroczących maszyn znajdowały się pancerze wspomagane Wolverine, czołgi Titan oraz broń ostateczna - Mammoth Mk II. " Hmm dobra powiedzcie mi ile w TS GDI ma czołgów? Jedynym wozem opancerzonym jest chyba APC... CZOŁGI TITAN??!! Że co? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ale się denerwujecie z tą dostawą TW. A co ja mam powiedzieć jak w full wersję pogram sobie najbliżej za rok po upku kompa? Wcześniej nie kupuję bo nie mam po co (co pokazuje demo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować