Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 również doczeka się nowej wersji?

24 postów w tym temacie

Nowe wersje były zawsze... Nieco poszkodowani mogą się czuć Ci co kupili konsolę starszych wersji. Jak dobrze pamiętam PS2 miała wiele wersji-różniły się one numerkiem (4 lub 8 cyfrowy! xD) i zapewne jakąś technologią produkcji, dodać do tego jeszcze możemy slima, który też miał kilka wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, wszyscy głupieją :P Tylko Nina jakoś jest normalna :P Oni nie myślą o userach, tylko o kasie, zresztą chyba nikt, kto ma PS3 normal nie kupi tego #2 , nie? -.-
No, a właśnie, dysk można zmienić, ale antenka bluetooth''a ? Po co ona miała by się przydać? :P Połączenie z telefonem? Phi, z komputerem? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, to chyba jakaś mania ulepszania wszystkiego. Microsoft to zaczął i teraz każdy będzie ulepszać swój produkt czyniąc go o wiele droższym. Niedługo pewnie zobaczymy:

-PS3 Lite
-PS3 Platinum
-PS3 Gold
-PS3 Home
-PS3 Silver

itp., itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co to komu, ale jak chca to niech robia :-D

Dodam jeszcze, ze dzis 1 raz widzialem PS3 na zywo :-D Stala obok X360 w Carefourze na Wilenskim i tak sobie popatrzylem to to PS3 wyglada tak o 2-4 klasy lepiej od Xa ;-) (takie wrazenie sprawia, nie mowie o grach)...

Do tego cena... 2399 zl toz prawie za free, porownujac premiere PS2 w Polsce, gdy kosztowala w Warszawie 3000zl.... A X360 1599zl teraz... coz ja tam bym bral PS3, ale jeszcze poczekam z tym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany były, są i będą ale wątpię aby to była zmiana tylko dysku czy dodanie bluetootha, za pewne będzie to już wersja slim, inaczej nie miałoby to sensu aby robić nową wersje pół roku po premierze. Zmiany jakie będą to zapewne minimalizacja, przyśpieszenie napędu BR, większy dysk i praktycznie tyle, najwyżej jeszcze zmiana wadliwych komponentów które mogą wyjść po jakimś dłuższym czasie, chociaż już pół roku minęło i jakoś za dużo nie słychać o tym aby PS szybko padał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony zawiodłem się - oj zawiodłem..................
Jak tak upgrade''ują konsole - to lepiej poczekać aż jakoś porządną zrobią i kiedy zaczną się zapowiedzi następnej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama idea różnych wersji konsoli jest OK, ale jeśli mają się one ograniczyć do powiększenia dysku o 20GB i dodania (z sobie tylko wiadomego powodu) Bluetooth''a, to wydają się dosyć kuriozalnym pomysłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie widzę nic złego w tym żeby konsole różniły się tylko dyskiem. W końcu jest oszczędność w kupieniu konsoli od razu z dużym dyskiem niż dokupowanie nowego większego ;] a kto nie potrzebuje dużo miejsca kupuje z małym za mniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wszystko wina M$!
gdyby nie oni wpadli na "genialny pomysl" wydawania roznych wersji tej samej konsoli,
Sony by nie podlapalo idei! xD

a na serio: panie, co tu gadac... takie czasy gdzie biel moze byc bielsza od bieli (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana w PS3 będzie napewno jedna i wyjątkowo ważna - ibm produkuje juz cell''e w niższej technologii, co za tym idzie mniejszy pobór mocy, mniej ciepła, na taką wersję poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank chodzi o wersje slim dopiero w niej może się nie zmieścić we wnętrzu konsoli antena do blu, a slim wyjdzie jak zwykle tak za 2 lata. Bo tak sama zmiana dysku w przypadku ps3 to bezsens jak można tam każdy dysk od laptopa wsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na PC wystarczy tylko kupić nowy dysk i wsadzić - tyle. A tu "nowa wersja konsoli" - to niech coś pozmieniają, a nie dawają nowy dysk! I robić z tego wieeelkie halo! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować