Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Tajemnice Smallville

58 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2007 o 22:49, czarek.k napisał:

Jak nie wje jak wie. We wczorajszym odcinku Clark pare razy używał przy niej swojich mocy,
ona na to jakby to było coś z czym napotyka się na codzień.

Lois Lane na 100% nie wie o mocach Clarka. Używał przy niej mocy ale tak dyskretnie że nie skojarzyła.
Helikopter unieruchomił z daleka że ona nie widziała, tak samo załatwił komandosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 22:18, blood2 napisał:

> Wie ktoś może jak sie nazywa piosenka która leciała jak reklamowali odcinki???
Chyba chodzi Ci o Maroon 5 - She Will Be Loved

@czarek.k
Kuzynka Cloe przyjechała tam żeby dowiedzieć się: kto jest odpowiedzialny za śmierć Cloe. Ona
nie wie o mocach Clarka.



Thanks dokładnie o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Clark będzie umiał latać? I czy ktoś wie w ktorej serii bedzie miał psa? Ja przed chwilą oglądalem taki jakby teledysk na ktorym były pokazane różne sceny i na jednej jak ten pies skoczył przez okno(zamkniente) przebijając je w ogule sie nie zranił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 16:13, czarek.k napisał:

Kiedy Clark będzie umiał latać? I czy ktoś wie w ktorej serii bedzie miał psa? Ja przed chwilą
oglądalem taki jakby teledysk na ktorym były pokazane różne sceny i na jednej jak ten pies
skoczył przez okno(zamkniente) przebijając je w ogule sie nie zranił.

Z tego co ja oglądałem to Klark nie umiał świadomie latać, jedynie przez sen i jako Jorel, nauczy się wtedy gdy "zaakceptuje swoje kryptońskie przeznaczenie", czyli powinien w 7 sezonie.
Co do psa to jest w 4 sezonie, a dokładniej w 14 odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak film jest super i sie ciesze ze wrocily nowe odcinki a raczej nowa seria wlasnie jestep po 2óch odcinkach (bo tyle chyba narazie było ??) i juz jestem tak zadowolony ze łohoho a jak mi wiadomo to ta Lois Lane co przybyla uzyskac informacje o kuzynce ktora zyje to nie przypadkiem milosc Klarka w Dalekiej przyszlosci?? bo jak mi wiadomo ze starszych seri supermana nie dokonca z tymi aktorami tylko kiedys takie na tvn7 lecial superman ze jego dziewczyną a nawet potem zoną zostala wlasnie Lois Lane a powiem ze brzydka to aktorka nie jest ale i tak najbardziej mi sie podoba ta Lana :D a co do filmu to super i ogladalem poprzednie sezony to oglądne i ten!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 16:50, BoyOgOyOrtH napisał:

tak tak film jest super i sie ciesze ze wrocily nowe odcinki a raczej nowa seria wlasnie jestep
po 2óch odcinkach (bo tyle chyba narazie było ??) i juz jestem tak zadowolony ze łohoho a jak
mi wiadomo to ta Lois Lane co przybyla uzyskac informacje o kuzynce ktora zyje to nie przypadkiem
milosc Klarka w Dalekiej przyszlosci?? bo jak mi wiadomo ze starszych seri supermana nie dokonca
z tymi aktorami tylko kiedys takie na tvn7 lecial superman ze jego dziewczyną a nawet potem
zoną zostala wlasnie Lois Lane a powiem ze brzydka to aktorka nie jest ale i tak najbardziej
mi sie podoba ta Lana :D a co do filmu to super i ogladalem poprzednie sezony to oglądne i
ten!!

ja po dwuch odcinkach nie jetem bardzo zadowolony. Znowu jak w poprzednich serjach Clark walczy ludzmi do ktorych organizmu dostał się kryptonit i ratuje swoich przyjaciuł. Liczyłem na to że odkryje jakieś nowe moce albo bedą jakieś nowe tajemnice które Clark bedzie odkrywal przez kilka odcinków. ale to dopiero początek serii, jeszcze cala przed nami. W tej serii ma być flash ktory bedzie się poruszac dwa razy szybciej niż clark. Nie moge sie doczekac tego odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 17:40, czarek.k napisał:

Liczyłem na to że odkryje jakieś nowe moce albo bedą jakieś nowe tajemnice które Clark bedzie odkrywal przez
kilka odcinków. ale to dopiero początek serii, jeszcze cala przed nami. W tej serii ma być
flash ktory bedzie się poruszac dwa razy szybciej niż clark. Nie moge sie doczekac tego odcinka.

Nowych mocy chyba w tym sezonie nie odkryje.
4 sezon jest IMO najlepszy jakie dotąd powstały (jedynie może mu dorównać 6 sezon, ale za bardzo on jest "skokowy" po doskonałych odcinkach zdarzały się bardzo słabe) jest najbardziej tajemniczy i jest powrót Alicia Baker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wvzorajszy odcinek mi sie podobał. Cloi(czy jak to tam się pisze) jakoś dziwnie wyglądala w stroju cherlederki(czy jak to się tam pisze). Wyglądała jakby miała z 12 lat. A ten eliksir milości to całkiem niezły by był gdyby od niego nie stawalo się zazdrosnym szaleńcem. Więc gdyby nie stawało sie ponim szaleńcem to bym go wyprubował.
PS. Kiedy cloi wypiła ten napuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 11:53, czarek.k napisał:

Wvzorajszy odcinek mi sie podobał. Cloi(czy jak to tam się pisze) jakoś dziwnie wyglądala w
stroju cherlederki(czy jak to się tam pisze). Wyglądała jakby miała z 12 lat. A ten eliksir
milości to całkiem niezły by był gdyby od niego nie stawalo się zazdrosnym szaleńcem. Więc
gdyby nie stawało sie ponim szaleńcem to bym go wyprubował.
PS. Kiedy cloi wypiła ten napuj?

och troszke odswieze temat:D
Chloe (tak sie pisze) wypila ten meteorytyczny spiryt ( :D ) w chwili kiedy zagadala Clarka a ten powiedzial ze to nie jest dobra pora bo wbiegal akurat na boisko.
Jestes pewien ze chcialbys to wypic i nawet bez tej zazdrosci chorej zachowywac sie jak pantoflarz?;p hehe
!!!SPOJLER!!!
slyszeliscie ten news o Supergirl?;p ja dzis oblookalem w necie:D ale dopiero w 7 serii ktora dopiero co sie zaczela;/
!!!KONIEC SPOJLERA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 01:08, Samildanach napisał:

!!!SPOJLER!!!
slyszeliscie ten news o Supergirl?;p ja dzis oblookalem w necie:D ale dopiero w 7 serii ktora
dopiero co sie zaczela;/
!!!KONIEC SPOJLERA!!!

7 seria zaczęła się około 2 miesiące temu.
Słyszałeś, że jest pomysł, żeby zrobić osobny serial o Supergirl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2007 o 16:23, blood2 napisał:

7 seria zaczęła się około 2 miesiące temu.
Słyszałeś, że jest pomysł, żeby zrobić osobny serial o Supergirl?

wiem slyszalem, tylko ze nie serial tylko film. ale dla mnie to jest przegiecie i totalna bzdura. nie powinni tego robic;/ ale jako motyw w serialu... ciekaw jestem jak to bedzie;p tylko beznadziejnie ze Clark jest od niej slabszy;/ i w ogole ze latac nie umie itp td i w zadnym normalnym zwiazku...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 23:05, Samildanach napisał:


> 7 seria zaczęła się około 2 miesiące temu.
> Słyszałeś, że jest pomysł, żeby zrobić osobny serial o Supergirl?
wiem slyszalem, tylko ze nie serial tylko film.

Jak film? Niczego takiego nie słyszałem. Jedynie o serialu słyszałem http://showtv.pl/news_item_478.htm masz linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2007 o 13:29, blood2 napisał:

Jak film? Niczego takiego nie słyszałem. Jedynie o serialu słyszałem http://showtv.pl/news_item_478.htm
masz linka.

powstalagdzies fama iz przyszedl czas by nakrecic przygody Supergirl. i tyle. nic nie jest pewne w kazdym badz razie dla mnie sam pomysl jest beznadziejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 13:33, Samildanach napisał:

powstalagdzies fama iz przyszedl czas by nakrecic przygody Supergirl. i tyle. nic nie jest
pewne w kazdym badz razie dla mnie sam pomysl jest beznadziejny...

To nie jest w 100% beznadziejny pomysł. Kara wniosła do 7 sezonu coś ciekawego, świeżego , więc jak wymyślą ciekawą fabułę i dobre zrealizują to może będzie ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 16:56, czarek.k napisał:

Czy TVN emituje jeszcze smallville? Pamięntam że pod koniec lata zniknął z ramówki.

Wiem, że ma wznowić emisję chyba któregoś grudnia albo na początek nowego roku.
Edit
Poszukałem i znalazłem, że mają wznowić 23 grudnia. http://www.wirtualnemedia.pl/article/2138242_Grudniowe_przetasowanie_ramowki_TVN.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:24, blood2 napisał:

> Czy TVN emituje jeszcze smallville? Pamięntam że pod koniec lata zniknął z ramówki.
Wiem, że ma wznowić emisję chyba któregoś grudnia albo na początek nowego roku.
Edit
Poszukałem i znalazłem, że mają wznowić 23 grudnia. http://www.wirtualnemedia.pl/article/2138242_Grudniowe_przetasowanie_ramowki_TVN.htm

Szkoda, że bendą po 23:00 emitować i do tego w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować