Zaloguj się, aby obserwować  
HeyBabyGirl

MAłYSZ OSWIADCZYł ZE KONCZY ZE SKOKAMI CO O TYM MYSLICIE ???

31 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2007 o 20:33, Madia napisał:


Przecież to odrazu było wiadomo, ale jak widać niektórzy to nie dowiarki (no może pare rodzynków jest . . .), więc temacik na kłudeczke ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ja zadnych jaj z was nie robie dzisiaj w wiadomosciach w tvp1 była była konferencja prasowa w ktorej adam malysz oswiadczył ze koncze ze skokami
to nie jest zaden zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:50, xwx napisał:

ale ja zadnych jaj z was nie robie dzisiaj w wiadomosciach w tvp1 była była konferencja prasowa
w ktorej adam malysz oswiadczył ze koncze ze skokami
to nie jest zaden zart


Bo to wiadomości zrobiły sobie z ciebie jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO JEST żART Bo zrobili celowo taką konferencje,akurat wygrał i myślisz że skończy teraz?Tak jasne a decyzje podjął 1 kwietnia.Tak samo Reiss miał odejść do Bundesligi nawet 10 stacji się dogadało że puszczą ten news razem żeby był wiarygodny włączając w to samego Reissa,ale TVP wszystko zespsuło bo uwieżeli i puścili news 29 marca.JESZCZE RAZ POTWARZAM TO JEST żART

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:50, xwx napisał:

ale ja zadnych jaj z was nie robie dzisiaj w wiadomosciach w tvp1 była była konferencja prasowa
w ktorej adam malysz oswiadczył ze koncze ze skokami
to nie jest zaden zart


No. Ze starszymi tak patrzymy, słuchamy... "No dobra prima aprilis" Ale był normalnie materiał z konferencji prasowej jak Małysz Adam sam, własną gębą oświadczył, że kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mu wierzę.... Ale bądźmy szczerzy. Adam osiągnął wszystko co mógł... Jest najlepszy i taki pozostanie. Naprawdę. Niech król odejdzie jako król, a nie jako przegrany. Ucierpimy my - kibice, ale Adam swoje już zrobił. Dziękuję. Dał nam wiele pociechy ze skoków, wlał w nas dumę z tego, że jesteśmy Polakami... Adamie, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:53, Krozin napisał:

No. Ze starszymi tak patrzymy, słuchamy... "No dobra prima aprilis" Ale był normalnie materiał
z konferencji prasowej jak Małysz Adam sam, własną gębą oświadczył, że kończy.


Bo go o to poprosili,proste,Reiss też miał powiedzieć że odchodzi do Bundesligi bo tak go poprosiła Poznańska telewizja.Nie wierzcie w to 99,(9%) żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyszedl z tego kiepski zart prima aprilisowy.zbesztali poprzedni zart to musieli napredce cos wymyslic i padlo na Małysza. Raz dwa zmontowali materiał i juz. co wierniejszych kibicow mogli dopriwadzic do zawalu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak! Wystarczy przeliczyć ile osób oglądało w tym momencie te wiadomości.. wziąć z tego 40 % które uwierzyło.. no pare zawałów mogło być. Ale ja sie nabrać nie dałam =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:50, xwx napisał:

ale ja zadnych jaj z was nie robie dzisiaj w wiadomosciach w tvp1 była była konferencja prasowa
w ktorej adam malysz oswiadczył ze koncze ze skokami
to nie jest zaden zart



Taak słusznie prawisz Małysz przestanie skakać i zajmie się biathlonem, za to od przyszłego sezonu zobaczymy na skoczni Apoloniusza Tajnera, może i jest nieco za gruby ale bliżej niż Mateja chyba nie skoczy xD

Wątek zamknę, nigdzie nie skieruję bo i po co xD

Kłódeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować