Zaloguj się, aby obserwować  
Kirabaxior

Another World - temat ogólny

115 postów w tym temacie

E tam ja pamiętam, jak po przejściu na Amidze pamiętam jak się grało czasami na informatyce- czarny monitor, piski z "brzęczka" zwane oprawą dźwiękową, czarny monitor i też było gi:) niedługo będzie sobie odświeżyć ten tytuł i zobaczyć jak lekko odświeżony się prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to ja powiem tyle że jak ja wtedy zagrywałem się w gry typu Prince of Persia albo Comander Keen... to nawet od strony graficznej mi się wydała ta gra piękna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie gry Another World 2006 (dodana do CDA). Jestem tak jakby w drugim rozdziale (zaczyna się w tej klatce) uwalniam się przechodzę (zabijam wszystkich strażników po drodze) zjeżdżamy windą z tym drugim i nie wiem co zrobić dalej ... Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 18:17, kolektor napisał:

Ja mam pytanie odnośnie gry Another World 2006 (dodana do CDA). Jestem tak jakby w drugim rozdziale
(zaczyna się w tej klatce) uwalniam się przechodzę (zabijam wszystkich strażników po drodze)
zjeżdżamy windą z tym drugim i nie wiem co zrobić dalej ... Pomóżcie !


Też utknąłem w tym momencie, bo u góry można tylko popatrzeć przez okno, a na dole już czekają strażnicy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 18:17, kolektor napisał:

Ja mam pytanie odnośnie gry Another World 2006 (dodana do CDA). Jestem tak jakby w drugim rozdziale
(zaczyna się w tej klatce) uwalniam się przechodzę (zabijam wszystkich strażników po drodze)
zjeżdżamy windą z tym drugim i nie wiem co zrobić dalej ... Pomóżcie !

Zjezdzasz na sam dól, idziesz w lewo, zabijasz gostka, strzelasz w taki dingsik na scianie, jedziesz pietro wyzej i w lewo. dalej powinno byc prosciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 18:19, Erton napisał:

> Ja mam pytanie odnośnie gry Another World 2006 (dodana do CDA). Jestem tak jakby w drugim
rozdziale
> (zaczyna się w tej klatce) uwalniam się przechodzę (zabijam wszystkich strażników po drodze)

> zjeżdżamy windą z tym drugim i nie wiem co zrobić dalej ... Pomóżcie !
Zjezdzasz na sam dól, idziesz w lewo, zabijasz gostka, strzelasz w taki dingsik na scianie,
jedziesz pietro wyzej i w lewo. dalej powinno byc prosciej

Zrobiłem tak, pojechałem piętro wyżej ale tam nadal jest zamknięte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2007 o 18:28, kolektor napisał:

> jedziesz pietro wyzej i w lewo. dalej powinno byc prosciej
Zrobiłem tak, pojechałem piętro wyżej ale tam nadal jest zamknięte ...

no tak widac nie odkryles jednej z opcji. tez tak mialem. jak przytrzymasz przycisk strzalu przez kilka sekund pojawia sie taka kula energii or sth i jak nia strzelisz to sciana sie rozwali. ot i cala sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 18:50, Erton napisał:


> > jedziesz pietro wyzej i w lewo. dalej powinno byc prosciej
> Zrobiłem tak, pojechałem piętro wyżej ale tam nadal jest zamknięte ...
no tak widac nie odkryles jednej z opcji. tez tak mialem. jak przytrzymasz przycisk strzalu
przez kilka sekund pojawia sie taka kula energii or sth i jak nia strzelisz to sciana sie rozwali.
ot i cala sztuka

Poradziłem sobie z tą ścianą. Tyle że po tym strzale tracę ammo w pistolecie ... Nie mogę sobie poradzić z kolejnymi strażnikami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2007 o 20:25, kolektor napisał:

Poradziłem sobie z tą ścianą. Tyle że po tym strzale tracę ammo w pistolecie ... Nie mogę sobie
poradzić z kolejnymi strażnikami !

Tak to też miałem. przez jakiś czas musisz po prostu uciekac. Potem pojawi sie takie "pomieszczenie" w ktorym bron sie "naladuje". Potem znowu bedziesz mogl normalnie strzelac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:46, Erton napisał:


> Poradziłem sobie z tą ścianą. Tyle że po tym strzale tracę ammo w pistolecie ... Nie mogę
sobie
> poradzić z kolejnymi strażnikami !
Tak to też miałem. przez jakiś czas musisz po prostu uciekac. Potem pojawi sie takie "pomieszczenie"
w ktorym bron sie "naladuje". Potem znowu bedziesz mogl normalnie strzelac

Ale gdy tam wskakuję na górę (to trochę dalej) jedno przejście jest zamknięte. Otwiera je strażnik z drugiej strony i nie mam z niem szans bez broni. Jak go załatwić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2007 o 21:55, kolektor napisał:

Ale gdy tam wskakuję na górę (to trochę dalej) jedno przejście jest zamknięte. Otwiera je strażnik
z drugiej strony i nie mam z niem szans bez broni. Jak go załatwić ???

Hmmm.... na pewno strzeliles w ta sciane na dole??Bo ten gosciu powinien sie chowac za 3 scianami i kazda z nich rozwalac osobno, a do tego czasu bohater powinien uciec. Jak strzeliles na dole to szczerze powiedziawszy nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 21:57, Erton napisał:


> Ale gdy tam wskakuję na górę (to trochę dalej) jedno przejście jest zamknięte. Otwiera
je strażnik
> z drugiej strony i nie mam z niem szans bez broni. Jak go załatwić ???
Hmmm.... na pewno strzeliles w ta sciane na dole??Bo ten gosciu powinien sie chowac za 3 scianami
i kazda z nich rozwalac osobno, a do tego czasu bohater powinien uciec. Jak strzeliles na dole
to szczerze powiedziawszy nie wiem

Temu to uciekłem. jak dalej wszedłem na górę to wyskoczył następny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2007 o 22:04, kolektor napisał:

Temu to uciekłem. jak dalej wszedłem na górę to wyskoczył następny ...

Szczerze powiedziawszy nie pamietam. gralem w to z miesiac temu (sprytnie wykorzystujac niewiedze kolegi, iż AW dziala bez plyty). Znalazlem za to kawalek z opisu gry>>
"Jedź windą na samą górę i obejrzyj miejsce, w którym się znajdujesz. Teraz na sam dół. Widzisz ten zielony migający guzik? Zniszcz go, będzie to duże utrudnienie dla twoich prześladowców.

Teraz pojedź poziom wyżej, zniszcz ścianę i szybko biegnij w prawo. Jeśli wykonałeś wszystko prawidłowo twój przyjaciel powinien otworzyć ci przejście. Wskocz tam jak najszybciej.

Jeśli pójdziesz w niewłaściwą stronę to już po tobie. Idź więc tak:
- w lewo do ściany
- w prawo do szybu
- w prawo do ściany"
Mam nadzieje ze cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.
Szkoda, że AW jest tak liniowe. Jednak fabuła i świat zachwyca dzisiaj nawet mnie. Grę kupiłem 2 lata temu, i często uśmiecham się spoglądając na gości z wyciągniętymi rękoma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować